Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekspresówka z Puław do Radomia. Pierwszy krok do budowy drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2016 o 16:58 Powrót do artykułu
A kiedy opracowanie stadium południowej obwodnicy LUBLINA przez zalew?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czekam z niecierpliwością na ta drogę bo z Chełma na zachód to jedyna dobra droga
0
No i super! Mam nadzieję, że zaczną od odcinka Puławy Radom, by na Śląsk można było po ludzku dojechać.
0
Nie przez Zalew tylko naokoło. Proponowałem od węzła Niedrzwica przeprowadzić drogę do węzła Świdnik.Wówczas z Rzeszowa można by smigać tamtedy do Chełma, Włodawy itp. 
0
ajabas napisał:
Nie przez Zalew tylko naokoło. Proponowałem od węzła Niedrzwica przeprowadzić drogę do węzła Świdnik.Wówczas z Rzeszowa można by smigać tamtedy do Chełma, Włodawy itp.
Z Rzeszowa na Chełm nikt nie będzie jechał do Lublina i się wracał. Jest droga 842 przez Wysokie i Krasnystaw.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kiedy opracowanie stadium południowej obwodnicy LUBLINA przez zalew?
W jakim celu południowa obwodnica jak nie ma tam tranzytu ?
0
Na około to POWINIEN powstać RING LUBLINA co niektorzy maja za małe muzgi zeby to sobie wyobrazić:(
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Na około to POWINIEN powstać RING LUBLINA co niektorzy maja za małe muzgi zeby to sobie wyobrazić:(
Lublin to nie Rzym. Ring nie jest potrzebny.
0
Trasa S12 na odcinku Piotrków - Radom - Puławy jest bardzo potrzebna Lublinowi gdyż połączy go z A1 co daje Lublinowi szybkie połączenie z Gdańskiem czy Katowicami a przy połączeniu z S7 do Krakowa. Ta trasa powinna powstać wcześniej niż w 2023 ale niestety nie ma papierów gotowych a to trwa długo.
0
"Na około to POWINIEN powstać RING LUBLINA co niektorzy maja za małe muzgi zeby to sobie wyobrazić:(" No, ty masz za mały, by nie pisać z błędami ortograficznymi. A "ringu" nie ma żadne miasto w Polsce łącznie z Warszawą więc dlaczego akurat tak bardzo jest potrzebny w Lublinie? Najbliżej do ringu to ma chyba Łodź.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: