Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdy nauczyciel mówi: hau, hau, hau

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2017 r. o 15:13 Powrót do artykułu
Widziałam film na Fb,na którym dzieci skaczą po psie.To nie jest dogoterapia,ale znęcanie się nad psem.Tej pani powinno się zabrać nie tylko psa,ale również uprawnienia.Szkoła, Kuratorium Oświaty i rodzice niech zobaczą co się tam dzieje.Pięknego dnia wyjątkowo spokojny pies może stracić cierpliwość i ugryzie.Wcale się nie dziwię,ale cała odpowiedzialność spadnie nie na właścicielkę psa, Panią Annę Nowakowską ale na samego psa.Pies zostanie uśpiony,bo nie był zbyt spokojny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co widziałam na Facebooku to raczej przypomina naukę sadyzmu a nie terapię. Powinno się Pani A. Nowakowskiej zabrać uprawnienia i zrobić zakaz posiadania zwierząt bo moim zdaniem to ona potrzebuje dobrego specjalisty. Chora kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również widziałam filmik pokazujące jak pani dzieci traktują psa- jestem w wielkim szoku, że osoba, która rzekomo kocha zwierzęta (bo chyba nie da sie nie kochać ich pracując z nimi) pozwala je tak traktować :/ Najbardziej szokujący jest moment, kiedy chłopiec bije ręką psa....to przechodzi ludzkie pojęcie, że ma na to przyzwolenie. Mam nadzieję, że pomysł organizowania zajęć ze zwierzętami w szkołach w tej formie nie przejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadystka cholerna!!powinny byc jej odebrane psy dozywotnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znecanie sie nad istota , zyjaca , odczuwajaca bol . Biedna psinka. Pani jest sadystka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anna Nowakowska natychmiast powinna zostać zgłoszona jako osoba która znęca się nad zwierzętami! Widziałam film na FB, praktyki tej Pani nie mają NIC wspólnego z dogoterapią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak poważny portal moze promowac osobe, ktora nie powinna miec stycznosci ani z dziecmi ani ze zwierzetami. Ta kobieta nie nadaje sie do uczenia czegokolwiek. Czy autor artykulu widzial filmik na fb, na ktorym dochodzi do znecania sie na psem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...