Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzechy puławskich kierowców. Wśród nich wyprzedzanie na pasach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2016 r. o 14:19 Powrót do artykułu
Nikt nie wspomniał o przejeźdźaniu przez skrzyżowania na źółtym i "wczesnym"czerwonym świetle. To chyba już puławska tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach rozróżniane są no najmniej trzy odcienie światła pomarańczowego nadawanego przez sygnalizator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczęch jesteś żalosnym redaktorem i piszesz o podobnych tematach. twoje artykuły świadczą o tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyliczonych grzechów puławskich kierowców można jeszcze dodać nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, pychę i cudzołóstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    A grzechy pieszych ktoś zauważa? Przechodzenie poza przejściami dla pieszych lub nieodpowiednie pokonywanie przejść z wysepką zwłaszcza w dni targowe na ul. Piaskowej, Lubelskiej i Zielonej to też już taka puławska tradycja. Piesi są bez wyobraźni i nie pojmują tego że w razie potrącenia mają nikłe szanse na wyjście o własnych siłach z konfrontacji.     Odnośnie parkujących na Wojska Polskiego, to tylko źle świadczy o policji która pozwala na takie coś pod swoim nosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoks napisał:
   A grzechy pieszych ktoś zauważa? Przechodzenie poza przejściami dla pieszych lub nieodpowiednie pokonywanie przejść z wysepką zwłaszcza w dni targowe na ul. Piaskowej, Lubelskiej i Zielonej to też już taka puławska tradycja. Piesi są bez wyobraźni i nie pojmują tego że w razie potrącenia mają nikłe szanse na wyjście o własnych siłach z konfrontacji.   Odnośnie parkujących na Wojska Polskiego, to tylko źle świadczy o policji która pozwala na takie coś pod swoim nosem.
Zapraszam na Centralną zobaczysz rajdowców co walą 90 i nawet gdy pieszy jest już na pasach i 2 samochody się zatrzymały to koles jako trzeci wyskakuje od strony T Mobile.Byłam świadkiem jak o mały włos nie potrącił kobiety przechodzącej przede mną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale większość jeździ jak dupy wołowe, bez pojęcia. Tylko 5% potrafi jeździć bezpiecznie i z jajami. Reszta to gnioty drogowe, łajzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie irytuje jak czekam na skrzyżowaniu na zielone, np. z wojska polskiego w lewo na lubelską, i jest - zapala się. ale co ja widzę? a no koleś z lewej strony z lubelskiej (ja mam już zielone, czli on musiał już mieć czerwone jak się w***ił) - sobie w najlepsze wjeżdża na skrzyżowanie by skręcić w stronę carrefour'a.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...