Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAK DOK....WY!!! poprawnie zrobić te OCZY WAŻKI ?????????????????????
zapytaj darusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewodniczącego związków zawodowych nie można zwolnić z pracy inaczej jak dyscyplinarnie, na resztę sami sobie odpowiedzcie, święty może nie był ale w tym opisywanym zdarzeniu za dużo jest zbiegów okoliczności (znajomy może zadzwonił, potem go śledzili, a następnie zatrzymali poza autem, a teraz piszą o tym jakby to była afera stulecia)
COŚ MI SIĘ WYDAJE ZE TO ROBOTA 02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie się za dużo rzeczy w życiu wydaje, jest coś takiego czego jesteś pewien? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie się za dużo rzeczy w życiu wydaje, jest coś takiego czego jesteś pewien?
czymś brązowym ubrudxiłeś się na nosie.KRA KRA CHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie. nie macie szans na stanowisko dzielnicowego. tak jak rzecznik powiedzial czarnych owiec nie potrzebujemy w naszych szeregach (: pamietajcie Oficer nie majac racji Zawsze ma racje. szczegolnie w tej jednostce (: to sie nazywa Ciaglosc dowodzenia. nic nie poradzicie ze mamy kadre jaka mamy tak jest w calym kraju Dlatego mamy w sluzbie tak jak mamy, to tylko nasza wina. nie obrazajcie sie na tych co dostaja awanse Zasluzyli w taki czy inny sposob.......(:: odposcie sobie nie denerwojcie 02 i 01 bo maja o co teraz sie martwic, w stolku noga spruchniala (: i tak nie awansujecie wiadomo bez czego..... bez nosa brazowego. Pamietajcie dopuki nie ma zgrania w szeregach roboli doputy beda pacholkami do roztawiania. A bedziecie roztawiani gdzie popadnie bo jeden na drugiego wilkiem patrzy i czeka az znajomej twarzy podwinie sie noga aby zajac jego etat grupe dostac dodatek by miec pozniej wieksza emeryture o 100 zl (:! Odposcie sobie i nie osadzajcie posuniec przelozonych Takie sa realia i mentalnosc w tym kraju, ICH PRZELOZENI SA JESZCZE gorsi niz oni- wiecie jak im jest ciezko zablysnac podstawic noge konkurentowi zeby awansowac. DOBRZE WIECIE O CZYM PISZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak jest w calym kraju. widac to po nagraniach przedstawicieli naszego narodu. Przykro patrzec jak osoby na stanowiskach pograzaja ten kraj, spoleczenstwo sklucone WIEC DOBRZE SIE RZADZI (: TAK JEST WSZEDZIE NIESTETY. W MOJEJ PRACY CYWILNEJ TAK SAMO JEST JEDEN NA DRUGIEGO PSIOCZY ZA PLECAMI DONOSI NIESTWORZONE RZECZY a jak kierownik podatny na takie temat. i nie ma swojego zdania to zawsze bedzie stronniczy i awansuje ten co..... wiadomo (: A ten wasz chlopak Policjant co zakonczy kariere To chyba tylko na wlasne zyczenie. spoleczenstwo go wypunktowalo i dobrze bo jakby wjechal w inny samochod z rodzina i krzywdy narobil? Policjant to taki sam osobnik jak osoba cywilna, te same bledy popelnia TYLKO POWINIEN MIEC SWIADOMOSC WIEKSZEJ ODPOWIEDZIALNOSCI. Przykro czytac takie artykuly tymbardziej o funkcjonariuszach Policji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja nie wiem co oni chcą od tego chłopaka tz Marka W...ra przecież to dobry (chopak) potrafił różne rzeczy załatwić dla siebie i obcych najbardziej dbał o swoich kumpli którzy teraz mu tak pomogli i o rodzinę dla rodziny to nawet, ponoć potrafił załatwić rzeczy z art 286 oczywiście (wszystko wszystko legalnie) wg procedur.. Teraz musi iść tam gdzie pomógł aby szukać pomocy.No przykro że teraz to nawet pan policjant pijany jechac nie może. Współczucia panie Marku. Niech pan sie niczym nie martwi pańskie biurko już ma zastępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płytki Człowiek płytko sięga nie widzi nic złego w sobie /lepiej widzieć czyjeś pod lasem a nie widzieć swego po nosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie. nie macie szans na stanowisko dzielnicowego. tak jak rzecznik powiedzial czarnych owiec nie potrzebujemy w naszych szeregach (: pamietajcie Oficer nie majac racji Zawsze ma racje. szczegolnie w tej jednostce (: to sie nazywa Ciaglosc dowodzenia. nic nie poradzicie ze mamy kadre jaka mamy tak jest w calym kraju Dlatego mamy w sluzbie tak jak mamy, to tylko nasza wina. nie obrazajcie sie na tych co dostaja awanse Zasluzyli w taki czy inny sposob.......(:: odposcie sobie nie denerwojcie 02 i 01 bo maja o co teraz sie martwic, w stolku noga spruchniala (: i tak nie awansujecie wiadomo bez czego..... bez nosa brazowego. Pamietajcie dopuki nie ma zgrania w szeregach roboli doputy beda pacholkami do roztawiania. A bedziecie roztawiani gdzie popadnie bo jeden na drugiego wilkiem patrzy i czeka az znajomej twarzy podwinie sie noga aby zajac jego etat grupe dostac dodatek by miec pozniej wieksza emeryture o 100 zl (:! Odposcie sobie i nie osadzajcie posuniec przelozonych Takie sa realia i mentalnosc w tym kraju, ICH PRZELOZENI SA JESZCZE gorsi niz oni- wiecie jak im jest ciezko zablysnac podstawic noge konkurentowi zeby awansowac. DOBRZE WIECIE O CZYM PISZE.
Drogi Marcinie, nie wiem jak z moralnością w Twoim mieście ale ja mieszkam i pracuję w Lublinie. W komendzie pracuje od 7 lat i nie ma takich rzeczy jakie opisujesz. Wcześniej pracowałam w zachodniej części naszego kraju i tam także nie było takich rzeczy, które opisałeś. Trafiają się zagubieni ale stanowcza postawa kolegów, koleżanek i przełożonego. Mówi się takiemu, że albo będzie grał z zespołem albo nie będzie miał tu lekko i wiesz mi po takiej rozmowie nowy staje się członkiem drużyny.  Przełożeni są i zawsze byli w porządku i to cechuje sie wzajemnością z naszej strony.   Więc Marcin nie mierz wszystkich swoja miarą. Z twojego wpisu jednoznacznie wynika, że obecnie w swoim miejscu pracy zajmujesz średnio prominętne, nikomu nie potrzebne stanowisko, którego jak ci sie wydaje wszyscy ci zazdroszczą i chcą je zdobyć.   c.d.n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Marcinie, nie wiem jak z moralnością w Twoim mieście ale ja mieszkam i pracuję w Lublinie. W komendzie pracuje od 7 lat i nie ma takich rzeczy jakie opisujesz. Wcześniej pracowałam w zachodniej części naszego kraju i tam także nie było takich rzeczy, które opisałeś. Trafiają się zagubieni ale stanowcza postawa kolegów, koleżanek i przełożonego. Mówi się takiemu, że albo będzie grał z zespołem albo nie będzie miał tu lekko i wiesz mi po takiej rozmowie nowy staje się członkiem drużyny.  Przełożeni są i zawsze byli w porządku i to cechuje sie wzajemnością z naszej strony.   Więc Marcin nie mierz wszystkich swoja miarą. Z twojego wpisu jednoznacznie wynika, że obecnie w swoim miejscu pracy zajmujesz średnio prominętne, nikomu nie potrzebne stanowisko, którego jak ci sie wydaje wszyscy ci zazdroszczą i chcą je zdobyć.   c.d.n
 2) Ale, ale dalej mogę powiedzieć, że masz osobowość  Melancholika lecz od dziecka uczono cię abyś był Cholerykiem. Niestety natury nie da się oszukać, a w ten sposób rodzice skrzywdzili cię, bo stałeś się mieszańcem z przewagą osobowości Melancholika. A więc mogę powiedzieć, że na obecną karierę zawodową  nie zapracowałeś charyzmą, ciężką pracą. Twoja kariera to tak naprawdę pasmo nieszczęść, byłeś i jesteś nieudolny ale nie miałeś oi nie masz porów, żeby piąć się w obrzydliwy sposób. Po drodze do obecnego stanowiska  zrobiłeś bardzo dużo brzydkich rzeczy , nie tylko sobie ale i innym. Rzeczy, których w głębi duszy sie wstydzisz, bo należy ich sie wstydzić.  c.d.n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 2) Ale, ale dalej mogę powiedzieć, że masz osobowość  Melancholika lecz od dziecka uczono cię abyś był Cholerykiem. Niestety natury nie da się oszukać, a w ten sposób rodzice skrzywdzili cię, bo stałeś się mieszańcem z przewagą osobowości Melancholika. A więc mogę powiedzieć, że na obecną karierę zawodową  nie zapracowałeś charyzmą, ciężką pracą. Twoja kariera to tak naprawdę pasmo nieszczęść, byłeś i jesteś nieudolny ale nie miałeś oi nie masz porów, żeby piąć się w obrzydliwy sposób. Po drodze do obecnego stanowiska  zrobiłeś bardzo dużo brzydkich rzeczy , nie tylko sobie ale i innym. Rzeczy, których w głębi duszy sie wstydzisz, bo należy ich sie wstydzić.  c.d.n
3) Podstawiałeś i wciąż podstawiasz nogi kolegom i koleżankom, szykanowałeś ich w oczach przełożonego (i wciąż to robisz ). Donosiłeś na wszystko i na wszystkich, aż w końcu ktoś cię zauważył. Ktoś zauważył, że jedna masz do czegoś prawdziwy talent. Talent godny miana "JUDASZA" i ktoś postanowił za ten talent cię wynagrodzić. Tym samym ten człowiek wyrządził tobie i społeczeństwu niesłychaną krzywdę z której nawet nie zdajesz sobie sprawy. Po tym tekście pewnie zapierasz się, że to kłamstwo, nie prawda.  Czytaj dalej. W pracy pewnie wydaje ci się, że wszyscy cię lubią, bo kupują twoje umizgi, śmieją się z twoich dennych i płytkich tekstów. Wiesz i oni robią to z litości. Przed kolegami zgrywasz kumpla, kompana od kielicha, równego kolesia. Obudź się. Wszyscy juz od dawna siedzą i plotkują jaka z ciebie Gnida i piz...da. c.d.n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3) Podstawiałeś i wciąż podstawiasz nogi kolegom i koleżankom, szykanowałeś ich w oczach przełożonego (i wciąż to robisz ). Donosiłeś na wszystko i na wszystkich, aż w końcu ktoś cię zauważył. Ktoś zauważył, że jedna masz do czegoś prawdziwy talent. Talent godny miana "JUDASZA" i ktoś postanowił za ten talent cię wynagrodzić. Tym samym ten człowiek wyrządził tobie i społeczeństwu niesłychaną krzywdę z której nawet nie zdajesz sobie sprawy. Po tym tekście pewnie zapierasz się, że to kłamstwo, nie prawda.  Czytaj dalej. W pracy pewnie wydaje ci się, że wszyscy cię lubią, bo kupują twoje umizgi, śmieją się z twoich dennych i płytkich tekstów. Wiesz i oni robią to z litości. Przed kolegami zgrywasz kumpla, kompana od kielicha, równego kolesia. Obudź się. Wszyscy juz od dawna siedzą i plotkują jaka z ciebie Gnida i piz...da. c.d.n
4) Gdy wchodzisz do pokoju to nagle rozmowy milkną albo rozmówcy zmieniają nagle temat rozmowy.  Wiesz mi , oni dobrze wiedzą kim jesteś i jak się znalazłeś między nimi. Wiedzą, że ich szpiclujesz i ciągle na nich donosisz. Woleliby nie mieć z tobą nic wspólnego ale grają przed tobą, bo boja się, zę głupot na nich nagadasz przed przełożonym. Ale jak będziesz toną to nikt ci ręki nie poda tylko ją zdepcze z drwiącym głosem powie Spier.....j  Szpiclu. Trochę sie dla ciebie rozpisałam, ale trudno zrobiłam to non profit. Żyjesz na zadupiu i takimi kategoriami myślisz. Przespałeś oświecenie  a obudziłeś się i żyjesz w najciemniejszym średniowieczu. Świat jest całkiem inny, a ten twój pewnie juz sie kończy stad ta trwoga w twoim poście. Jesteś strasznie nieszczęśliwym człowiekiem. Przykro mi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka. Moze powinnas popracowac w powiatowce, to bys zobaczyla czy twoja ciezka praca bez wojka i znajomosci doprowadzila by cie do danego stanowiska na ktorym jestes (: A na ktorej jestes grupie po siedmiu latach???? Moze i troszke rozumiem Marcina, bo pracowalem dlugie lata w powiatowce. Teraz pracuje tez w lublinie i widze roznice Powiatowka vs. Miejska. nie jestem.za toba ani za tym gosciem Ale wypocilas troche potu z ktorego wynika ze nie masz pojecia o sluzbie w malych jednostkach. jestes zielona. Potrafisz odroznic gdzie w danej jednostce musisz krakac tak jak ci kaza A gdzie majac swoje zdanie twoj przelozony nie bedzie cie gnebil. No chyba ze twoja kariera byla szybka dzieki wojkowi albo przelozonemu lecacemu na kobiece usmiechy. Sluze dwa razy dluzej niz ty moze i nie jest to wyznacznikiem tego ze jestem Alfa i Omega, ale moim zdaniem twoj wywod swiadczy o tym ze jestes PLECAKIEM albo Dupow ...... Nie obraz sie, ale to takie odczucie starszego sluzba kolegi ktory widzial jak mlody funkcjonariusz nic nie robiac a majac 5-6 lat sluzby awansowal bardzo szybciutko. Jezeli takim jestes to nie mamy o czym rozmawiac, A jezeli nie to gratuluje farta ,ciezkiej pracy i fajnych przelozonych na twojej drodze kariery ktor y nie wymagali zebys wlazila im w dup... podpierdalala innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się takiemu, że albo będzie grał z zespołem albo nie będzie miał tu lekko i wiesz mi po takiej rozmowie nowy staje się członkiem drużyny. Agnieszka. w/w wstawka jest z twojej wypowiedzi. i ty sie uwazasz ze jestes wporzadku. widzialem przed chwila wypowiedz "GLINY" wiernie cie odwzorowuje, nie masz pojecia o naszej sluzbie Bo pewnie moze z dzien bylas w patrolu pieszym a pozniej wojek wsadzil cie na ciepla posadke. Agnieszka, lepiej sie nie wypowiadaj juz, bo zalatuje uchem. gosc Marcin troche na opak to napisal, ale sedno jest zrozumiale. Agnieszka , nie masz pojecia o pracy w malych jednostkach o nabijaniu statystyki i dziwnych wymyslach przelozonych z przerostem ambicji. sluzs 20 lat, wszystkie szczeble przeszedlem od asfaltu po Naczelnika stolek w Lublinie, moi podwladni nie narzekaja na mnie, Bo wiem jak zapierdalaja na to zebym mogl dostac premie, szanuje kazdego i za kazdym sie wstawie jezeli widze ze ma jaj i na sluzbie naraza niezadko swoje zycie walczac z bandziorkiem. KOBIETO ty nie masz pojecia o tej sluzbie na nizszych szczeblach. Siedzisz pewnie w KMP na cieplej posadzce i z nudow wyposujesz farmazony. Kto przeczyta twoje wypociny i przeanalizuje twoje wywody odrazu zobaczy, ze jestes wybrancem. Prosze nie wypowiadaj sie, tylko naucz pokory do tych co zapierdalaja na ulicy, nie wzoruj sie na tych co siedza i pierdza w stolek a ani razu nie byli na prawdziwej sluzbie. Widac komu wlazisz, w moim wydziale przeniosl bym cie do prewencji zebys nauczyla sie roboty. POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla pana Sławomira W ,który wie o czym pisze i jak znalazl sie na tak wysokim szczeblu .Ale z całym szacunkiem odnośnie co do st asp Marka W.był l będzie gnidą która lubiała podjadac z czyjej miski i powiedzieć temu komuś jak ty dużo wpierdalasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma od wydry większej pływaczki, nurkuje lepiej nawet od kaczki. Płetwy na łapach niczym bobrowe. Do wiosłowania zawsze gotowe. WYDRA jest dumna ze swego futra bo w deszczu stać w nim może do jutra, i żaden włosek jej nie przemoknie nawet pod wodą gdzie wszystko moknie.Wydra jest zgrabna wydra jest zwinna ale niestety nie jest niewinna bo gdy jest w wodzie to wnet do głowy przychodzą wydrze podwodne łowy. W rzekach i stawach wiedzą to ryby ze uciec wydrze to cud prawdziwy, wiec się jej boją karpie i leszcze A wydra łowi jeszcze i jeszcze . Tak dla zabawy nawet nie z głodu poluje w lecie i czasie chłodu stąnt ani w nocy ani tez z rana Wydra w śród rybek nie jest LUBIANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ocalał po ,,kolizjach" a tak głupio wpaść?-wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiadasz ocalal po kolizjach....... ciekawe (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek w tomenda i erotoman pieprzy wszystko co popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek to stary cwaniak leci z kumplami z pracy w ch..ja i obganuje ich poza plecami. nabija się z przełożonych a po wódce cywilom opowiada o sprawach które nigdy nie powinny opuścić murów komendy. kolizje omineły go bezkarnie ale to co odpierdszielił 03 listopada wypunktuje mu prokurator. to że policja z prokuratorem i sadem robią sobie imprezy integracyjne nic mu nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...