Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i gdzie te video?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale urwal zle jechal i go jezdnia otlukla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko sie cieszyć. Mam nadzieję,ż to to zginęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak właśnie kończą "MISZCZE". Dobrze, że komuś krzywdy nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają nauczkę za szaleństwa w miejscu nie dozwolonym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do motocyklistów..czy jazda na jednym kole na drodze publicznej w takim stroju tj. bluza z kapturem, jeansy i jakieś chodaki, bo nawet nie można tego nazwać "adidasami" to wg was normalne?? Do tego jadą obok niego dwa inne motocykle z trzema osobami i widać zwyczajne przyzwolenie wśród was na takie deb***IZMY. Sami później macie pretensje, że jesteście postrzegani tak, a nie inaczej. Czy nie potraficie eliminować z waszego grona takich IDIOTÓW jak ta czwórka? Podam przykład z dzisiaj, z południa. Sam uwielbiam prędkość, adrenalinę i te sprawy, bo jeżdżę EVO i ilość KM w moim samochodzie można by podzielić na 5 zwykłych samochodów. Ale nie toleruję idiotów, którzy starają się popisywać w taki sposób, lub stwarzają zagrożenie na drodze. Jechałem trasą Lublin-Łęczna ok 70km/h w terenie zabudowanym. Nagle z naprzeciwka wyskoczył zza kilku samochodów jakiś wariat w czarnym BMW wyprzedzając na raz 4 samochody i zmuszając mnie do nagłego zatrzymania się na swoim pasie (niestety nie było gdzie uciec). Przepuszczając wszystkie samochody zawróciłem i nie miałem problemu, żeby go dopaść. Zablokowałem oba pasy i gość dostał 3 sztuki. Dwie na dzień dobry i jedną za to że zapytał o co mi chodzi. Skończyło by się gorzej gdyby nie kursant i instruktor z łęczyńskiej L-ki (pozdrawiam). No i gdzie się podziała wasza kultura? Przejechałem EVO już tyle km i widzę coraz większe chamstwo motocyklistów. Wiadomo, że nawet w swojej puszce nie mam polotu z większością moto i zjeżdżam kiedy tylko mogę i ile tylko mogę, choć nieraz nie patrzycie na przejścia, podwójne ciągłe zakręty i inne niebezpieczne miejsca i wyprzedzacie. Coraz rzadziej pojawia się "dziękuję", mignięcie, machnięcie ręką, nogą, czy cokolwiek. Może mi ktoś tę sytuację jakoś wyjaśnić? Pozdrawiam wszystkich normalnych motocyklistów choć jest ich naprawdę niewielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon, klawo jak cholera, a tak w ogóle to prosimy o jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ size="5"]Fajnie , tylko powinien sie zabić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że to nie było nad samą wisłą i ze nie przeleciał nad barierkami to jeszcze by miał okazje potrenować pływanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - burak moto wóz spotykam takich na codzien. Szkoda ze takie wiesniaki najczesciej w bialych kaszkietach i ze znikoma iloscia mozgu tak zepsuly reputacje tej marki w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebra napisał:
BMW - burak moto wóz spotykam takich na codzien. Szkoda ze takie wiesniaki najczesciej w bialych kaszkietach i ze znikoma iloscia mozgu tak zepsuly reputacje tej marki w Polsce...
a co niby ma BMW do idioty na moto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebra napisał:
wiesniaki najczesciej w bialych kaszkietach i ze znikoma iloscia mozgu
dokładnie. strzał w 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym swoim eVO to mozesz moje M3 podrapac po dyfuzorze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cel, ma pokazanie tego filmu w Dzienniku? Mądry skrytykuje, a głupi pojedzie naśladować, niestety bo głupich nie sieją. Jestem za obowiązkowymi badaniami psychiatrycznymi dla przyszłych kierowców motocykli. Do bmw, takie zabytkowe m3 to ja ostatnio sprzed świateł seicento spotring wziąłem, ech opadają ręce.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz kolego bmw serii 3 z bmw M3. Polecam się dokształcić i zainwestować nieco w seja, żeby go ruda nie zjadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadacz golfa. napisał:
mylisz kolego bmw serii 3 z bmw M3. Polecam się dokształcić i zainwestować nieco w seja, żeby go ruda nie zjadła.
Masz coś do seja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Masz coś do seja ?
Mam A co na#$&$& mi? LPU 22xx - chyba nie będzie trudno znaleźć właściciela tego motocykla i wlepić mu mandat za stwarzanie zagrożenia w ruchu. Btw, zamiast jeździć na moto mógłby pobiegać nie miałby tak wielkiego tyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw napisał:
tym swoim eVO to mozesz moje M3 podrapac po dyfuzorze:)
Hmm nie wiem może i tak nie mam żadnego kompleksu z tym związanego, że mam jakiś super niemożliwy do wyprzedzenia samochód Jeżdżę EVO bo kocham te samochody..mają duszę i to coś po prostu. Poza tym nie byłoby mnie stać na to M3..zakup, serwis, utrzymanie to są duże pieniądze jednak. Zauważ tylko, że Ty te ponad 400KM masz z jednostki czterolitrowej a u mnie w EVce jest tylko nieco mniej z silnika dwulitrowego Mój znajomy przez niedługi czas jeździł M3 w tamtym roku i potwierdzam wrażenia super..ale nie ma to jak Mitsu! Pozdrawiam Cię szczęśliwy posiadaczu M3 i życzę rozwagi w wykorzystywaniu jej potencjału Wracając do tematu..proszę o odpowiedź motocyklistów na moje pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=jva-rQo3T0Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie czytam te Wasze wywody i nie mogę zrozumieć, po jaką cholerę Dziennik zamieszcza takie puste teksty o niczym. Jakiś redaktorzyna nie miał nic mądrego do napisania, to machnął bzdeta o głupawym filmiku, który z nudów chyba znalazł na YT, a wy się tym brandzlujecie aż szkoda patrzeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...