Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Przeprowadzenie takiej analizy potwierdza urzędowa notatka kierownika Wydziału Planowania Przestrzennego – wyjaśnia dalej radna." - NOTATKA?? Czy pani radna z PiS żartuje? Notatkę sobię można w każdej chwili sporządzić, to żaden dokument.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba raczej guest sobie żartuje. Notatka to dokument urzędowy, któremu przysługuje domniemanie prawdziwości, gdyby ktoś ją antydatował lub sfałszował to popełniłby przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS zrobi z nowoczesnych Puław ruinę. To ludzie bez żadnych pomysłów, jedyny pomysł mają na swoją kieszeń i diety za robienie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety pani radna Krygier sobie żartuje, ale jak ma być inaczej, skoro radni PiS to ludzie bez żadnych kompetencji w dzidzinie gospodarki. Taki stwierdzenia z ich strony obnażają ich żenujacą niewiedzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za epidemia spalarni smieci ostatnio? w salonie sobie idioci smieci palcie a nie trujcie ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z tą spalarnią, róbcie syf z innego miasta. Jak to takie atrakcyjne i super, to pewnie już się kolejka ustawiła. A na komentarze nie ma co patrzeć- albo piszą sami zainteresowani, albo ludzie, którzy chcą coś politycznie ugrać. Brawo Rada Miasta! Nie dać się! W tej sprawie ludzie są z Wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety pani radna Krygier sobie żartuje, ale jak ma być inaczej, skoro radni PiS to ludzie bez żadnych kompetencji w dzidzinie gospodarki. Taki stwierdzenia z ich strony obnażają ich żenujacą niewiedzę
Świetna wiedzę reprezentują jedyni fachowcy: to działacze PO. Szczegółów możemy sie dowiedzieć odsłuchując taśmy prawdy - tam są same merytoryczne, fachowe wskazówki, jak należy kierować krajem i jego gospodarką. Gratuluję umiejętności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję inwestorowi nie zawracać sobie głowy Puławami, jak inwestycja jest eko to najlepiej na swojej działce w pobliżu swojego domu , nikt się nie będzie wtrącał, a może w Warszawie, będzie miał bliżej do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mieszkańcy czegoś nie chcą to nie powinno tego być, bo to oni płacą podatki, to oni tam mieszkają i najwyraźniej nikt nie potrafi rozwiać ich obaw. Może należało kupic sobie działkę, częściowo zalesić i w środku na polanie wybudować swoje cud eko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak słabej rady jeszcze u nas nie było :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak słabej rady jeszcze u nas nie było :(
No właśnie a kto ją wybrał? Po co wszyscy bezmyślnie głosowali na byle kogo byle był z jedynej partii. I to samo może być po wyborach parlamentarnych. Ludzie zastanówcie się!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla spalarni odpadów niebezpiecznych w Puławach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budujmy w Puławach nic, niech azoty przeniosą do Tarnowa, a u nas zostaną markety i kościoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy, ale nie gódźmy się na sensowne inwestycje. W tym przypadku na pewno zarobiłby właściciel spalarni, ale czy to wystarczający powód żeby do Puław spływały niebezpieczne odpady z całego regionu, a może i z całej Polski? 10- 20 miejsc pracy nie jest warte narażania całego miasta na katastrofę ekologiczną i epidemiologiczną. Takie jest moje zdanie i żadne zapewnienia o "bezpiecznych instalacjach" i "kontrolowanym transporcie" mnie nie przekonają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy, ale nie gódźmy się na sensowne inwestycje. W tym przypadku na pewno zarobiłby właściciel spalarni, ale czy to wystarczający powód żeby do Puław spływały niebezpieczne odpady z całego regionu, a może i z całej Polski? 10- 20 miejsc pracy nie jest warte narażania całego miasta na katastrofę ekologiczną i epidemiologiczną. Takie jest moje zdanie i żadne zapewnienia o "bezpiecznych instalacjach" i "kontrolowanym transporcie" mnie nie przekonają
a szkoda. widać, ze nie wystawiasz nosa poza grajdoł. W pieknym zabytkowym Wiedniu w centrum miasta jest taka właśnie spalarnia, Jest tak nowoczesna, że nikt nie wie, że przechodzi włąśnie obok takiego obiektu. Niestety produkujemy tyle smieci i odpadów, że musimy je zacząć spalać. Inaczej nas zawalą. To jest wąłśnie ekologiczne myslenie, a nie tworzenie kolejnych składowisk odpadów. Skoro nie chcesz spalać odpadów to znaczy, ze wolisz miec je obok siebie na składowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawiam nos z domu i wiem, że we Wiedniu jest spalarnia w centrum- z tą różnicą, że jest to spalarnia zwykłych odpadów KOMUNALNYCH, a tu chce nam się zafundować spalarnię odpadów NIEBEZPIECZNYCH- czyli taka spalarnia nie rozwiązywałaby problemu Puław z własnymi odpadami produkowanymi przez mieszkańców, tylko byłaby biznesem, z którego ktoś czerpałby korzyści spalając U NAS odpady niebezpieczne, weterynaryjne i pomedyczne ściągane do nas z całego regionu, a kto wie czy nie z kraju. Ja czegoś takiego u nas nie chcę. Wiem, że jest masa zapewnień jakie to ekologiczne, bezpieczne, przefiltrowane itd. Ważny jest fakt, że inwestor, który chce u nas taką instalację stworzyć nie ma na swoim koncie żadnego takiego obiektu w Polsce, i ten byłby pierwszy (eksperymentalny?). Na papierze wszystko może wyglądać super, ale w praktyce nie mamy pewności jak to będzie funkcjonować, bo nie mamy żadnego punktu odniesienia do funkcjonującej spalarni. Poza tym NIKT nie da mi gwarancji, czy podczas transportu (a takich transportów będzie wiele) nie zdarzy się wypadek, coś się rozszczelni, wydostanie i ucierpi na tym na przykład moje dziecko. Dziękuję, nie chcę. I tak już wystarczająco zagrożeń chemicznych mamy w mieście. Z eksperymentami proszę się zgłaszać gdzie indziej. Stawiając na szali czyjąś chęć zysku, a bezpieczeństwo moje i moich bliskich dla mnie ważniejsze jest to drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS zrobi z nowoczesnych Puław ruinę. To ludzie bez żadnych pomysłów, jedyny pomysł mają na swoją kieszeń i diety za robienie nic.
Pojęcia nie masz co to za gówno taki zakład, i piszesz chore komentarze .Lecz się z obsesji Pisowskiej, głęboko gdzieś mam kto to blokuje, chociaż ma rację, nikt tego nie chce w powiecie.Ale kilku pacanów zawsze się znajdzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosując na PIS , podpisujesz się pod totalnym rozpadem naszego kraju i regionu. Tylko pewni doświadczeni politycy zapewnią stabylny rozwój. Osobiście wybieram Karpińskiego, bo ten człowiek ma na swoim koncie całą listę rzeczy, które jak założył doprowadził do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop opłaconym komentarzom i propagandzie na stronie dziennika wschodniego! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budujmy w Puławach nic, niech azoty przeniosą do Tarnowa, a u nas zostaną markety i kościoły.
Nikt nic nie przenosi więc o czym mowa :) I proponuję nie łączyć Azotów z tym tematem, bo jedyną wspólną rzeczą jest teren. Także porównanie mocno nietrafione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...