Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal "Dwa Brzegi" w Kazimierzu zagrożony. Wycofał się główny sponsor i TVP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2016 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Wasza dobra zmiana koni arabskich w janowie juz nie bedzie, bwa brzegi znikną zostana tylko pochody marsze i festyny smolenskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni tylko mówili, że ch... z tą Polską wschodnią, a Ci wprowadzają to w życie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz wprowadzą sześciodniowy tydzień pracy, a w niedzielę wprowadzą obowiązkowe akcje społeczne. I przepis na drugą Koreę Północną gotowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech p. Grażynka POżyczy od kolegów tatusia byłego UB-ckiego majora, mają po kilkanaście tys. emerytury to się zrzucą ☺ A poważnie nie głosowałem na PiS ale to decyzję popieram! KONIEC Z SOCJALIZMEM I WYDAWANIEM PAŃSTWOWYCH PIENIĘDZY NA PRYWATNE ZACHCIANKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory do lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten festiwal zostanie zapewne zlikwidowany, albo w najlepszym przypadku, przekształcony w festiwal filmów dla rodziny 500 plus, organizatorem będzie ktoś tam, ktoś tam, a wyświetlać będą coś tam, coś tam i na otwarcie nowego festiwalu przyjedzie sam A.D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana się rozkręca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedziałem, że pisuary są porąbani, ale nie sądziłęm że do tego stopnia. To chorzy, ziejący z nienawiści ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że polityka PiSu polega na rozwalaniu wszystkiego najlepszego w województwie lubelskim... Janów Podlaski, teraz Kazimierz Dolny, pięknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna głosowała na "dobrą zmianę"to dobrze jej tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TORBICKA,,,,nie powinna juz zajmowac sie festiwalem,,,,juz sie znudziła,,,,niech bedzie ktoś młodszy,ciekawszy,,,Torbicka co miała zrobic to juz zrobiła,,,,,,dziekujemy juz tej pani,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nowa misja TVP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPROSIMY o dane finansowe imprezy - będzie widać kto doił fundusze z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W rankingu innowacyjności spadliśmy podczas rządów PSL-PO do najniższej kategorii w Unii Europejskiej, mamy Instytuty Badawcze tylko z nazwy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psu na bude festiwal , lubelszczyzne promowal Karpinski i Mucha - zrobili cale g...o , niech zwroci kase za Madonne i nie ma potrzeby szukac sponsorow , a tym bardziej robic to za publiczne pieniadze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęło się dużo wcześniej od Gutków-gdy pani Grażyna się za to wzięła impreza duż straciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię Kazimierz,ale gdy jest spokojnie,bez tłumów.Nigdy nie byłem na festiwalu i nie zamierzam,a Torbicka wydaje się być zadufana w sobie i antypatyczna.TVP nie musi uczestniczyć we wszystkich imprezach,są znacznie bogatsze instytucje np.banki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda. Festiwal był najlepszą wizytówką lubelszczyzny, nie tylko w kraju. Mimo tłumów warto było przyjeżdżać. Świetne filmy i ciekawi ludzie. Pani Torbicka z dużą klasą prowadziła Festiwal. To miły, serdeczny człowiek (wiem, a nie "wydaje mi się"), bo kiedyś udało mi się z nią porozmawiać. Poza tym Kazimierz potrzebuje takich imprez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie prywatne? To, że ciebie nie interesuje kino nie znaczy, że festiwali ma nie być. Są tysiące ludzi, którzy żyją nie tylko kiełbasą z grilla i piwem, i dla nich jest to jedyna okazja, żeby się spotkać z reżyserami i aktorami z całego świata. Napisz jeszcze, żeby pozamykać kina, teatry, galerie sztuki i wydawnictwa. Skoro ty nie czytasz, nie oglądasz, wystarczy ci internet i popijawy z kumplami. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...