Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Dwa Brzegi zagrożony. Organizatorzy liczą na marszałka i sponsorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2016 o 13:01 Powrót do artykułu
Jak się nazywa aktorka ze zdjęcia między Bogusławem Lindą a Grażyną Torbicką?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i bardzo dobrze ! Kazimierz nie jest dla wszystkich-pora zrozumieć !
0
To Dziennik Wschodni Plajtuje? Mam dać 20 gr żeby odblokować?: Co odblokowac? Wolę czytać inne gazety które nic o blokowaniu nie piszą. Żegnam na zawsze.
0
Torbicka już krótszej sukienki chyba nie miała
0
Kazimierz nie dla wszystkich, niech lepiej zamieni się w zapomniane prowincjonalne miasteczko, gdzie jedyną rozrywką jest picie pod sklepem. Z tego co wiem to miasto żyje z turystów i właśnie z takich imprez więc taki komentarz to chyba nie na miejscy chyba że jesteś odludkiem lub z tych co niczego i nikogo nie lubią skoro tak to kup sobie dom z dala od ludzi bo to twój kolejny wpis anty festiwalowy.
0
po co nam taki festiwal, fuck z nierobami
0
I dobrze! Lepiej te pieniądze dać Krukowej na wódkę!
0
Na rydzyka dać, benzyna drożeje.
0
Boguś! W Łodzi same menele, a w Kazimierzu kto rządzi?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: