Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani skarbnik to wójtowi była przez chwilę bardzo potrzebna, bo córcia jest radną z Zawady i jak by pan wójt ruszył skarbniczkę, to miałby kolejny głos przeciwko likwidacji szkoły w Karmanowicach, a tak to z tej strony miał spokój. Teraz nie wiadomo, jak to będzie wyglądać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radosławie-dziennikarz powinien być obiektywnym(człowiekiem).Zanim napisze artykuł pełen bzdur należałoby wysłuchać drugiej strony w celu weryfikacji kłamstw płynących z ust naszego wójta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy rzeczywisty obraz jak działają media jakie są rzetelne No cóż wszędzie kolesiostwo . Jak znajdę trochę czasu może w weekend napisze do naczelnego tej gazety mejla ciekawe czy odpowie i czy będzie sprostowanie A tak swoją drogą to ten dziennikarz jak nasi radni Nic nie chce się dowiedzieć i pisze totalne bzdury Ciekawe czy jak ta sytuacja stanie się głośna czy pismo nie straci na wiarygodności ? WKURZAJĄ MNIE TAKIE TEMPAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czytać jak oczerniacie i hejtujecie i wójta i radnych Ale jestem pewien ze historia dobrze oceni działania tych ludzi a wiecie dlaczego? Bo widać ze chcą!!! Nie sa bierni!!! Żaden z was nie miałby odwagi aby przeciwstawić sie układowi a ja to doceniam ponad wszystko Nawet jeżeli decyzja jest zla jest LEPSZA od braku decyzji!!! Brawo cieszmy sie ze mamy takich ludzi a nie depczmy i plujmy Wójcie i Rado róbcie swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje panie wójcie za komentarz poniżej, w końcu na zwolnieniu trzeba czymś się zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czytać jak oczerniacie i hejtujecie i wójta i radnych Ale jestem pewien ze historia dobrze oceni działania tych ludzi a wiecie dlaczego? Bo widać ze chcą!!! Nie sa bierni!!! Żaden z was nie miałby odwagi aby przeciwstawić sie układowi a ja to doceniam ponad wszystko Nawet jeżeli decyzja jest zla jest LEPSZA od braku decyzji!!! Brawo cieszmy sie ze mamy takich ludzi a nie depczmy i plujmy Wójcie i Rado róbcie swoje
Co za chora logika. Zła decyzja jest lepsza od braku decyzji? Raczej brak decyzji jest lepszy, niż jakakolwiek ZŁA. Jak się nie masz z czego cieszyć, ciesz się z czegokolwiek, ale o tym nie pisz, bo to jest śmieszne. Wójcie i rado, róbcie swoje - depczcie i plujcie, ale już, na miły Bóg, nie decydujcie... i nie głosujcie... I niczego już nie psujcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czytać jak oczerniacie i hejtujecie i wójta i radnych Ale jestem pewien ze historia dobrze oceni działania tych ludzi a wiecie dlaczego? Bo widać ze chcą!!! Nie sa bierni!!! Żaden z was nie miałby odwagi aby przeciwstawić sie układowi a ja to doceniam ponad wszystko Nawet jeżeli decyzja jest zla jest LEPSZA od braku decyzji!!! Brawo cieszmy sie ze mamy takich ludzi a nie depczmy i plujmy Wójcie i Rado róbcie swoje
  Panu wójtowi jest przykro. Niewdzięczni wyborcy, przecież CHCE dobrze... a niepokorni mieszkańcy nie chcą się z tym pogodzić.    
  •  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje panie wójcie za komentarz poniżej, w końcu na zwolnieniu trzeba czymś się zająć.
Pan wójt na zwolnieniu? Znowu chory? Kolejne decyzje to potwierdzają, może troskliwa rada powinna wójta wysłać na skuteczniejszą terapię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać wójt z rana się zerwał na zwolnieniu i pisze posta chyba biedaczek uderzył się w głowę przy porannym myciu i majaczy .O jakim układzie pan pisze chyba że swoim ,Duni i Kazimierskiej bandy bo to największy układ widoczny jak na razie w gminie , tryskacie arogancją która was zgubi .Natomiast historia na pewno oceni wójta działania i zapisze go jako jedynego wokół którego toczy się sprawa o referendum odwoławcze .Co chodzi o radnych to po nich nic nie widać chyba że chcą iść jak najszybciej do domu .Na filmach z sesji najlepiej widać ich bierność zero pytań zero refleksji tylko ślepa wiara w słowo wójta ,a ci którzy mają odwagę faktycznie podnieść głos i przeciwstawić się układowi wójta to słyszymy ich wyraźnie i głośno .Za to ich my obywatele cenimy właśnie za odwagę że mogą powiedzieć dość chamstwa, zaglądania ludziom do kieszeni a sobie rozdawania bez umiaru zabawy, imprezy, igrzyska .Panie wójcie kończ pan wstydu oszczędź bo za chwilę to i najlepsza terapia panu nie pomoże .ZERO POKORY DO SYTUACJI widać że wójt sobie nie radzi z porażką to nie po męsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z 20 lutego godz 18.08 "Nawet jeżeli decyzja jest zla jest LEPSZA od braku decyzji!!! Brawo cieszmy sie ze mamy takich ludzi a nie depczmy i plujmy Wójcie i Rado róbcie swoje." Gratuluję mądrości wypowiedzi, pewnie w swoim domu też się cieszysz ze swoich złych decyzji i że je podjęłaś/podjąłeś. BRAWO!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...