Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TRWA CISZA WYBORCZA. Prosimy nie zamieszczać komentarzy mających charakter agitacyjny. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor..... Dziennik Wschodni stanął na wysokosci zadania i "zaufał" swoim czytelnikom (vide powyższy tekst). Dziadowski Kurier Lubelski UNIEMOŻLIWIA dodawanie żadnych komentarzy. Ciekawe,czy redaktorzy z Kuriera mają pełne ze strachu gacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością nie był to wypadek, tylko celowe działanie denatki. Jedno pytanie - dlaczego młodziutka panienka odebrała sobie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdolony lamusie szacunku trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostawiony list ,stawia sprawę jasno. Dziewczyna szła z zamiarem popełnienia samobójstwa :( :( szkoda dziewczyny bo może miała problemy i nie mogła sobie poradzić :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfgdsfsdfdfd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NIE ZNACIE PRAWDY TO NIE KOMENTUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SKAD W WAS TYLE JADU?MACIE SWOJE DZIECI?PEWNIE KIEDYS BEDZIECIE JE MIEC!POZOSTANIE NA ZWSZE W NASZYCH SERCACH I MYSLACH JAKO DOBRA I MILA KOLEZANKA!BEDZIEMY TESKNIC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. To bardzo smutne kiedy człowiek odbiera sobie życie. Współczuję bliskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję bliskim. Nie wyobrażam sobie co muszą teraz czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tym pociągiem. Zdumiewająca była reakcja niektórych pasażerów. Mężczyźni w średnim wieku żartowali sobie z tej tragedii, co dla mnie było szokujące. Ogólnie prawie nikt się nie przejął wypadkiem. Część narzekała, że będą musieli teraz czekać. Kilka osób współczuło tej dziewczynie i jej rodzinie. Podniesiono kwestię braku pomocy psychologicznej dla osób przeżywających załamanie. Tak to wyglądało od strony pasażerów pociągu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, śmierć kurom i frajerom XDDDDDDD
    Ty pierwszy zdychaj.   Czasem młodzi, zaszczuci przez takich jak ty popełniają samobójstwa. Zero współczucia. Powinno się ścigac ciebie buraku. Policja może zajmie się tobą za te wpisy. Maja narzędzia to cię złapią. Jeszcze kurwa uśmieszki wsadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, śmierć kurom i frajerom XDDDDDDD
Mam nadzieję że poniesiesz konsekwencje za ten wpis taka tragedia a ty gnido wypisujesz takie brednie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze poniesie konsekwencje za to tu wypisuje !!!!!!!!!!! malo zlego jej zrobili? co za ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że poniesiesz konsekwencje za ten wpis taka tragedia a ty gnido wypisujesz takie brednie.  
czlowieku lecz sie powinien dostac w ... za ten wpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój duszy temu dziecku a rodzicom ukojenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...