Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hospicjum w Puławach już otwarte

Utworzony przez ~kolka~, 17 stycznia 2010 o 14:13 Powrót do artykułu
"TO WI.LKA RADOŚĆ"-oczywiście...pielęgniarki i wolontariusze pracują za darmo więc WILK JEST SYTY I OWCA ....GŁODNA ? No cóż....pewnie trzeba się z tym pogodzić w kraju gdzie obowiązują "WILCZE PRAWA" i w dodatku tak dostojną ręką wyświęcone.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy zbiórka na tacę była?
0
Zapewne... za darmo chyba nie przyjechali z Lublina....
0
Całe szczęście, że na świecie istnieją nie również inni ludzie, niż autor poprzedniego komentarza. Bardzo panu współczuje, bo to pewnie trudne być aż tak zgorzkniałym. Proszę sobie wyobrazić że wszyscy przyjechali za darmo.... Arcybiskup z Lublina, wykładowcy z Warszawy i Łodzi. Dla niektórych nieprawdopodobne, dla innych oczywiste.
0
Jestem nie wierzący w żadnych bożków i stąd nie wierzę pewnym ludziom podających się za ich wysłanników czy tez reprezentantów !!!
0
Niewierzący napisał:
Jestem nie wierzący w żadnych bożków i stąd nie wierzę pewnym ludziom podających się za ich wysłanników czy tez reprezentantów !!!
Możebyć problem z przyjęciem do hospicjum w przyszłości gdyby cie co dopadło.
0
Dlaczego wszędzie wpychają się ci transwestyci w śmiesznych czapkach?
0
O prosze Pani prezes hospicjum mówi o zgorzchniałości, ptaszki ćwierkają że nie jest jej obca ta dziedzina. Rózni się tylko płaszczyzna której dotyczy.
0
cyt. " To wilka radość dla tego miast. " A może owcy? Niedbale napisane.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: