Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli dużo się kąpiesz, to dużo zapłacisz za śmieci. Nowy pomysł radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2017 o 16:39 Powrót do artykułu
Całe szczęście mam studnie głębionową i będą mi zabierać śmieci za darmoszke :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja tam lepiej uzależniła smieci od seksu, czym więcej się pieprzysz tym więcej płacisz za śmieci
0
W tym pis to sami debile. Co ma piernik do wiatraka. Są rodziny co się kąpią 1-2 razy w tygodniu a są rodziny co się kąpią 2 razy dziennie. Trzeba uszczelnić pobór opłat do zuk a nie powiązać to z wodą.
0
Wiele miast w Polsce tak zrobiło nawet Gdańsk tak ma
0
Pewnie radni pis się nie myją dlatego taki sposób opłat za śmieci im pasuje . IDIOTYZM do kwadratu. To może wymyślić tylko pis.
1
gggg... czyżbyś się nawrócił i zgłupiał? Przeciež zawsse twierdziłeś, że za pieprzenie w Polsce otrzymuje się 5 stów?! No, to teraz jestem na sto procent pewny, że jesteś fanem debila ekonomicznego czyt. Petru. Zdecyduj się wreszcie chłopie, bo dla 30zł chcesz poświęcić 500zł plus przyjemność ;)
0
Idioci!!!co ma woda do smieci...przeciez jak zuzywam wiecej wody to za nia place wiec dlaczego mam placic drugi raz za nia w smieciach? Przeciez jak niektorzy kapia sie tylko 1 w tygodniu moga generowac mega duzo smieci co jest niezalezne... moja ciocia ma bardzo duzo smieci a kapie sie rzadko i co ja lubie kapac sie codziennie a worek smieci zbieram 1 na kilka dni i mam dlatego placic podwojnie bo lubie byc czysta? WIEKSZEGO NONSENSU W ZYCIU NIE SLYSZALAM!!!@ Zregruly tam gdzie mieszka duzo osob w mieszkaniu oszczedzaja na wodzie ale smieci worami wynosza i to samochodami na osiedle wyworza i co ma jedno do drugiego?
1
A na ul. Romów to płacą za śmieci? Tam przecież po 5-cioro dzieci.
0
Ja nie współżyję i utrzymuje czystość dochową a takze cielesąn, więc nie mam potrzeby podmywania się i w ten sposób oszczędzam wodę. Czy zaświadczenie o czystości z mojej parafii przedłozone w urzędzie pozwoli mi płacić mniej za niezuzyta wide i smieci? Niepokalana Dziewica
-1
TO po co mi basen ?
0
Bdb. W wielu miastach ju, tak jest.
-1
W wielu miastach tak robią. Oszuści będą placic
-1
Polacy i tak się rzadko myją i śmierdzą, to teraz zaczęliby się myć jeszcze rzadziej. Dobrze, że wyjechałem z tego śmierdzącego kraju. Pozdrawiam z USA>
1
Proponuje powiązać opłatę za śmieci z opłatą za centralne ogrzewanie - jak ktoś grzeje tzn że jest :)
0
Skoro śmieci mają być dokładniej segregowane np. papier oddzielnie to opłat powinna być niższa. ZUK będzie miał surowiec wtórny, który ma jakoś wartość można go przetworzyć i sprzedać.
0
undefined napisał:
Wiele miast w Polsce tak zrobiło nawet Gdańsk tak ma
no to widać jak mamy odpowiednio myślących radnych, a moze tak powiązać śmieci od ilości oddanych stolców 
0
Wyższe zużycie wody nie oznacza że mieszka więcej osób w gospodarstwie. Radni PiSu widocznie nie myją się, pani Pakuła wstyd, teraz będę panią omijać z daleka. Robi pani makijaż a nie myje się tu i ówdzie, a fe.
1
Kwapiński niech już przestanie kompromitować Puławy
0
To znaczy ze lepiej dla was głąby byłoby gdyby co roku były podwyżki a za osoby które mieszkają i nie są zgłaszane do śmieci mielibyśmy wszyscy placic? Coraz więcej osób ubywa z ankiet śmieciowych  w związku z czym za śmieci płacimy więcej Jest dużo mieszkań w Puławach niby nie zamieszkałych a woda w nich plyni. Nieszczelne kranu?
-1
Dla nas lepiej by było gdyby we władzach miasta, spółkach, i w radzie miasta zasiadały kompetentne osoby a nie takie indywidua jak Grobel, Wójcikowa czy Kwapiński.
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: