Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To wszystko to skutki trudnej sytuacji materialnej młodzieży ze wsi i brak perspektyw poprawy. Tylko krętacze i oszuści trzymają się doskonale jak Drzewiecki, Palikot i im podobni. Kawaler na wsi bez stałej pracy lub bez zaplecza czyli domu, samochodu i rodziców z rentą lub emeryturą NIE MA SZANSY na założenie rodziny. Więc młodzi chłopcy nie mają żadnej motywacji do życia. Ten sam problem mają także młodzi rolnicy spadkobiercy dużych i średnich gospodarstw .Osobiście znam przypadek odebrania sobie życia przez kawalera który miał przejąć średniej wielkości gospodarstwo po rodzicach za ich rentę strukturalną i wsparcie przysługujące młodym rolnikom.Zabrakło mu wiary w to że potrafi spełnić wszystkie warunki i jeszcze rozwijać się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziadek napisał:
To wszystko to skutki trudnej sytuacji materialnej młodzieży ze wsi i brak perspektyw poprawy. Tylko krętacze i oszuści trzymają się doskonale jak Drzewiecki, Palikot i im podobni. Kawaler na wsi bez stałej pracy lub bez zaplecza czyli domu, samochodu i rodziców z rentą lub emeryturą NIE MA SZANSY na założenie rodziny. Więc młodzi chłopcy nie mają żadnej motywacji do życia. Ten sam problem mają także młodzi rolnicy spadkobiercy dużych i średnich gospodarstw .Osobiście znam przypadek odebrania sobie życia przez kawalera który miał przejąć średniej wielkości gospodarstwo po rodzicach za ich rentę strukturalną i wsparcie przysługujące młodym rolnikom.Zabrakło mu wiary w to że potrafi spełnić wszystkie warunki i jeszcze rozwijać się.
Może tak deb***u dołączysz do tych dwóch ???
0
do Aser: ja dołączę chętnie. też jestem deb...em?
0
Jakby nie ruchał to by nie zrobił pannie brzucha, jakby nie zrobił pannie brzucha to by się nie powiesił... Krótko i na temat... Słabi nie mają szans na przetrwanie:)
0
góralu straszny z ciebie prymityw
0
z nizin napisał:
góralu straszny z ciebie prymityw
taka prawda
0
góral puławski napisał:
taka prawda
nie o prawdę mi chodzi, a raczej język którym operujesz
0
Ale te psychologi to mundre ludzie.Toć i Kwaśniewski i tera Tusk swoje latorośle na te ścieżki posłali,ba i Wałęsa chciał posłać,ale tam z pomrocznością jasną nie przyjmujom.
0
kolka napisał:
Ale te psychologi to mundre ludzie.Toć i Kwaśniewski i tera Tusk swoje latorośle na te ścieżki posłali,ba i Wałęsa chciał posłać,ale tam z pomrocznością jasną nie przyjmujom.
kolka dasz radę-jeszcze nie jest za późno , a zresztą z Ciebie żaden Freud,ale psycholog i tak niezły
0
Co w nich wstąpiło? Scenariusz jak z horroru... jakby jakaś siła ich do tego pchnęła. Przecież to nie jest normalne... młodzi ludzie byli. Po co to...
0
Trzeba mieć coś nie tak z psychiką aby się zabijać. Nie ma co się doszukiwać.
0
erni psychologu może ty też masz coś z psychiką jak tak możesz pisać na innych? jesteś taki pewny że z tobą wszystko w porządku,ideale? gap się na siebie i nie oceniaj bo nie masz prawa
0
dobre piguły pewnie oni wzieli, albo sie niezle najarali tak czy owak, to dobrego dilera maja, znaczy sie mieli
0
[*][*]
0
Nieszczęściem Słowian jest tak duża ilość wrażliwych osobników w populacji.W warunkach kapitalistycznej dżungli zapewne część z nich nie potrafi się odnależć.I takie są efekty.Szkoda tylko,że na czas nie było opieki psychologicznej chociażby jakiegoś pożal się Boże "ośrodka pomocy społecznej".....!!!Widać- mądrość nie jest cechą niektórych dycydentów!!!
0
Wie ktoś o co tam chodziło ?
0
Znałam obu bardzo dobrze. Żaden z nich nie zrobił dziewczynie brzucha jak ktoś napisał wyżej.Nie twórzcie jakichś niestworzonych historii. Oni po prostu nie mogli pogodzić się z tym, że nie ma już Adama.. Czasem po prostu nie można się pogodzić z odejściem bliskiej osoby.. [*][*]
0
Gość napisał:
Znałam obu bardzo dobrze. Żaden z nich nie zrobił dziewczynie brzucha jak ktoś napisał wyżej.Nie twórzcie jakichś niestworzonych historii. Oni po prostu nie mogli pogodzić się z tym, że nie ma już Adama.. Czasem po prostu nie można się pogodzić z odejściem bliskiej osoby.. [*][*]
Jak ktoś jest słaby to się wiesza... Silni żyją...
0
Taką śmierć wybrali... Tylko szkoda, że nie pomyśleli o tym co będą przeżywać bliscy.. Wszyscy są w szoku, ale trzeba żyć dalej. Czasem człowiek nie potrafi sobie poradzić z niektórymi sytuacjami, psychicznie nie wytrzymuje. Oni po prostu nie pogodzili się ze śmiercią Adama.
0
kosc napisał:
Jak ktoś jest słaby to się wiesza... Silni żyją...
żal mi cię silny człowieku...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: