Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewakuacja szkoły w Puławach z powodu tajemniczej substancji

Utworzony przez puławianka, 26 stycznia 2010 r. o 17:41 Powrót do artykułu
znowu głośno o czartorychu ;] pani Staszczyk musi się jakoś odkuć po porażce ze zniknięciem z rankingu A motto prawdziwej gwiazdy brzmi- nieważne co mówią, ważne żeby coś mówili ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! Poziom stężenia sustancji zdecydowanie przekracza poziom nauczania i panujące tamże układziki.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W puławskim Czartoryskim małolaty pewnie przy wsparciu rodziców używają....a to flagę narodową "dowartościują" w kiblu a to w końcu podrzucą smród o nieustalonym pochodzeniu.Strach krytykować bo mogą "włożyć do wora a wór do jeziora"przepis nie jest ścisły jak nie ma jeziora to wrzucą do Wisły.Dalej opluwajcie dyrektora za to,że wtedy profanację zgłosiła do Policji.Historia przyjmie na swoje karty kolejnych Pietruszków, którzy wiedzieli jak skutecznie zawiązać wór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
y ? co ? znaczy sie nie rozumiem... ten gaz jeszcze bardziejh sie rozprzestrzenia i co ? nie ma jutro lekcji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się pytam.. gdzie sa kur..a rodzice.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi napisał:
ja się pytam.. gdzie sa kur..a rodzice.?
ale, że czyi rodzice? próbujecie powiązać naprawdę głupiutką "aferę z flagą" do jakiegoś gazu nie wiadomo skąd. chcecie zrobić z uczniów tej szkoły patologię, podczas gdy co roku większość jej absolwentów dostaje się do najlepszych uczelni w Polsce. nawet jeśli nie jest już "najlepszym liceum w Puławach". nie wiem, czy to zawiść, zacofanie, czy wpływ ojca rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba sie myć. woda z mydłem załatwi sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi tych ludzi którzy najeżdżają na Czarta w rzeczywistości zazdroszczą że nie mogą być w tej elitarnej i renomowanej szkole a co do rankingu to czart jest jedyną puławską szkołą która jest na tej liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ast napisał:
Zal mi tych ludzi którzy najeżdżają na Czarta w rzeczywistości zazdroszczą że nie mogą być w tej elitarnej i renomowanej szkole a co do rankingu to czart jest jedyną puławską szkołą która jest na tej liście.
Elitarność to wymysł pewnych przypisujących sobie dawne sukcesy ludzików współcześnie tam władających(chyba że ktoś bierze pod uwagę wyłącznie wiek szkoły) Renoma to relikt przeszłości(co najmniej 15-20 lat wstecz!!!!!) A ostani ranking to porażka totalna. Zero olimpijczków!!!!!!! A więc nie znalazła się "szkółka" na w/w liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZST-----> Ato CI dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...