Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ford

Utworzony przez krzyś, 11 maja 2009 r. o 19:17
Widziałem ten wypadek bo przejeżdżałem ta drogą, samochód rozleciał się na kawałi bo był tak skorodowany, że nie wyszedłby cało w zderzeniu nawet z rowerem, a co mówić ze skodą, z której wypadł silnik. Ten nowy podatek ekologiczny, który ma wejść w przyszłym roku nie powienien być tylko od CO2 ale i od rdzy, co pomogłoby wyeliminować gruchoty z polskich dróg. Oczywiście nie mam nic przeciwko wiekowym 20 - 30 latkom, sam mam takie, które zadbane, z powymienianymi blachami mogą jeszcze długo służyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower a samochód to chyba różnica !! Mam pytanie z jaką prędkością jechała skoda ? Siła uderzenia była tak wielka że silnik wyleciał ze skody (nie wiem który rok skody)To co mówić o fordzie ? Ford był z 1994 czyli 15 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...