Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hala jak najbardziej potrzebna od zaraz, ale na ul. Komunalnej, dużo miejsca do zagospodarowania pod inwestycję, parkingi i drogi dojazdowe do obiektu . Lokalizacja na ul. Lubelskiej to nieporozumienie ciekawe gdzie będą kibice parkować zakładając, że będziemy gościć imprezy rangi międzynarodowej? Bo chyba nie na parkingu zdemolowanej stacji PKP Puławy drewniane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyt dużo wątpliwości i brak konkretów a przede wszystkim analiz ekonomicznych, niestety wygląda to jedynie na propagandę pisowską i przykrywanie ważnych zmian i to nie tych dobrych - zmiany w Grupie Azoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy jakiej ul. Lubelskiej? kto tam bdzie chodzil plywac? Młodzierz szkolna w ramach lekcji korzysta z obecnej, super polozonej hali! Nowa hala powinna powstac w tym samym miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mamy naprawde duzo pieniedzy i zawrotnie rosnąca liczbe mieszkancow miasta, zeby hala byla wykorzytana i zarabiała na siebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno będę latał popływać czy poćwiczyć na obrzeża miasta. Komu przeszkadza obecne połozenie hali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no pomysł pierwsza klasa. Nowa hala za taką kasę i to w dodatku w takim miejscu!!! Szkoda, że nie dalej za wiaduktem, tak pomiędzy Końskowolą a Puławami!!!! Wtedy na bank przyjdzie mecz oglądać i popływać niezliczona osób Już jest stadion, Marina i proszę zobaczyć jakie dzikie tłumy tam się garną. Oj ale ktoś w tym mieście ma dużo oleju w głowie. A Sierocki to chyba z tymi kibicami co na sesję przyszli zamierza chodzić na tą nową halę. Jeszcze niech ustali ceny biletów - nie mniej niż 100 zł i parkingi płatne - nie mniej niż 50 zł/h.....Oj głupie i biedne to moje byłe miasto. Na szczęście odwiedzam go dwa razy w roku na tydzień bo dłużej tam się nie da przebywać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z sekcją podnoszenia ciężarów w starej hali? Chyba nie rozwalicie jej. Tyle młodych talentów z zapałem tam trenuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam to nigdy nic nie pasuje!! Ci co w Puławach na stałe nie mieszkają to w ogóle nie powinni mieć prawa głosu,je jestem mieszkańcem i mi pasuje że nowa hala powstanie właśnie w tym miejscu bo będę miał dużo do nie bliżej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 22 miesiącach okazało się, że nowa hala może kosztować - nie do 20mln - a od 80mln do 120mln zł, przy czym odcinając skrajne oferty złożone w przetargu - jej koszt budowy to wg oferentów kwota ok.90mln... (((( ******dziennikwschodni.pl/pulawy/nowoczesna-hala-za-droga-dla-miasta-kwota-za***yla-urzednikow,n,1000213120.html ))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...