Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w końcu ktoś bardzo mądrze wypowiedział się na ten temat. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten... pseudoprofesorek hołda z gracja mamuta zabiera głos w sprawie o ktorej pewnie niewiele wie( no ale kaseczka, ach kaseczka...) i ponownie poniża Naród Polski jawnie bagatelizując sprawę profanacji symboli narodowych - jest to dyskryminacja całego!!!! Narodu, sprawa dla prokuratury i Rzecznika Praw Obywatelskich. mniejsza o chłopaków i ich (kiepską) edukację - tu trzeba się zająć prawdziwym problemem - niby profesorm niszczącym godność kraju w którym mieszka( może czas już wrócić do swoich???) oraz pismakami którzy w pogoni za pieniędzmi gotowi są zszargać wszystkie wartości i opluć kazdego!!!! No ale!!!- jaka gazeta tacy redaktorzy ( jak to mawiają nasi starsi bracia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przychylam się do tych, którzy nie chą karania młodzieży. A Pani Dyrektor sama się ośmiesza- pedagog ma WYCHOWYWAĆ< WSPIERAĆ< UCZYĆ, a tu tylko karanie i straszenie!!!! Nie tego uczą na studiach pedagogicznych! nie w ten sposób zdobywa się autorytet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wystarczyło porozmawiać z nimi, zrobić jakieś zebranie ogólnoszkolne (w końcu czartorych ma radiowęzeł, przez który P. Dyrektor chętnie się wypowiada). Przypomina mi sie ten ruski Wowka, który doniósł na własnych rodziców... ech....... żenada!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również jestem zdania, że niepotrzebnie rozdmuchano sprawę. powinna ona zostać załatwiona w szkole, po cichu, z karami wewnętrznymi a nie od razu do prokuratury biegać. a tak P. Dyrektor narobiła przypału nie tylko chłopakom (którym ta cała prokuratura raczej nie na rękę, wziąwszy pod uwagę, że na studia teraz się szykują) ale i sobie niestety .... nie dość, że teraz cała Polska mówi o tym jaki ten Czartorych zdemoralizowany, zszargane zostało jego imię to i problem ma sama ona ... bowiem wybory na dyrektora za pasem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa powinna być załatwiona wewnatrz szkoły...napewno, po rozpowszechnieniu tej sprawy szkoła na tym ucierpni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry: Facet nie zna słów hymnu państwa którego jest prezydentem, jezdzi limuzyna z flagą do góry nogami, a co wyczynia reszta posłów to to co zrobili ci młodzi to mały pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niegość napisał:
I znowu ten... pseudoprofesorek hołda z gracja mamuta zabiera głos w sprawie o ktorej pewnie niewiele wie( no ale kaseczka, ach kaseczka...) i ponownie poniża Naród Polski jawnie bagatelizując sprawę profanacji symboli narodowych - jest to dyskryminacja całego!!!! Narodu, sprawa dla prokuratury i Rzecznika Praw Obywatelskich. mniejsza o chłopaków i ich (kiepską) edukację - tu trzeba się zająć prawdziwym problemem - niby profesorm niszczącym godność kraju w którym mieszka( może czas już wrócić do swoich???) oraz pismakami którzy w pogoni za pieniędzmi gotowi są zszargać wszystkie wartości i opluć kazdego!!!! No ale!!!- jaka gazeta tacy redaktorzy ( jak to mawiają nasi starsi bracia)
a ty co wiesz o sprawie? oglądales film?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... albo jak szanowny mr. president gada przez komórę na przemówieniu z okazji rocznicy powstania i klaszcze jedną ręką - to jest ok. Władza i policja nie ma sie czym zajmować w naszym kraju- Urban w swojej gazecie zamieszcza różne obrazki to jest cisza- bo z jego prawnikami sie nie chcą mierzyć. A jak kilku dzieciaków zrobiło sobie imprezkę i flagę wykorzystali to robi sie nagonkę - pokazówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamyślony napisał:
ja myslałem że liceum jest 3 letnie (przepraszam kolegę ~~wyborcę~~ za kąśliwą uwagę), ale jeżeli to są osiemnastolatkowie to jakie są osiągniecia pedagogiczne rodziców i państwa polskiego że nie został im wpojony szacunek dla barw narodowych? czy dopiero nauczyciele i pani dyrektor mieli to zrobić w liceum? może z tym pytaniem trzeba sięgnąć głębiej? a może np. takie wypowiedzi jak prof Hołdy uczą młodzież szacunku dla barw narodowych? nie wiem nie jestem pedagogiem, niech się z tym męczą nauczyciele
Moi drodzy, uczniowie Czartorycha wzięli przykład z nie mniej elytarnej szkoły, a mianowicie Unii z Lublina. Czy przypadkiem polonez to nie taniec narodowy? Czy nie zasługuje ten taniec na poszanowanie - przecież należy on do kultury i tradycji naszego kraju. W "Panu Tadeuszu" odgrywa bardzo ważną rolę - to jeden z przykładów literackich. A przecież słynna elytarna Unia wygrała TVN-owski konkurs, bo jej uczniowie byli najbardziej "kreatywni", tańczyli poloneza w w-c ( podobno) i wielu innych miejscach, które, moim zdaniem nie były zbyt odpowiednie dla powagi tego tańca. Dlaczego więc krytykujecie uczniów puławskiej szkoły a pobłażacie lubelskim maturzystom? Wiem, tam - w Unii pani dyrektor "była zadowolona" - podobno- z postawy (kreatywnej) swoich uczniów, tu ... no, sami wiecie. WNIOSEK: wychowanie legło i w jednej i drugiej szkole. Symbole narodowe, tradycję i kulturę należy KULTYWOWAĆ a nie KREOWAĆ. p.s. Nie mam nic współnego ani z Czartorychem ani z Unią, ale nauczycielem jestem, Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...