Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli dużo się kąpiesz, to dużo zapłacisz za śmieci. Nowy pomysł radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2017 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Całe szczęście mam studnie głębionową i będą mi zabierać śmieci za darmoszke :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam lepiej uzależniła smieci od seksu, czym więcej się pieprzysz tym więcej płacisz za śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym pis to sami debile. Co ma piernik do wiatraka. Są rodziny co się kąpią 1-2 razy w tygodniu a są rodziny co się kąpią 2 razy dziennie. Trzeba uszczelnić pobór opłat do zuk a nie powiązać to z wodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele miast w Polsce tak zrobiło nawet Gdańsk tak ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie radni pis się nie myją dlatego taki sposób opłat za śmieci im pasuje . IDIOTYZM do kwadratu. To może wymyślić tylko pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gggg... czyżbyś się nawrócił i zgłupiał? Przeciež zawsse twierdziłeś, że za pieprzenie w Polsce otrzymuje się 5 stów?! No, to teraz jestem na sto procent pewny, że jesteś fanem debila ekonomicznego czyt. Petru. Zdecyduj się wreszcie chłopie, bo dla 30zł chcesz poświęcić 500zł plus przyjemność ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci!!!co ma woda do smieci...przeciez jak zuzywam wiecej wody to za nia place wiec dlaczego mam placic drugi raz za nia w smieciach? Przeciez jak niektorzy kapia sie tylko 1 w tygodniu moga generowac mega duzo smieci co jest niezalezne... moja ciocia ma bardzo duzo smieci a kapie sie rzadko i co ja lubie kapac sie codziennie a worek smieci zbieram 1 na kilka dni i mam dlatego placic podwojnie bo lubie byc czysta? WIEKSZEGO NONSENSU W ZYCIU NIE SLYSZALAM!!!@ Zregruly tam gdzie mieszka duzo osob w mieszkaniu oszczedzaja na wodzie ale smieci worami wynosza i to samochodami na osiedle wyworza i co ma jedno do drugiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ul. Romów to płacą za śmieci? Tam przecież po 5-cioro dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie współżyję i utrzymuje czystość dochową a takze cielesąn, więc nie mam potrzeby podmywania się i w ten sposób oszczędzam wodę. Czy zaświadczenie o czystości z mojej parafii przedłozone w urzędzie pozwoli mi płacić mniej za niezuzyta wide i smieci? Niepokalana Dziewica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO po co mi basen ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bdb. W wielu miastach ju, tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu miastach tak robią. Oszuści będą placic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy i tak się rzadko myją i śmierdzą, to teraz zaczęliby się myć jeszcze rzadziej. Dobrze, że wyjechałem z tego śmierdzącego kraju. Pozdrawiam z USA>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje powiązać opłatę za śmieci z opłatą za centralne ogrzewanie - jak ktoś grzeje tzn że jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro śmieci mają być dokładniej segregowane np. papier oddzielnie to opłat powinna być niższa. ZUK będzie miał surowiec wtórny, który ma jakoś wartość można go przetworzyć i sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wiele miast w Polsce tak zrobiło nawet Gdańsk tak ma
no to widać jak mamy odpowiednio myślących radnych, a moze tak powiązać śmieci od ilości oddanych stolców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyższe zużycie wody nie oznacza że mieszka więcej osób w gospodarstwie. Radni PiSu widocznie nie myją się, pani Pakuła wstyd, teraz będę panią omijać z daleka. Robi pani makijaż a nie myje się tu i ówdzie, a fe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwapiński niech już przestanie kompromitować Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy ze lepiej dla was głąby byłoby gdyby co roku były podwyżki a za osoby które mieszkają i nie są zgłaszane do śmieci mielibyśmy wszyscy placic? Coraz więcej osób ubywa z ankiet śmieciowych  w związku z czym za śmieci płacimy więcej Jest dużo mieszkań w Puławach niby nie zamieszkałych a woda w nich plyni. Nieszczelne kranu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nas lepiej by było gdyby we władzach miasta, spółkach, i w radzie miasta zasiadały kompetentne osoby a nie takie indywidua jak Grobel, Wójcikowa czy Kwapiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...