Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grobel górą, czyli kogo wybralibyśmy na prezydenta Puław

Utworzony przez ~gość~, 16 października 2009 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Prezydentem Janusz Grobel był około pięciu lat jeszcze przed rokiem 1989 / później był dwukrotnie wybrany przez Radę na stanowisko prezydenta ,a następnie dwukrotnie na tę funkcję został wybrany przez społeczeństwo . Reasumując to prezydentem jest już 16 lat ,a nawet sam W. PUTIN pełnił tę funkcję tylko przez dwie kadencje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto ma być prezydentem? kamiński pisorek czy flasiński peowiec? czy może inni polityczni nominaci którzy w życiu nic dobrze zrobić nie potrafili? największa zdobyczą samorządności jest to, że delegaci wielkich partii politycznych są tyle warci ile sami znaczą a nie ich liderzy, czyli patrząc na wyniki sondy niewiele są warci bo niewiele znaczą (dwóch tytanów ma mniej głosów razem niż tępiony przez nich wspólnie grobel).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze w rankingu wygrali przedstawiciele loklanych samorzadow. Samorzad, taki jak miasto - to nie polityka. Gdyby wygrał jakis pisior lub peowiec to byłaby najwieksza strata dla miasta. Cztery lata nieustannej walki politycznej i dzialan propagandowych, tak jest obecnie w wielu miastach, lub chociazby w naszym powiecie. tylko kandydci spoza parti daja szanse na spokojny rozwoj miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zredukować zatrudnienie w Wydz. Oświaty Panie Prezydencie.Szkół w mieście tyle samo, dzieci w nich też nie więcej a w tym Wydziale coraz więcej pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA GROBLA GŁOSOWALI CHYBA CI KTÓRZY NIE BYLI U NIEGO Z JAKĄŚ SPRAWĄ I PROŚBĄ O WSPARCIE. OD RAZU UMYWA RĘCE, BO TO NIE NALEŻY DO NIEGO, A DO KOGO PANIE PREZYDENCIE JAK NIE DO PANA ? KTO TU RZĄDZI W TYM MIEŚCIE? PODATKI TO BYŚCIE BRALI ALE JAK TRZEBA POMÓC TO NIE MA NIKOGO ODPOWIEDZIALNEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze ponieważ oznacza to że postępowanie naszego Prezydenta nie zmieniło się od 25 lat .Prezydentem się jest ! A człowiekiem się bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zenia - taka jest niestety prawda. Dodam, iż Prezydent nie zrobił nic po artykułach prasowych opisujących działania podległego mu Dyrektora ŚDS , który zatrudniał swoją rodzinę i ludzi związanych z Urzędem Miasta w Puławach. W tej sprawie za pośrednictwem strony internetowej UM - "pytanie do prezydenta"-zadałem Prezydentowi pięć razy pytania - dostałem raz odpowiedź , że nie mogą , że to nie do UM, a spokojne życie w urzędzie toczy się dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co zrobił na Włostowicach w związku z remontem to nikt na niego nie zagłosuje poza mieszkańcami uliczki ,którą wyremontował i gdzie mieszka. Zniszczyli prawie całe osiedle i przedsiębiorców dla poklasku i głupiego wyrzucenia tylu milionów ale to już bardziej PO..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asa napisał:
Za to co zrobił na Włostowicach w związku z remontem to nikt na niego nie zagłosuje poza mieszkańcami uliczki ,którą wyremontował i gdzie mieszka. Zniszczyli prawie całe osiedle i przedsiębiorców dla poklasku i głupiego wyrzucenia tylu milionów ale to już bardziej PO..
czemu mówisz za wszystkich? To że się Tobie to nie podoba to nie znaczy ze wszystkim? Ludzie czują się bezpieczniejsi teraz. W tym również ja. Aż przyjemniej jedzie się przez włostowice. a co do sodny - wygrał najlepszy i tyle mam do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie w ostatnim czasie Wydział Edukacji podwoił liczeność.Nie przybyło szkół ani dzieci.Jedna z urzędniczek wydziału nabrały ogłady i nie pyskuje przez telefon jak przez lata.To jedyny plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czemu mówisz za wszystkich? To że się Tobie to nie podoba to nie znaczy ze wszystkim? Ludzie czują się bezpieczniejsi teraz. W tym również ja. Aż przyjemniej jedzie się przez włostowice. a co do sodny - wygrał najlepszy i tyle mam do powiedzenia.
Ty to chyba tylko rowerem przez Włostowice pomykasz, bo kierowców samochodów to krew zalewa. I chyba tylko cieszą się mechanicy, będą mieć więcej roboty naprawiając popsute na tych koromysłach zawieszenia. Oczywiście - samochodowe, nie rowerowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argo napisał:
Ty to chyba tylko rowerem przez Włostowice pomykasz, bo kierowców samochodów to krew zalewa. I chyba tylko cieszą się mechanicy, będą mieć więcej roboty naprawiając popsute na tych koromysłach zawieszenia. Oczywiście - samochodowe, nie rowerowe.
ah ten dowcip śmieszny... Tak się składa że jeżdżę samochodem i to bardzo dużo i ja jakoś nie narzekam na to. Wystarczy prędkość dostosować tak jak na oznakowaniu, a o zawieszenie się nie ma co martwić samochodowe oczywiście ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...