Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezydent zakłamuje historię zapalając znicz na grobie żołnierzy AK co nie jest jednoznaczne z żołnierzami wyklętymi. Wystarczyłoby podjechać do pobliskiej wioski Zalesie gdzie znajduje się symboliczny grób mjr Mariana Bernaciaka "Orlika", który po wojnie walczył z Sowiecką władzą i był Dowódcą Inspektoratu Puławy - albo dlaczego Prwzydent nie podjechał nad Staw Rycki gdzie jest symbiloczny krzyż upamiętniający zamordowanych żołnierzy podziemia, którzy zostali skazani w pokazowym procesie w Rykach???? HAŃBA!!! Co to za prezydent??? Naprawdę jest On Bul komorowski!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałbym coś ale boję się że mi abewu do domu wjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lll napisał:
Prezydent zakłamuje historię zapalając znicz na grobie żołnierzy AK co nie jest jednoznaczne z żołnierzami wyklętymi. Wystarczyłoby podjechać do pobliskiej wioski Zalesie gdzie znajduje się symboliczny grób mjr Mariana Bernaciaka "Orlika", który po wojnie walczył z Sowiecką władzą i był Dowódcą Inspektoratu Puławy - albo dlaczego Prwzydent nie podjechał nad Staw Rycki gdzie jest symbiloczny krzyż upamiętniający zamordowanych żołnierzy podziemia, którzy zostali skazani w pokazowym procesie w Rykach???? HAŃBA!!! Co to za prezydent??? Naprawdę jest On Bul komorowski!!!!
Prezydent,taki,jaki sovieci chcieli,z nadania samego putina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem dziś kawalkadę prezydencką a w niej karetkę pogotowia i wóz straży pożarnej taa ktoś gdzieś potrzebuje pomocy i karetka nie dojedzie bo przecież musi za prezydentem sunąć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent z aparycji przypomina funkcjonariusza MO... zresztą sami żeście go wybrali baranki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
Widziałem dziś kawalkadę prezydencką a w niej karetkę pogotowia i wóz straży pożarnej taa ktoś gdzieś potrzebuje pomocy i karetka nie dojedzie bo przecież musi za prezydentem sunąć.. [/quote] [quote name='zenek' timestamp='1362178172' post='740287'] Widziałem dziś kawalkadę prezydencką a w niej karetkę pogotowia i wóz straży pożarnej taa ktoś gdzieś potrzebuje pomocy i karetka nie dojedzie bo przecież musi za prezydentem sunąć..
szkoda ze nie pamietasz w jakiej kawalkadzie jechal twoj idol lesio z deblina do lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
Prezydent z aparycji przypomina funkcjonariusza MO... zresztą sami żeście go wybrali baranki.
Nikt go nie wybierał, samozwaniec osiadł sam na jeszcze ciepły ociekający tron po zamordowanym Kaczyńskim,to nie jest prezydent wybrany z woli narodu !!!!! tylko melepeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze wybralismy wkoncu prezydenta z prezencją... juz zapomnialam jaki wstyd był z tym malym kurduplem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Dobrze ze wybralismy wkoncu prezydenta z prezencją... juz zapomnialam jaki wstyd był z tym malym kurduplem...
A kto go PITO wybrał ??? sovieci ? czy ktoś go wybierał ?? załatwili Tupolewa a POtem sam wsadził szybko d.u.p.s.k.o na ociekający jeszcze krwią tron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej popisał sie Kurier Lubelski. Na temat szczegółów piątkowego marszu ONR w Lublinie bardzo zdawkowo, za to o wizycie Komorowskiego aż nadto obszernie. Po przeczytaniu musiałem wycierać się z wazeliny, tak ociekała z gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...