Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tym kraju najlepiej być związkowcem albo politykiem. Jeśli politykiem, to najlepiej z pis. Są bezkarni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupoty i kalumnie, urlop zdrowotny przysługuje nauczycielowi po 7 latach- NA PEŁNYM ETACIE. Stary numer z oszczerstwami, jak strajkują lekarze- to wyciąga się wszystkie stare brudy; jak pielęgniarki miesiącami mieszkają w namiotach- to noworodki w kieszonkach; jak rolnicy- to POkazuje się ich domostwa!! Kiedy POkażecie tysiące osób na stołkach w POdzielonej na fikcyjne spółki PKP??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przepisy dawały jej takie prawo to wara wam od tego! Skorzystała z tego co jej się należało. Nikt nie ma prawa piętnować tej nauczycielki. Piętnujcie przepisy i organy takie przepisy wydające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ją też uważam, że jeśli miała takie prawo, to po co cała ta sprawa... Mnóstwo osób tak robi, nie ona jedna.. po co od razu tak ją oczerniac..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie każdy,kto stara sie o urlop staje przed komisja w Lublinie.Jedni dostają,inni nie,jeszcze inni na pare miesięcy.Skoro tej pani dyrektor podpisał,to jak ma zamiar weryfikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chorym kraju chore przepisy. Szkoda że żadnych udogodnień nie ma w sektorze prywatnym :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy RĄBIĄ !!!!  Dajcie spokój bibliotekarce !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po 25 latach pracy musiałam odejść bo takim jak my nie przysługuję urlop na poratowanie zdrowia, nie mamy związków zawodowych w sektorze prywatnym, tylko pozostaje zaciskanie zębów z bólu, podpieranie się nosem i harówka a jaki nie to won z roboty. Nauczyciel rozumie bo prowadzi lekcje ale bibliotekarka zaraz po przyjęciu na etat nauczyciela a może perspektywa pracy ją przeraziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W międzyczasie zajdzie w ciążę i potem pójdzie na macierzyński. Ludzie, niech każdy spojrzy na siebie. Narzekamy, jak ten kraj i jego władze nas dymają. Kobiety słusznie martwią się, że długie lata jadą na umowach śmieciowych lub terminowych, w związku z czym zachodząc w ciążę nie są chronione. Wiele z nich czeka tylko na dostanie umowy na czas nieokreślony,  na pełny etat. I zaraz hop, ciąża.  Ta kobieta, zwyczajnie skorzystała z sytuacji jak korzystają tysiące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etat i ciąża, na pewno, ja po zajściu w ciąże i urodzeniu dziecka mimo że miałam umowę na czas nieokreślony i pełny etat nie miałam poco wracać, zostałam zwolniona. A jeśli chodzi o przepisy to one powodują że nie ma dzieci bo nikt nie chce zatrudniać młodych kobiet i matek nawet za marne grosze, a te zapewnienia pracodawców o sprzyjaniu matkom to mrzonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to obciach po calosci! Co sie dzieje w szkolach? To jakies kuriozum?? Gdzie sa wladze oswiatowe? To panstwo upada .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to obciach po calosci! Co sie dzieje w szkolach? To jakies kuriozum?? Gdzie sa wladze oswiatowe? To panstwo upada .......
Proces upadania i ruiny zaczał się osiem lat temu,odpowiedziali za to powinni zgnić w kryminale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś totalna bzdura, co ma związek zawodowy do zatrudnienia na pełny etat. Może miejscowa klika chciała ją załatwić to uciekła na urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to i bibliotekarka ma urlop zdrowotny???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARTA NAUCZYCIELA do natychmiastowej likwidacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wiadomość do mediów? że ktoś poszedł na urlop ?? bez przesady ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się ludzie bulwersujecie. Zrobiła to zgodnie z prawem. Więc po co się dziwić. Po co zastanawiać się na moralnością tej decyzji. Karta nauczyciela niestety daje możliwości do takich zagrań. Czy zmanipulowanych czy nie nie mnie oceniać ani wszystkim wokół. Zastanówcie się bo niejeden/niejdedna zrobilibyście tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwarantuje jej to prawo oświatowe. Nie macie o czym pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomieszaliście i poplątaliście kilka faktów, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Znowu rzuciliście ludziom na żer nauczycieli a teraz czekacie aż wam wrośnie kasa za reklamy. Wykazaliście się ignorancją typową dla naszych "dziennikarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież takie ma prawo, więc o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...