Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam, a od kiedy działa Elektrownia Puławy? Nic o tym nie słyszałem. Co innego zarząd Elektrowni, bez elektrowni, pobierający pensję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro hurtownia zrezygnowala z marzy to moze warto podac jej nazwe, trzeba promowac takie inicjatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie Kwiat..... kiedy przyjęcia do pracy. PiS pomoże panu podjąć decyzje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBILIZM NA KOSZT INNYCH LUDZI - NIECH TEN NIEDOROBIONY PREZES WYJAŚNI NORMALNYM LUDZIOM ILE FAKTYCZNIE PŁACĄ ZA ZUŻYWANĄ ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ , A ILE PŁACĄ ZA TZW. GOTOWOŚĆ, ZA PRZESYŁ , ZA INNE PIERDOŁY. NA MARGINESIE CZY AUTOR RS WSTYDZI SIĘ SWOJEGO NAZWISKA, CZY TO TYLKO GIMNAZJALISTA BOJĄCY SIĘ PROBLEMÓW W SZKOLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada mi na przekret elektrowni atomowej gdzie kacyki pelowskie zarabiaja duze pieniadze siedziac w barakowozach i czekajacy zeby moze cos zrobic.Na fotce widac pryncypala a z bokow dwie dzierlatki do umilania czasu do pierwszego wykopu metra biezacego pod fundament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a od kiedy działa Elektrownia Puławy? Nic o tym nie słyszałem. Co innego zarząd Elektrowni, bez elektrowni, pobierający pensję.
Widziałeś w sklepie taki zestaw "Elektrownia w 5 minut"? Ja nie, dlatego takie komentarze uważam za kompletną ignorację ewentualnie typową złośliwość. Jasne jest że taki proces inwestycyjny musi potrwać, wszystkie pozwolenia, umowy, wybór wykonawcy, finansowanie i tak dalej. Większość rzeczy już jest zrobiona, jest decyzja środowiskowa więc temat idzie do przodu. Obstawiam że jak wbiją tą pierwszą łopatę pod budowę to skończy się narzekanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie Kwiat..... kiedy przyjęcia do pracy. PiS pomoże panu podjąć decyzje
  Zadaj sobie minimum trudu i sprawdź kiedy zacznie się budowa elektrowni i kiedy ona ruszy. Ile ludzi będzie zatrudnionych przy budowie, a ile na stałe po jej uruchomieniu. Wszystko jest wiadome. Chociaż jak widać miejsca pracy nie wszystkich cieszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele Kwiat....wski [prezes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, jeszcze nawet cegły nie zamontowali jednej a już kasą szastają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a od kiedy działa Elektrownia Puławy? Nic o tym nie słyszałem. Co innego zarząd Elektrowni, bez elektrowni, pobierający pensję.
    I to jaką pensję. Żyć nie umierać. To jest po....any kraj. Elektrowni ni ma, a prezes już kosi siano. A ty jak chcesz siana - idź do bociana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu to samo... jeden z drugim chyba nigdy nie zrozumieją jak powstają takie inwestycje. idąc tym tropem, jak się buduje na przykład nową fabrykę to się nie płaci pracownikom którzy ją budują, a później tym którzy pracują, dopóki fabryka nie ma zysków? :) no właśnie, teoria chybiona i to bardzo. także proponuję przestać narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma elektrowni a kasę prazes Kwiat...wski pobiera. Tylko w Polsce takie cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płyta się komuś zacięła? jakie to typowo polskie, żeby najeżdżać na prezesa, zaglądać mu do kieszeni... oczywiście anonimowo bo na żywo już nikt nie jest taki kozak ;) a kiedy i jak elektrownia powstanie już tu kilka razy było wyjaśnione to nie będę się powtarzał, jak to do kogoś nie trafia to tylko o nim świadczy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    I to jaką pensję. Żyć nie umierać. To jest po....any kraj.
  Zazdrość to bardzo zła cecha. Może kiedyś to zrozumiesz. Na razie polecam zaparzenie meliski i zajęcie się swoim a nie cudzym portfelem. Tak będzie zdrowiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram meliska jest dobra. Posłuchaj sie rady,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...