Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowa wiceprzewodnicząca rady miasta w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2016 r. o 00:28 Powrót do artykułu
A co ta pani zrobiła dla nas do tej pory bo w ogóle jej nie kojarzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZWARTA KADENCJA czyli CZTERNAŚCIE LAT w radzie miasta!?! Faktycznie się wykazała przez te 14 lat! Nic o niej słychać, pierwszy w dzienniku artykuł gdzie ją wymieniono. Gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze swoim guru politycznym Groblem przez dziesięciolecia rozwiązywala sprawę cyganów. Obecnie wszyscy ponosimy koszty doskonałych, modelowych wręcz efektow pracy obydwojga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, ze już po święcie. Hejterzy od rana na posterunku. Wyluzujcie trochę bo od żółci można zgagi dostać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy chcemy dowiedzieć się co ta pani zrobiła przez 14 lat i za jakie wybitne osiągnięcia dostała tą zaszczytna funkcje to jesteśmy hejterzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni chyba mają dyżury. Można pójść i zapytać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 14 letnich dokonaniach radnej mam sie dowiadywać od niej na dyżurze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często jestem na obradach rady miasta. Ta pani doktor nawet się nie odzywa. siedzi i tylko rękę podnosi zgodnie z wolą prezydenta grobla. Nie słyszałem, żeby miała jakiekolwiek swoje zdanie w jakiejkolwiek sprawie. Bardzo bezbarwna postać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To radni powinni zdawać suwerenowi relacje ze swojej pracy na jego rzecz. To oni powinni zabiegać aby suweren wiedział o ich działaniach, a nie suweren powinien się dopytywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak lekarze i nauczyciele (którym raczej się powodzi) będą patrzeć na ręce władzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
Bardzo często jestem na obradach rady miasta. Ta pani doktor nawet się nie odzywa. siedzi i tylko rękę podnosi zgodnie z wolą prezydenta grobla. Nie słyszałem, żeby miała jakiekolwiek swoje zdanie w jakiejkolwiek sprawie. Bardzo bezbarwna postać
Widocznie trzeba być wiernym. Wypełniać wole partyjnego bonza? Nie mieszkańców? Za posłuszeństwo można otrzymać rożne nagrody i profity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oni są władzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wypełniania zakulisowych gierek i intryg rzundzuncych potrzebne sa bezbarwne, nic nie robiące miernoty. Marionetki nie zaszkodzą swym mocodawcom i chlebodawcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandetne kukiełki niszczące świat poprzez zaniechanie. Przecież tyle mogłyby dla nas zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie co to za pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani to lekarka z przychodni na Skłodowskiej. I to tyle jej "zasług". Przez lata zwycięstwo do rady miasta dają jej pacjenci, zazwyczaj ludzie starsi, dla których jest miłą panią doktór. Co robi potem w radzie miasta to już nie ma dla tych ludzi znaczenia. Taki to świadomy suweren w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się komus nie chce czytac komentarzy to skracam: Wszyscy pier... nikt nie kandyduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to małpa, czyli znowu związkowiec z solidarności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...