Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja wszystko rozumie tylko dlaczego na drodze trzy cyfrowej (wojewódzkiej) ?? Gdzie ruch w wekendy jest naprawdę duży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasteczko jest "holenderskie" teraz wszystko przez "cyganów" panie Grobel pomnik se pan postaw na środku któregoś skrzyżowania na Kazimierskiej. Czym wy się chwalicie, że odcinek kilometra w 8 miesięcy oddajecie, a przedsiębiorcy liczą straty przez tych pseudo pracowników którzy siedzą na krawężniakach i bawią się komórką lub czytając gazetę?? Otworzyliście raptem kilometr i wszyscy zadowoleni śmiech na sali. Ograniczy to prędkość na Kazimierskiej, ale ktoś jak to przejedzie to myślę że przyciśnie później na drodze na Kazimierz co by nadrobić straty z "Holandii". A ten film to jest super, szkoda tylko, że jak tvn był to nie byli wszyscy "mądrzy" tacy chętni do wypowiedzi przed kamerą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy czy któryś z projektantów uwzględnił że między tymi wysepkami może zepsuć się auto???? I co wtedy ci co stoja za nima mają przefrunąć nad tymi wysepkami kretyński pomysł przecież tam mieszkańcy nawet nie mogą noramlnie skręcić do swoich domów ani z nich wyjechać!!! Ale jak się wywaliło kasę i wbiło do głowy że chodzi o prestiż i wygląd miasta to teraz głupio sie przyznać że ten projekt to knot!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszą się barany. ciekawe gdzie ten grobel słyszy te pozytywne opinie na temat tej drogi tak jak mówi w tym śmiesznym filmiku, chyba od tych dzieci, których się pytali co myślą. niech zapytają użytkowników drogi i mieszkańców to usłyszą jak jest pięknie i bezpiecznie. totalna obłuda i mydlenie oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jaro' date='2.07.2009, 14:15:01' post='146668'] Ciekawy czy któryś z projektantów uwzględnił że między tymi wysepkami może zepsuć się auto???? I co wtedy ci co stoja za nima mają przefrunąć nad tymi wysepkami kretyński pomysł przecież tam mieszkańcy nawet nie mogą noramlnie skręcić do swoich domów ani z nich wyjechać!!! Czy ty rozumiesz co czytasz?? Jeśli wysepka na środku służy do wyprzedzania pojazdów wolnobieznych, to stojące na ulicy pewnie też da się ominąć... Myslenie nie boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włostowicka to przecież droga wojewódzka!!!!!!!!!!! jak będzie długi weekend to znowu będzie korek od lubelskiej do parchatki, bo wszyscy do kazimierza będą jechać, to nawet nie jest udany pomysł - to jakiś kretyn musiał wymyślić. oprócz urzędników i wykonawców, nikt nie jest zadowolony!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobla to zarówno za pomysł jak i jego dramatycznien złą realizację za jaja powinno się powiesić. Razem z tymi któży to poparli. Nie ma pieniędzy na potrzebne rzeczy a tu miliony poszły na to aby ludziom utrudnić życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Włostowicach i jestem bardzo zadowolony z Miasteczka Holenderskiego. Pierwsze efekty bardzo mnie cieszą. Oddany odcinek Kazimierskiej wygląda bardzo elegancko. Świetnie jeździ mi się zarówno samochodem jak i rowerem po nowej ścieżce. Nie spotkałem jeszcze nikogo wśród znajomych mi tu mieszkańców, kto narzekał by na nowe rozwiązania. Owszem, narazie tworzą się korki przy ruchu wahadłowym ale wtajemniczeni wiedzą jak je ominąć. Krytykę widać tylko na forum Dziennika, a dziennikarze całą atmosferkę podsycają. Czasami się zastanawiam, kto pisze te ociekające jadem i groźbami komentarze - frustraci, nieudacznicy czy po prostu ludzie, którzy całą swoją nienawiść wylewają w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Holandii i widziałem jak tam to wygląda. Sprawdza się, oczywiście, ale na drogach osiedlowych, wewnętrznych, pomiędzy dojazdami do posesji, ale w Holandii, w przeciwieństwie do Polski obok tzw. miasteczka typu holenderskiego biegnie autostrada lub droga szybkiego ruchu łącząca te "holenderskie" miasta. U nas jest wszystko tak samo, ale zapomniano zbudować drogę główną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla człowieka który komentuje jazdę cyganów . Syf padlina i ból zęba . Taka ich tradycja że nie pracują ja też bym nie chcial pracować i kasiorę brać do ręki . Kartki żywnościowe i do zieleni albo na wały . Jest tyle zubożałych rodzin ale górka tylko widzi biednych i uciskanych cyganów. Dno i wodorosty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cyganie to maja prawka,przecież to pisac nie potrafią,policja powinna zacząc ich kontrolowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do miasteczka to się nie wypowiadam, ale wykonawca tych robót to jest firma rodem z PRL-u, Brak jakiegokolwiek nadzoru i porządku , kładą asfalt i po miesiącu zrywają podobnie kostkę. Jedną zatoczkę układali trzykrotnie!!!.Cierpią mieszkańcy i przejezdni odcięte sklepy i zakłady , cmentarz i kościól jak można to w XXI w. tolerować pognać tych nierobów i zmienić zarząd i nadzór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przystanek w bramie jednej z posesji, o której była mowa we wcześniejszych artykułach jest hitem nad hitami - ten, o którym było tez na TVN24..... mistrzostwo świata głupoty i niemoctwa.... Panie Grobel, rusz pan tyłek i pomóż pan ludziom. Pan nie może? A kto może - bo z tego co ludzie mówili, to każdy odsyła do innego - i nik nic ku*** nie może.... je***y kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jednorazowej wycieczce do Kazimierza tą "drogą" na kolejny raz nieprędko się zapiszę. Współczuje mieszkańcom podróżującym na co dzień tą drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...