Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Hołda! Może niech pan zabierze głos w łamaniu praw Konstytucji w naszym kraju???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tym filmem?! "dw" miał go udostepnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, ludzie gorsze rzeczy robią i nikt ich nie ściga a jak ktoś się nimi zajmie to dostają góra 2 lata w zawieszeniu. Ci licealiści są młodzi, a zawsze z młodością idzie trochę głupoty. niech za kare przez rok sprzątają szkołę to ich więcej nauczy niż sąd i prokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura?... a jak widzę kibola o tępym ryju z flagą, wykrzykującego przekleństwa w miejscu publicznym, to nikt tego nie ściga..? to nie jest profanacja godła...? BTW najlepiej jest szerzyć miłość do kraju na siłę, restrykcjami tak jak ta pani nauczycielka, byle co i kapować na policję - to jest godna postawa. To, ze człowiek się tutaj urodził i musi tu przebywać nie musi obligować do miłości do tego kraju i jego emblematów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka pytań: -Dlaczego nikt nie ściga kibiców, którzy podczas transmisji z meczów piłkarskich wymachują flagami z wymalowanymi - często obraźliwymi - napisami? -Dlaczego media "rozdmuchują" sprawę wskazując, gdzie można obejrzeć ten film? Przecież to jest również obraza symboli narodowych! Filmu w oryginale na Youtube nigdy bym nie obejrzał, a tak mam prawo właśnie media pozwać o obrazę moich uczuć patriotycznych! -Gdzie byli nauczyciele dyżurujący w tym liceum??? Albo ochrona- bo to modne ostanio... że pozwolili na ten happening- i jego nagranie. To właśnie oni odpowiadają za to, co dzieje się w szkole! -Dlaczego Pani Dyrektor szukała w internecie filmu ze Studniówki? Każdy "normalny" dyrektor dostaje gratis film od kamerzystów filmujących imprezę - często nawet wcześniej, do autoryzacji! -Czy Pani Dyrektor uważa, że to promocja szkoły???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dyrekcja szkoły nie ma poważniejszych spraw na głowie? młodość ma swoje prawa i może warto przemyśleć własne działania. Nie pochwalam tego typu zachowań uczniów, ale to tylko głupi wybryk młodzieży. żal mi was wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłoszenie na policję przez dyrekcję tego incydentu jest wyrazem tego, że grono pedagogiczne (w tym przypadku p. dyrektor) NIE WIE JAKIE SĄ ZADANIA SZKOŁY!!! SZKOŁA MA UCZYĆ, WYCHOWYWAĆ, A DOPIERO PÓŹNIEJ - W OSTATECZNOŚCI- SZUKAĆ OPARCIA GDZIE INDZIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój tym młodym ludziom, a zajmijcie się naprawdę poważnymi sprawami. Te słowa kieruję do wszystkich „nauczycieli”, którzy uzurpują sobie prawo do narzucania innym, wymyślonych przez siebie „wartości” narodowych. Uważam, że po pierwsze, kurator powinien dokładnie prześwietlić donosicieli, wszak często nadgorliwość bywa gorsza od faszyzmu, a po wtóre, dyrektor szkoły na spokojnie porozmawiać z winowajcami. Szczera, wzajemna rozmowa powinna przynieść obustronne korzyści. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech niemiecki dziennik wschodni ta sPOkój z tymi idiotycznymi kodami. Profesor Holda osmiesza sie jako profesor taka wypowiedzia. Pewnie taki sam profesor jak B. Art-Oszewski. A gdyby to była flaga Izraela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redokcja gazety nie ma pomyslu na swoje czasopismo, wiec korzysta z tworczosci mlodziezy.Panowie dajcie chlopcom jedna strone w tygodniu zrobia ciekawiej od was . Nie bedzie tematow zastepczych.PANOWIE REDAKTORZY pozwylcie mlodziezy spokojnie sie uczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy będą jakieś kary za znieważenie? NO BO SKORO TAKIEGO ŁOBUZA WYPUŚCILI??? --->>> http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/407026591
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem po raz któryś przypomnieć : 'Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.' ~ Jan Kochanowski a: 'Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.' ~ Antoni Słonimski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo - uczniowie, nauczyciele, pracownicy itd. - wyrazy głębokiego ubolewania z powodu przewrażliwionej, bojaźliwej Dyrekcji. Wydaje mi się, że uczniowie zachowali się godnie, bo nie skąpali flagi w sedesie, tylko służyła jako symbol w ważnym dla nich momencie - otwarcia męskiej ubikacji. Głupota ludzka nie zna granic, tylko, że nie chodzi tu o głupotę uczniów, ale, niestety, ich Dyrekcji. Bo takie rzeczy, nawet jeżeli wyczuła wrażliwym nosem jakieś niegodne zachowanie, powinna załatwiać w szkole, a ie poprzez prokuraturę - komplikując młodym ludziom start w dorosłe życie. Tu nie prokurator jest potrzebny, ale kurator, aby przyjrzeć się z bliska zarządzającym tą szkołą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD MI ZA TAKIEGO PROFESORA- mając takich NAUCZYCIELI JAK ON, TO I SKANDALICZNE ZACHOWANIE TEJ MŁODZEŻY JEST USPRAWIEDLIWIONE!!! I TO MA BYĆ W PRZYSZŁOŚCI ELITA ???NO CHYBA POKROJU PROF.HOŁDY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła kiedyś była znana w Polsce wysoki poziom kształcenia. Teraz jacy dyrektorzy takie wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prof. powinien też odpowiadać za taki czyn. Narodowe symbole są najważniejsze. I nie ma usprawiedliwienia dla jakiejkolwiek profanacji. Nie rozumiem zachowania tych którzy myślą że miłość do kraju i szacunek do flagi jest czymś dziwnym zaściankowym. Proszę popatrzeć na USA. Każdy który uważa inaczej czyli ma głęboko w d... kraj i tylko narzeka mam dla niego rozwiązanie.... tanie linie lotnicze i bilet w jedną stronę do Anglii. Nie potrzeba nam takich ludzi w kraju, może jak wyjadą i zobaczą jak jest w innych krajach, to wrócą i zaczną myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, z tych wypowiedzi rozumiem, że to wszystko to wina pani dyrektor, może obciążmy ją jeszcze za susze i powodzie, a "biednych, grzecznych i szykanowanych" chłopców pogłaszczmy po główkach bo przecież to nie ich wina że tacy są, może przyznajmy im jeszcze oskara, skąd w was tyle jadu? według mnie (na tyle ile mogłem się zorientować z lektury tych artykułów) zrobiła to co powinna a chłopcy zrobili źle do czego sami się przyznają, czy pedagogicznie byłoby pozostawienie tego bez reakcji? Nie oceniam ani pani dyrektor ani chłopców ponieważ mnie tam nie było i nie wiem jak to tak naprawdę wyglądało i jakie kroki zostały podjęte, pozwólmy się wypowiedzieć organom, które są powołane do tego aby to roztrzygać. Nie sądźmy abyśmy sami nie byli sądzeni, pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to młodzież z klasy maturalnej, to jakie są osiągnięcia wychowawcze kadry pedagogicznej w tej szkole? Przez 4 lata nie potrafili wpoić uczniom szacunku dla barw narodowych? Szkoła podobno "elytarna"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myslałem że liceum jest 3 letnie (przepraszam kolegę ~~wyborcę~~ za kąśliwą uwagę), ale jeżeli to są osiemnastolatkowie to jakie są osiągniecia pedagogiczne rodziców i państwa polskiego że nie został im wpojony szacunek dla barw narodowych? czy dopiero nauczyciele i pani dyrektor mieli to zrobić w liceum? może z tym pytaniem trzeba sięgnąć głębiej? a może np. takie wypowiedzi jak prof Hołdy uczą młodzież szacunku dla barw narodowych? nie wiem nie jestem pedagogiem, niech się z tym męczą nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady!!! W pełni popieram wypowiedz pana profesora,jak i również moim zdaniem pani dyrektor nie powinna rozstrzygac owej sprawy ,aż na takim stopniu- Wystarczyło uczniów upomnieć lub zawiesić w prawach ucznia.Czy ktoś się wogóle nad tym zastanowił??? Przecież sa to uczniowie z klas maturalnych, którym zależy na jak najlepszej opinii i dobrym swiadectwie. Pomyślcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...