Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowy dyrektor Domu Chemika

Utworzony 8 marca 2016 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Brawo Panie Dyrektorze. Mam nadzieję, że teraz to już będzie tylko lepiej i coraz lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pisu jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe pytanie, nie wpadłem na to, ale myślę, że to nie ma znaczenia. Pan Zbigniew Śliwiński jest bardzo prawicowy i bliski KRZ, może nawet pupilem władzy a nie został wybrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliwinski pracowity? Dobre. Co zrobił przez tyle lat dla mieszkanców? Konkrety proszę. Lansuje sie i Podpina sie tylko gdzie może jak wie że sprwa jest juz po linni włądzy. A tak zawsze z tyłu. Byle nie podpaść. Wyszktałcenie katecheta. W sam raz żeby być dyrektorem Domu Chemika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pupilem władzy tak. Ale że pracowity hahahahaha. Jako przykład podam nieanonimowy komentarz o Śliwniskim z fb. Brzmi tak: ten facet to jedno wielkie nieporozumienie,dajcie spokój,kiedyś z nim rozmawiałam,na temat mieszkań komunalnych,mocny w gębie ale jak trzeba coś to on z tyłu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe pytanie, nie wpadłem na to, ale myślę, że to nie ma znaczenia. Pan Zbigniew Śliwiński jest bardzo prawicowy i bliski KRZ, może nawet pupilem władzy a nie został wybrany.
  Nie widzę aby tu było napisane PRACOWITY, w żadnym innym komentarzu też nie ma na ten temat wzmianki, więc pewnie nie jest pracowity, tylko PRAWICOWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie prawicowy ale groblowo-wójcikowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki on prawicowy. Lanser i symulant. Wolałbym żeby zamiast tej ''prawicowości'' wziął sie za realna a nie pozorowaną robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam nowego dyrektora :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Śliwiński to jedyny człowiek, który może zmienić styl rządzenia w tym mieście. Pokazać, że można coś robić z myślą o człowieku, dla dobra innych ludzi, a nie władzy i chyba dlatego przegrał ten konkurs....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić na styl na lizusa, szpanera, efekciarza i pozera?  Na pewno tego jeszcze Puławom brakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliwinski pracowity? Dobre. Co zrobił przez tyle lat dla mieszkanców? Konkrety proszę. Lansuje sie i Podpina sie tylko gdzie może jak wie że sprwa jest juz po linni włądzy. A tak zawsze z tyłu. Byle nie podpaść. Wyszktałcenie katecheta. W sam raz żeby być dyrektorem Domu Chemika?
Co zrobił? Uratował szkołę w Skowieszynie przed zamknięciem. Bardzo go za to szanujemy. Jest uwielbianym nauczycielem i dyrektorem. Po cichu, bez rozgłosu dużo robi dla ludzi. Mało kto jest tak odważny i skromny jak pan Zbyszek. A takie kalumnie mogą rzucać tylko zawistni ludzie, którzy nic nie wiedzą o tym człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe jaki język obcy zna pani prezydent Wójcik albo prezydent Grobel? Obawiam się, że żadnego. a jaki zna pani Wróblowa? W UM Puławy poza anią Maj nie ma chyba nikogo, kto nie potrzebuje tłumacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobił? Uratował szkołę w Skowieszynie przed zamknięciem. Bardzo go za to szanujemy. Jest uwielbianym nauczycielem i dyrektorem. Po cichu, bez rozgłosu dużo robi dla ludzi. Mało kto jest tak odważny i skromny jak pan Zbyszek. A takie kalumnie mogą rzucać tylko zawistni ludzie, którzy nic nie wiedzą o tym człowieku
  Brawo! Jednak z Panem Śliwińskim nie jest tak źle jak to twierdzą niektórzy niezadowoleni ze swojego przyjścia na świat i wszystkiego co się na nim dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła w Skowieszynie uratował jako radny miasta Puławy czy jako jej dyrektor mający tam swoje miejsce pracy? Chyba ma interes zeby dalej tam pracować? Skowieszyn leży na terenie miasta Puław? Ja sie pytam co zrobil przez tyle lat dla Puław, a nie dla szkoły w gm Konskowola ? Nie mi oceniać czy jest dobrym czy zlym człowiekiem. Ale uważam ze nie robi dla naszego miasta i jest koniunkturalny.To blokuje rozwój, uwstecznia, przyzwala na rozwój wynaturzeń. Moze nie nadaje sie do sprawowania takiej funkcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoi z boku żeby sie nie wychylić. W ten sposób nie podpadnie sie władzy. Wtedy jest nadzieja że wystawią na prezydenta miasta? Ale teraz jest radnym i powinien działać. Pantoflarski to może byc odźwierny. Ale i on coś robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja kocham małomiasteczkowo-wiejską obłudę. Jako dyr.szkoły w Skowieszynie w/w pan po prostu JEST i TRWA. I tyle. I podziwiam za bezkrytycznosc tych rodziców ktorzy jeszcze tkwią w mrokach ułudy. Lekcje religi, które formalnie prowadzi ów pan nie istnieją od wielu lat z przyczyn? Po prostu nie da się mieć 10 srok w garści, zawsze jakaś ucieknie, czyli nie można oczekiwać że będzie sie i w szkole uczyć dzieci i być na sesjach rady miasta. Co zatem dzieci porabiaja na lekcjach? Np grają w karty. Przygotowanie dzieci do I Komunii też nie istnieje. Wymieniać można w nieskończoność, tylko po co. A to co napisał poprzednik to fakt walczył bo zależało mu na posadzie, nie na szkole, dzieciach a rodzicach tym bardziej. Zwykła ludzka przewidywalnosc. Zatem rodzice może warto wake up?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre "Była Pani Dyrektor nie zdecydowała się ......". Ha, ha, ha, a kto jej na to by pozwolił o czym wie wszechpanująca nam przewodnicząca  E.W. Resztę przemilczę i życzę tej Pani zdrowia. Panie dyrektorze miej Pan oczy z tyłu głowy ,bo po Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwia mnie BRAK LOGICZNEGO MYŚLENIA niektórych komentatorów. Który radny nie pracuje zawodowo? Chyba tylko emeryci i lenie. Co więcej o ile mi wiadomo sesje nie odbywają się w godzinach szkolnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...