Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ty Prezydent, kiedy obniżysz mi wiek emerytalny. Jeździsz tylko od wioski do wiski, bawisz się za nasze pieniądze, a do roboty się palisz. Głosowałem na Ciebie i zdaje mi sie, że się pomyliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być desperatem aby w dzisiejszych czasach iść na wojskowego (lotnika tymbardziej)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Prezydent, kiedy obniżysz mi wiek emerytalny. Jeździsz tylko od wioski do wiski, bawisz się za nasze pieniądze, a do roboty się palisz. Głosowałem na Ciebie i zdaje mi sie, że się pomyliłem.
Po h** ci obniżenie wieku emerytalnego jak emerytura do bani będzie. Nie rozumiem tego parcia na obniżenie wieku. To skąd wziąc kasę na emeryturę? Myślisz, że jak ci obniżą to ci wzrośnie emerytura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej niech jeździ a nie spełnia obietnice. To dopiero byłaby tragedia. Ale nauczka jest na kogo głosować, na pewno nie na jego partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tam chciałem być. Wyniki w nauce mam dobre i zdrowie też na WAT bez problemu się dostałem. Ale za słabe znajomości aby się tam dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycieczki na pierwszym miejscu, a spełnianie obietnic już nie jest teraz potrzebne i tak to jest z niewiarygodną partią prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę mieć wybór, jeśli w wieku 60 lat (mam teraz 54) będę zdrowy i będę czuł się na siłach oraz jeśli praca dalej będzie mi sprawiała przyjemność i satysfakcję , będę pracował dalej a jeśli zdrowie zacznie szwankować to wolę żyć z niższej emerytury niż być rencista bez świadczeń pieniężnych. Wybór debile a nie tylko obniżenie wieku emerytalnego. Kryterium stażu pracy powiązanego z wiekiem ,a nie tylko wieku metrykalnego , ale wy na pewno tego tego nie rozumiecie bo inteligencji nie można się nauczyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma twoja emerytura do wizyty prezydenta w Dęblinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyrandol ukradziony,obrazy sprzedane,wieza markowa wyparowala.POmyslec co tam ma robic prezydent,siedziec i plakac.Pieniadze z konta poszly za poprzednia wladza to wobec tego nalezy kombinowac zeby wiazac koniec z koncem i zyc na koszt zapraszajacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyrandol ukradziony,obrazy sprzedane,wieza markowa wyparowala.POmyslec co tam ma robic prezydent,siedziec i plakac.Pieniadze z konta poszly za poprzednia wladza to wobec tego nalezy kombinowac zeby wiazac koniec z koncem i zyc na koszt zapraszajacych.
No co ty, to Duduś tez miał żyrandola pilnować? Ciekawe rzeczy piszesz, to znaczy, że za kiecki żony i przyjazd do Dęblina to szkoła zapłaciła? Ot ciekawa PiSlamistyczna teoria, pogratulować jasności umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...