Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt z Puław nie czyta tej gazety?,brak komentarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytają ,tylko majówka-sobota---kto tam siedzi na internecie.A odnośnie projektu bardzo interesujący mnie osobiście---dostępność komunikacyjna do Skowieszyna przez las z Włostowic a nie przez Końskowolę Parafia Skowieszyna to Włostowice i cmentarz gdzie są chowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany że są - to dobrze. Zabrakło tylko jednej zasadniczej kwestii - kiedy? Podejrzewam że nie w tym życiu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że zrobią jak mi się wydaje za słuszne. Więc Plus dla Wydziału Planowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tylko Kwestia HALI którą niestety chcą umieścić w środku miasta wg mej wiedzy powinien być gdzieś pomiędzy Górną Niwą a Włostowicami. albo między Rudami a Puławami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co kogo obchodzą drogi w puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy połączyć Skowieszyn z Włostowicką i nie słuchać lobbystów przeciwnym tego wariantu bo ich prywata nie powinna być brana pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzi,ze ciebie nie obchodzi. Nie wchodz na strone i nie marudz. Zal ze nie napisali o twojej wiosce czy jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie interesuje mimo ze jestem z chełmszczyzny ale jak widać debili nie brakuje, wchodzi w link ktory go nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam najważniejszą kwestią jest zrobienie obwodnicy wostowic tak aby ominąć ul. Wostowicką gdzie nabudowano progów zwalniających niezgodnie z prawem poniewaź jest to droga wojewódzka gdzie zabrania sie stosowania tego typu spowalniaczy ze względów bezbieczeństwa . tiry jeżdzą tam 30km na godzine a karetki na sygnale to tylko hałas wytważają tak samo straż czy policja. ludzie niszczą zawieszenia w samochodach a radni i prezydent miasta chwalą się jak to poprawili bezpieczeństwo. teraz te progi pozapadały sie co jeszcze bardziej niszczy nasze auta. Więc jak widać Prawo obowiazuje tylko ludzi gorszego sortu. a oni robią co chcą . a wystarczy zrobić odcinkowy pomiar prędkości aby uspokoić ruch . lub wyłagodzić te hopki tak aby dało się przez nie przejechać te 40 km/h bo w tej chwili jest to niemozliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
timestamp=2016-05-14 19:14:10 napisał:
a co kogo obchodzą drogi w puławach?
Skoro ciebie nie - to po kiego grzyba tu komentujesz? Spadaj na swoją wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam zasadniczą sprawę. Plany że są - fajno. Ale na Boga - kiedy wy to zrobicie. Chyba w XXII wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany zagospodarowania okolic Ceglanej robią już z 8 lat, to drogi szybciej nie będą. Ale plany mają-to najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam plan aby wygrać w totolotka. Czasem gram. A czy wygram. Prawdopodobieństwo znikome, ale jest. To tak jak z tymi planami z drogami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...