Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Grobel prezydentem, PiS wygrała wybory do rady miasta

Utworzony przez Lena, 17 listopada 2014 r. o 16:08 Powrót do artykułu
Gratulację dla pana Pawła Maja. Na reszcie ktoś kto umie liczyć i się zna! Za 5 lat proszę startować na prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, bo dotychczas jedna swita co wymyslila to zaglosowala na tak, a teraz w koncu moze bedzie lepsze myslenie typu: "a po co nam marina?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulację dla pana Pawła Maja. Na reszcie ktoś kto umie liczyć i się zna! Za 5 lat proszę startować na prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulację dla pana Pawła Maja. Na reszcie ktoś kto umie liczyć i się zna! Za 5 lat proszę startować na prezydenta!
Miała Pani Prawo kandydować, jeżeli uważa się Pani za lepszego kandydata. Jest młody i widocznie ktoś uznał że się nadaje. Duży odsetek z tych którzy zostali wybrani zbliża się do 70-tki i z tego co wiem nie dokonali czegoś spektakularnego. Cóż takie miasto. Zresztą Rada służy jako maszynka do głosowania projektów wprowadzonych na obrady przez Prezydenta i jego urząd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz ulice, place  a na nich pomniki......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz ulice, place  a na nich pomniki......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie wice-prezydentem?Bo nie znam się za dobrze na polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała Pani Prawo kandydować, jeżeli uważa się Pani za lepszego kandydata. Jest młody i widocznie ktoś uznał że się nadaje. Duży odsetek z tych którzy zostali wybrani zbliża się do 70-tki i z tego co wiem nie dokonali czegoś spektakularnego. Cóż takie miasto. Zresztą Rada służy jako maszynka do głosowania projektów wprowadzonych na obrady przez Prezydenta i jego urząd. 
No tak i prezydent zostaje.Dobrze że chociaż Rada się cokolwiek zmieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka partii S.A. Kamińskiego ...SIS "Teraz" ... ogromna. Na 14 kandydatów w 21 obwodach, Wyborcy ... dali kredyt zaufania jedynie jednemuPawłowi Majowi (trochę "przyszywanemu" kandydatowi")  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Groblowi. Jak dogadać się z oszołomami z PiSu? Nie wiem. Chyba się nie da.... a z tego co widziałem, to oszołom oszołomstwem oszołoma będzie poganiał w tej radzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku podobny wynik - na 21 radnych 14 to pis a PO...1!!! Totalna porażka partii rządzącej. Coś to musi oznaczać, ktoś musi wyciągnąć z tego wnioski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka partii S.A. Kamińskiego ...SIS "Teraz" ... ogromna. Na 14 kandydatów w 21 obwodach, Wyborcy ... dali kredyt zaufania jedynie jednemuPawłowi Majowi (trochę "przyszywanemu" kandydatowi")  
Jacy kandydaci, takie wyniki... Nie oceniam wszystkich ale skoro do rady powiatu jako nr 2 idzie skompromitowany związkowy guru z Azotów, to ja nie mam więcej pytań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Groblowi. Jak dogadać się z oszołomami z PiSu? Nie wiem. Chyba się nie da.... a z tego co widziałem, to oszołom oszołomstwem oszołoma będzie poganiał w tej radzie.
w 100% się zgadzam,masz Olo rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SiS TERAZ poniósł klęskę wystawiając tak kontrowersyjnego typa jak Sławomir Wręga. Każdy kto to zobaczył, uciekał. PiS wprawdzie ma większość w Radzie, ale aparat urzędniczy należy do Janusza Wiecznie Żywego. I to nadal ekipa prezydenta będzie rządziła miastem. Władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Groblowi. Jak dogadać się z oszołomami z PiSu? Nie wiem. Chyba się nie da.... a z tego co widziałem, to oszołom oszołomstwem oszołoma będzie poganiał w tej radzie.
O czym ty piszesz komunistyczna świnio ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie może p.wice noch opuści!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy szansę radnym z PiS-u się wykazać . Przecież żaden puławianin nie zechce szkodzić swojemu miastu , Nie kojarzmy Ich z tymi na górze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pana Janusza Grobla z okazji kolejnego wyboru na Prezydenta Puław i wyrazy współczucia z powodu  wątpliwej sympatii puławskich wyborców głosujących na członków PIS. Będzie walka o zmiany nazw ulic, burzenie dawnych pomników i stawianie kolejnych krzyży w parkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pana Janusza Grobla z okazji kolejnego wyboru na Prezydenta Puław i wyrazy współczucia z powodu  wątpliwej sympatii puławskich wyborców głosujących na członków PIS. Będzie walka o zmiany nazw ulic, burzenie dawnych pomników i stawianie kolejnych krzyży w parkach.
O czym ty piszesz komunistyczna świnio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli dalej nic sie w tym miescie nie zmieni kolesiostwo ma sie jak najlepiej-nie ma co wracac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...