Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko pięknie i zabawnie, tylko dlaczego szanowny dziennik lokalny promuje powtarzające się w refrenie piosenki słowo powszechnie uznawane za wulgarne? Czy redaktorzy tej gazety nie mają z tym problemu? Tak postrzegacie swoją misję? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w ten sposób utrwalamy w młodzieży, że "bluzganie" jest naturalne, skoro na łamach gazet traktuje się taki filmik jako "wydarzenie"... Myślę, że ktoś tu chyba nie zastanowił się nad tym co wrzuca na stronę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu pokazuja co jest, nie wiem o co tyle szumu, ze slowa wulgarne? polacy na co dzien nie przebieraja w slowach wiec nie ma co byc takim swiet*8ebliwym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście jest się na czym wzorować" "wpierdalam pasztet z chlebem". Słowa godne rozpowszechnienia. Dla mnie 1/10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowem.... gówno nie muzyka. Słowa wulgarne i nie wiem czym się tu podniecać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy się dowiedzą, że bluzgi w teledysku to będzie siedział 240 lat na ence.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu pokazuja co jest, nie wiem o co tyle szumu, ze slowa wulgarne? polacy na co dzien nie przebieraja w slowach wiec nie ma co byc takim swiet*8ebliwym
Zgadzam się. Tu nikt niczego nie promuje i widac, ze chyba nie wszyscy wiedza co to znaczy PARODIA. Wiele kabaretów używa bardziej wulgarnych slow ale nikomu to nie przeszkadza a chlopakow sie czepiacie, bo sa mlodzi i prubuja zrobic cos wlasnego. Zazdroscicie im? Jak dla mnie wyszlo im swietnie - to jest po to zeby sie posmiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem również nie ma tu nic obraźliwego. Niestety tak wygląda świat w dzisiejszych czasach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to jeszcze smieszne bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowem.... gówno nie muzyka. Słowa wulgarne i nie wiem czym się tu podniecać....
Parodiuja gowniana muzyke jaka jest disco w polu o przepraszam, uzycie slowa muzyka byloby naduzyciem, to troche gowniane musi byc, nie nie ma wyjscia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny takst utworu, wykonanie jeszcze gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Pożyczka Gotówkowa na Święta dla Każdego kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód bez bik Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! dwfe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURAKI
burakiem to ty sam jestes:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zajebiaste chlopaki :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...