Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Radni niech inwestują w juniorów bo to gwarancja ich przyszłych emerytur.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytanie do wszystkich odpowiedzialnych za edukację dzieci i młodzieży . Mam pytanie , kiedy zostanie wydłużony okres nauki dla tych dzieciaków rozpoczynających naukę w wieku 6 lat. Ministerstwo nie martwi się losem ucznia tylko losem kadry nauczycielskiej . Ja osobiście kiedyś w wieku 6 lat i 4 miesięcy byłem uczniem 1 klasy .Gdybym w tamtych latach chciał po podstawówce rozpoczą Dziś przy obecnym systemie nauczana 3 lata opis w klasie 1-3 dalej podstawowa 3-6 , niestety ten dzieciak w wieku niespełna 12 lata może skończyć szkołę podstawowa w wieku niespełna 15 lat gimnazjum i w wieku 17 lat i kilku miesięcy kończy liceum i musi podjąć decyzje a co gorsz zdać egzamin dojrzałości .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kwoty wymienione w artykule są nieprawdziwe i mocno przesadzone poza tym cóż jest to za wydatek kiedy za jeden dzień święta truskawki wydaje się ok 80000 zł. Jak w ogóle można zakładać że malutkie dzieci można dowieźć do pobliskiej miejscowości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na promocję wójt wydaje tyle pieniędzy to chyba nie będzie problemu ze znalezieniem środków na dzieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na święto truskawki wójt wydał tyle to na to też powinna znalezc się kasa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. Mogą być oddziały przedszkolne albo punkty przedszkolne prowadzone przez osoby prywatne - Rada Gminy musi to najpierw rozstrzygnąć, od tego zależy, jaki zakres prac trzeba wykonać w budynkach do września 2016 r. 2. Czepianie się Święta Truskawki jest już nudne, wiadomo że takiej imprezy nie da się zrobić za darmo, ale mieszkańcom raz w roku też chyba się należy jakaś rozrywka. Kto był ten wie jak dużo było wczoraj ludzi na stadionie w Górze Puławskiej do późnego wieczora.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aha - czyli kolejne oszczędności na edukacji dzieci. Szkoły przekazywane dla osób prywatnych ? Gratulujemy propozycji Radnych. Czy wtedy jak przekażecie przedszkola osobom prywatnych to osoby prywatne zrobią Wam remont ? Czyli gmina najlepiej by oddała swoje wszystkie obowiązki osobom prywatnym, a sami Radni, Urzędnicy i Wójt by brali pieniądze nie wiadomo za co ? Co za bzdurę proponujecie !!! Proponuję więcej odpowiedzialności za edukację, a nie pozbywanie się swoich obowiązków. Zdecydowanie wolałbym, żeby zamiast Święta Propagandy Wójta i Urzędu czyli Truskawki moje dzieci mogły bezpiecznie uczęszczać do bezpiecznej i blisko położonego przedszkola i szkoły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie wójcie jakto jest, że na edukację dzieci nie ma, a na inne rzeczy są pieniądze?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie spokój, pan wójt postawił na kulturę społeczeństwa i ściąga wam gwiazdy światowego formatu - jak np. Bayer Full - a Wy się czepiacie jakiś pierdół! WON od Wójta!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
akurat o kasie w gminie decydują radni, nie wójt. I to już się staje nudne... A teraz po kolei 1. Jak można małe dzieci odwozić? Całe życie moje dzieci dojeżdżały z Matyg do Gołębia, później do Puław. Daliśmy radę. Dzieci nie ucierpiały, a nauczyły się odpowiedzialności i punktualności 2. Małe szkoły nie gwarantują odpowiedniego poziomu nauczania. Pani Kasia, Basia czy inna Marysia jest w takiej szkole do wszystkiego. A wiadomo-jak w reklamie- jak coś jest do wszystkiego...I nie jest prawdą że prywatne szkły czy przedszkola są gorsze. Wręcz przeciwnie- prywatny musi sie czymś wykazać i czymś zachęcić, aby ktoś z jego usług skorzystał! 3. radni obecnej kadencji nie potrafią podjąć żadnej racjonalnej decyzji. Komisje obradują do ciemnej nocy po kilka razy na ten sam temat, a ztych obrad niewiele wynika. Z warszawsko-klikawskiej strony idzie przekaz "utrudniać co można", no to ci komitetowi i ci rzekomo niezależni utrudniają jak potrafią. Żal tylko, że na tym cierpią i dzieci, i cała gmina!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Info z dzisiejszej sesji. Radni znów się popisali i nie uchwalili tym razem regulaminu korzystania ze świetlic wiejskich, chociaż jak przeczytał przewodniczący, na komisji głosowali za tą uchwałą. Teraz będzie potrzebna chyba już trzecia kolejna komisja w tej samej sprawie, płatna jeśli dobrze pamiętam po 200 zł od osoby, a radnych jest 15. A pani radna z Zarzecza (która głosowała przeciw przyjęciu uchwały) zrobiła wykład o tym, że trzeba szukać oszczędności w budżecie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: