Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tanie ciepło to może i będzie, ale dla OPECu, a nie dla mieszkańców. Czyli OPEC taniej kupi, sprzeda normalnie więc my mieszkańcy Puław nic nie zyskamy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Info z CV - CZAS NA ZMIANY Nazwa i adres pracodawcy Główna Komisja Rewizyjna Zrzeszenia Studentów Polskich w Warszawie Typ działalności lub sektor Organizacja społeczna Daty Od 1982 do 1985 Zawód lub zajmowane stanowisko Przewodniczący Komisji Nazwa i adres pracodawcy Rada Okręgowa Socjalistycznego Związku Studentów Polskich w Lublinie Typ działalności lub sektor Organizacja społeczna Daty Od 1979 do 1982 Zawód lub zajmowane stanowisko Sekretarz, Przewodniczący
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Transferant Pasza-Prywatnym odbiorcom na pewno nie będzie taniej !! Kto trochę interesuje się energetyką To wie? iż jest możliwość pozyskiwania taniej energii- transformator Tesli -wykorzystanie zasady butelki lejdejskiej- przetwarzanie pola magnetycznego ziemi -promieniowania kosmicznego i wibracji? Olbrzymie zasoby Światowe gazu w postaci zamrożonej (stałej)na dnie oceanów które same zaczynają się uwalniać na skutek zmian klimatycznych co w niektórych rejonach świata grozi katastrofą ekologiczną!! Ale o tym sza!!! Ale Monopol i Kasa!!! Mafia energetyczna dopóki nie wypompuje ostatniej baryłki ropy z ziemi nie dopuści do uwolnienia tak zwanej darmowej energii w chwili obecnej płacimy za przesyły więcej niż za wyprodukowanie Kw.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
promieniowanie kosmiczne, srogo! ale póki co może zejdźmy na ziemię. i skończmy te spekulacje bo nie ma żadnych podstaw do twierdzenia że opec czy ktokolwiek będzie zawyżał ceny ciepła
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Zygmunt K. to wieczny prezes ....ktoś powie pewnie dzięki uzdolnieniom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KARPEL ZYGMUNTOWI NIE ZROBI KRZYWDY RĄCZKA -RĄCZKE NURZKA- NURZKĘ JAK KATOLIK ;-) Z KOMUNISTĄ KASA ŁĄCZY LUDZI :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"nóżkę" się pisze... i tak ogólnie widzę że koledzy tu tylko docinki personalne uskuteczniają, ale jak to mówią, nie chciało się nosić teczki to trzeba nosić woreczki... także proponuję się może skupić na głównym temacie jednak.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: