Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głowa wiceprezesa warunkiem porozumienia w Azotach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2017 r. o 12:45 Powrót do artykułu
Walczyć Puławy o swoje, brawo związki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan S.Wredny to na swojej wieloletniej, ciepłej posadce naczelnego rozwalacza ZA zarobił zapewne grubą kasiorkę. Finansowanie ZZ przez zakłady pracy to jeden z ostatnich komunistycznych reliktów PRL. Może w ramach dekomunizacji Polski rząd wreszcie zrobi z tym co należy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo związki? Żart jakiś! Przecież mają to co chcieli - PiS wygrał dzięki nim. Dla nich to największa zasługa, dla całych zakładów przekleństwo.Sprowadzili nieszczęście na Azoty a teraz wielcy obrońcy. Mieli być bohaterami a wyszło na to, że głupi i naiwni byli. Jedyne co można w tej sytuacji powiedzieć to żal Azotów i 8 lat poprzednich rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam proste pytanie do związków. Czy także będziecie wnioskować o odwołanie Sławomira Kamińskiego z jego cieplej posadki na ZA? Na jakiej podstawie ją niedawno objął? Był konkurs ma te stanowisko? Proszę także o publiczne podanie kwalifikacji tego pana. Myślę ze nie tylko ja chciałbym poznać powody, dlaczego zajmuje on tak intratne i odpowiedzialne stanowisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze aby Tarnów nie okradał pracowników Puław z reszty zarządzania ,tutaj popieram strajk a wiceprezesa zostawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni chcą od prezesa - starczy popatrzyć na związkowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...