Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Planując zakup działki, w pierwszej kolejności sprawdza się plan zagospodarowania przestrzennego dla danej lokalizacji. Ci państwo mieli świadomość, że planowana inwestycja w takim kształcie nie będzie zgodna z planem, więc postanowili inaczej załatwić sprawę. Zapewne ktoś ,,mądry,, poradził, że po wybudowaniu będzie można to załatwić inaczej i teraz wyszło to co wyszło. Nie ma co płakać, że urzędy złe, tylko ponieść konsekwencje własnej głupoty. Dla przykładu innym, ta budowla powinna być rozebrana i dostosowana do obowiązujących przepisów a nie, przepisy mają być dostosowane do nielegalnej inwestycji. W tamtej okolicy taki lokal jest potrzebny, jednak trzeba mieć szacunek do obowiązującego prawa. Jeśli ktoś to olewa i myśli inaczej, trzeba go naprostować nawet kosztem rozbiórki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym kazał zburzyć w bronowicach wyburzyli, sprawiedliwość musi być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle trafili, bo w Lublinie przy braku pozwolenia lub zgłoszenia budowy sprawę traktuje się jakby jej nie było, czyli zmienia się terminy decyzji w taki sposób, by wydawane były po dokonaniu formalności.
Jeżeli lubelscy urzędnicy ułatwiają życie swoim mieszkańcom,to głęboko przed nimi chylę czoła.Tak trzymać.Wszystkich innych wywalać na bruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyraźnie czuć korupcją z ramienia nadzoru budowlanego. Co ci urzędnicy zrobią jeżeli 60% młodych wyjedzie z Polski do pracy w innych państwach, kto was wyżywi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w kraśniku pierwszy hotel ma jakiekolwiek zezwolenia, pozwolenia na budowę, zmianę sposobu użytkowania i decyzję pozwolenia na użytkowanie ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w kraśniku pierwszy hotel ma jakiekolwiek zezwolenia, pozwolenia na budowę, zmianę sposobu użytkowania i decyzję pozwolenia na użytkowanie ????????????
ty wstrętny podpier***aczu :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczytuje się po raz 4 w artykuł i w artykule nie ma ani słowa co plan zagospodarowania ma wspólnego z nielegalną budowa tego budynku???? Dlaczego i co dokładnie radni mają zmieniać w planie by samowolka stała sie legalna. Może autor sam nie wie albo niech zacznie pisać to w końcu dla ludzi czarno na białym o co chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w kraśniku pierwszy hotel ma jakiekolwiek zezwolenia, pozwolenia na budowę, zmianę sposobu użytkowania i decyzję pozwolenia na użytkowanie ????????????
No to pozamiatane Wpadli jak śliwka w kompot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo właściciele nazywają się Janiszek. Ech ta dziennikarska rzetelność, po prostu brak słów..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz ta dudzińska poda cie do sądu za nazwanie jej faszystką a lubelskie sądy będą mieć okazję zniszczyć cie w imię sprawiedliwości,hehe
Marcin używając słowa "faszystka" miałem i nadal mam na myśli nadgorliwość która tak jak w przysłowiu jest podobno gorsza od faszyzmu. Mimo to jeśli kogokolwiek uraziłem tym zwrotem to najmocniej przepraszam. W mojej subiektywnej ocenie działania p. Dudzińskiej były niejednokrotne nacechowane nadgorliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz ta dudzińska poda cie do sądu za nazwanie jej faszystką a lubelskie sądy będą mieć okazję zniszczyć cie w imię sprawiedliwości,hehe
Marcin używając słowa "faszystka" miałem i nadal mam na myśli nadgorliwość która tak jak w przysłowiu jest podobno gorsza od faszyzmu. Mimo to jeśli kogokolwiek uraziłem tym zwrotem to najmocniej przepraszam. W mojej subiektywnej ocenie działania p. Dudzińskiej były niejednokrotne nacechowane nadgorliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.polskabezwyzysku.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jest oszustem to w końcu  trafi kosa na kamień.  Podobno budynek który jest obok budowany również stoi za blisko Wisły. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupiego drzewa nie mogę wyciąć na własnej działce, którą mamy od trzech pokoleń, bo do tego doprowadziły nas pieprzone solidaruchy z lat 80, a narzekaliśmy, że komuna zła, za komuny to wszystkie drzew mogłem wyciąć na własnej działce kibel postawić bez pozwolenia, a teraz nawet pierdnąć nie mogę, wuj z taką wolnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo właściciele nazywają się Janiszek. Ech ta dziennikarska rzetelność, po prostu brak słów..............
W artykule też nie wiadomo o co  chodzi z planem zagospodarowania przestrzennego. Nie wiadomo dlaczego i co mają  zmieniać radni. Chyba autor nie wie o czym w ogóle pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest prawo budowlane należy go przestrzegać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w popier,,,,nej Polsce takie zakazy nakazy a miało być PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa stała się trochę głośna i postanowiono o niej napisać po to, aby później szukać rozwiązań łatwych do uzasadnienia. Wiadomo wszem i wobec, że Państwu Jaroszom żaden radny nie podskoczy. W Puławach także mają się na baczności z powodów tych samych, co w Dęblinie! Sprawa zostanie załatwiona szybko z powodów "dobra społecznego", a że prawo ucierpiało?...hm...no cóż. Tym gorzej dla prawa ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro radny Ryszard Stępień sugeruje, że inwestorzy działali z premedytacją, a ewentualna kara finansowa może im się opłacać bardziej, niż skromniejszy projekt, to niech się w głowę puknie. Logika pana Stępnia - rozwalić coś co jest OK, i niech sobie zbudują od nowa. Po prostu dopiec inwestorom. Nie ważne, że ta inwestycja pozytywnie wpływa na wygląd tej części miasta i przynosi dochód z podatków...... Jezu, co za ludzie rządzą w tym kraju. Oby dopiec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć, wychłostać, zaorać a działkę przejąć do Agencji Rolnej. Dzieci tych ludzi przenieść do szkół specjalnych, prawa jazdy odebrać, a co do działalności gospodarczej w trybie pilnym PIP, PIS, PIH, ZUS, UKS. Dzień w dzień. Nauczą się prowadzić działalność w polsce. Tak w polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...