Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JEŻDZIŁ JAK PIRAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a skad wiesz o ktorej godz to było? nie bron ich tylko widziałam i zaden patalach nie bedzie mi mowil ze jestem slepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
zamiast współczuc to ty jeszcze ich dolujesz kim ty wogóle jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dołuje tylko jak oni zrobili krzywde innej psobie to teraz los sie odegral. jak mozna wspolczuc os ktore miały duzo wrogow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek jest jeden:nieważne czy jesteś Michaelem Jacksonem czy ofiarą wypadku spod Ryk,bo jak umrzesz równo cię zjadą i oplotkują na forach internetowych frustraci różnej maści.Smutny,straszny świat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla najbliżeszej rodziny i grona przyjaciół! To wielka tragedia. Niemniej jednak mam do Was pytanie, skąd dokładnie pochodzili bracia? Kilka lat temu znałam braci Piotrka i Mirka, jednak boję się pomyśleć, ze to właśnie o nich chodzi. Z góry dziękuję za pomoc [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podłosc ludzka nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno z Wylezina. Na n-k.pl zaczęła się już akcja wstążka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli z Rzyczyny koło Grabowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~magda~ napisał:
Szczere wyrazy współczucia dla najbliżeszej rodziny i grona przyjaciół! To wielka tragedia. Niemniej jednak mam do Was pytanie, skąd dokładnie pochodzili bracia? Kilka lat temu znałam braci Piotrka i Mirka, jednak boję się pomyśleć, ze to właśnie o nich chodzi. Z góry dziękuję za pomoc [*]
Magda, zaraz ktoś Ci powie, że gówno Cię to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~magda~ napisał:
Szczere wyrazy współczucia dla najbliżeszej rodziny i grona przyjaciół! To wielka tragedia. Niemniej jednak mam do Was pytanie, skąd dokładnie pochodzili bracia? Kilka lat temu znałam braci Piotrka i Mirka, jednak boję się pomyśleć, ze to właśnie o nich chodzi. Z góry dziękuję za pomoc [*]
Pochodzili z miejscowości Rzyczyna niedaleko Czernica i Grabowa Szlacheckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie Piotrek nieżyje ~~Magda~~ Mirek i Łukasz jego bracia są w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie powiem tak po sie kłócic jaki był . byl jaki byl nie był idealny ale byl jaki byl. ze bil sie czy itp. zostawcie go jego juz nie ma!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a który z braci jest w lublinie i co mu jest? prosze powiedzcie. please...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla całej rodziny i proszę was forumowicze nie wracajmy do tego co było i nie wyciągajmy głupich faktów związanych z naszym kolegą bo to nic nie zmieni a rodzina cierpi i dzięki wyciąganiu takich rzeczy jest im jeszcze ciężej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek jest w Lublinie ale nie wiem co mu jest wiem że stan ciężki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy Ludzie wypisujecie ??? za bzdury ???? Bóg daje i odbiera życie tylko on moze osądzać a nie wy !!!!!! Każdy jest mądry jak ich osobiscie nie dotkneła taka tragedia .!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z "cisza". Jego już nie ma, została żona z małym dzieckiem. Zostawcie Piotrka w spokoju, pomyślcie co czuje jego żona. On już nie wróci, nigdy nie usłyszy jego głosu. A jego śliczna córeczka będzie go pamiętać jak przez mgłę. To wielka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** MAĆ!!! jaki ten świat jest... a jaka przyczyna była wypadku??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy Ludzie wypisujecie ??? za bzdury ???? Bóg daje i odbiera życie tylko on moze osądzać a nie wy !!!!!! Każdy jest mądry jak ich osobiscie nie dotkneła taka tragedia .!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...