Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest praca w Puławach? Dziesiątki stoisk i setki zwiedzających na targach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2018 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Ten z Mostostalu to mnie rozbawił, 1600zł do ręki za 8 godzin na szlifierce, BU HaHaHa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za późno dzisiaj wstałem i nie dotarłem na te targi... teraz trzeba czekać cały rok na kolejną szansę na pracę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zakladach dostane po znajomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś chce pracę w zakładach to póki co do pisu trzeba się zapisywać i połowę pensji do oligarchy z Torunia wysyłać, bo potem wszystkie osoby przyjęte podczas dojnej zmiany zostaną zwolnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te dzieci na zdjęciu mogą wiedzieć o pracy w Puławach im nawet psit....mchem nie obrosły. Pewnie roboty jest dużo ostatnio znajomy był w jednej z dużych firm w Końskowoli przez telefon obiecali złote góry na miejscu się okazało 2 tys na rękę buahahah Za taką kase niech sobie sami robią i jelenia szukają. Tylko niestety zawsze się znajdzie ktoś kto i za najniższa krajową polezie robić tylko co potem zrobić z taką wypłatą ni to dobrze przepić ni przeru....nie rozdać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zdjęciu widać, że każdy chciałby geodetą zostać. Dobry zarobek przy niezbyt wielkim wysiłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferty pracy..... roznoszenie ulotek. A idźta w piz....u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za tejamnica ukrywanie zarobków przez firmy zatrudniające ? Powinni podać przedział od do z dokładnością do 500zł i by człowiek wiedział chociaż co może się spodziewać (Mostostal) a nie zawracanie dupy ofertami pracy idziesz na rozmowę 1 etap, 2 gi a potem się okazuje że 2tys są w stanie dać. Skoro pracodawaca może od nas żądać naszego CV gdzie też są napisane nasze prywatne informacje to i powinien również pisać przedział zarobków jakie może zaoferować co by dup... ludziom nie zawracać. Ja jak wysyłałam CV na konkretne stanowisko to piszę w uwagach że interesuje mnie przedział od do +/- 500zł załóżmy przy systemie pracy 40h / tygodniowo. Firmy nie spełniające powyższeej prośby proszone są o nie odpowiadanie na moje CV i tyle. A nie zawracanie dupy lanie wody w opisie pracy wymagań do zaje....a co do czego 1600/2000 i pół biedy jak rozmowa jest na miejscu a czasem jak tzreba jechać 200/300km i po 2 3 etapy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie NOGAL naćpałeś się Pan. Jakie to cenne uprawnienia można zdobyć przydatne poza policją???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie w pulawach jest praca? wszędzie. pytanie powinno zostać postawione inaczej - gdzie w pulawach jest praca z godnym wynagrodzeniem? w mostostal? może i tak, jak doliczyć nadgodziny to może i da się zarobic, na początek dla młodego szlifierka i poszedł 8 czy 12 godzin;) na azotach? może i tak, jak sobie załatwisz przyjęcie, na jakieś nie robotnicze stanowisko, wtedy tak, definitywnie, tylko weź to ogarnij:) reszta miasta? godziwe wynagrodzenie? nie słyszałem. propozycje 1700 na rękę to nie jest godziwe wynagrodzenie, to jałmużna, rzekłbym dieta - żeby nie zdechnac z głodu. zamiast cudowac, targi robić i inne ***y niech pracodawcy zaczną płacić, godziwie to i ludzie do pracy się znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeszcze stronka ***pracapulawy.pl tam można znaleźć większość ofert pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...