Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grupa Azoty Puławy z diamentem

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2015 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Z punktu widzenia odbiorcy - nie ma większej kary niż odbierać u nich towar. Kolejki, kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki, organizacja jest na poziomie urzędu państwowego, nikt nic nie może, bo ten który może już na dziś skończył pracę, więc proszę zaczekać pod bramą do jutra, przyjdzie rano o 7 to poprawi swój błąd. Największy medal powinien dostać Dyrektor ds. logistyki Pan Bałagan. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, przy takiej ilości towaru jaki tam dziennie przechodzi pewnie chciałbyś czekać 5 minut, no góra kwadrans :) Bez przesady, poza tym są określone procedury których trzeba przestrzegać, a nie wychodzić przed szereg  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty wiesz i ja wiem, ale tego ile towaru dziennie przechodzi widocznie nie wie Pan Dyrektor Bałagan i dlatego kolejki są jakie są. To, że 3 rampy ładuje 1 wózek, a na 5 linii ładowania big-baga pracuje przeważnie jedna albo 2, dopiero na 3 zmianie urządzany jest ogólnowydziałowy zryw i rusza wszystko aby ratować plan załadunków, nie ma nic wspólnego z logistyką. Może gdyby okna wysokiego gabinetu wychodziły na pakownię albo na parking przy bramie towarowej, to Pan Dyrektor Bałagan dostrzegłby, że na tym parkingu cały dzień stoją samochody, które już dawno powinny wyjechać do klienta.  Zdecydowanie należy mu się medal. Z ziemniaka  :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasę biorą!Nic nie robią!.............takie Bałagany! :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje pytanie, skoro tak dobrze wszystko wiesz i masz takie pojęcie, to czemu jeszcze nie jesteś jakimś dyrektorem albo prezesem? Mógłbyś się wykazać :) Bo bez urazy, ale anonimowo krytykować w necie chyba każdy potrafi... a firma tak czy siak sobie radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek - dziadostwo powinno się piętnować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek - dziadostwo powinno się piętnować
no ja widzę kolego że niezłe dziadostwo to ty tutaj robisz. sorry ale ja też mam już dość takiego malkontenctwa. tym bardziej że dzięki azotom kilka tysięcy osób ma pracę. i to w samej firmie nie mówiąc o współpracujących z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...