Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot w Puławach - spotkanie

Utworzony przez RPP, 19 lutego 2011 o 14:21
Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota ma przyjemność zaprosić mieszkańców Puław i okolic na spotkanie z Januszem Palikotem w Waszym mieście! Spotkanie odbędzie się 25.02.2011r. o godzinie 17:00 w Pałacu Czartoryskich. Wstęp wolny, każdy uczestnik spotkania ma możliwość zadania pytania Januszowi Palikotowi. Serdecznie zapraszamy!! Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota Wszelkie informacje - biuro@ruchpoparcialublin.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skończyłeś nowy pałac w wierzchowiskach w pow.janowskim który wraz z 25 ha kupiłeś za grosze dzieki układom Nie udawaj wrażliwego jesteś g... nie politykiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-DAJESZ PAN WÓDKE JAKOMŚ ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: