Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeździsz pociągiem? Uważaj na kasjerki PKP

Utworzony przez k, 26 sierpnia 2009 o 10:47 Powrót do artykułu
Panie w lubelskich okienkach PKP są tez mało rozgarnięte
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ostatnio w krotkim odstepie czasu kupowalam dwa kazy bilety PKP na stacjiPulawy - obydwa zostaly zle sprzedane moze kasjerki sa niekompetentne....
0
k napisał:
Panie w lubelskich okienkach PKP są tez mało rozgarnięte
To prawda! W marcu tego roku chciałem kupić bilet do Katowic. Bilet kosztował 34 z kilkoma groszami. Zapłaciłem 100 zł, a kasjerka wypłaciła mi ok. 17 zł. Zgłosiłem to jej, przeliczyła pieniądze i oddała mi 50 zł. Potem przepraszała mówiąc, że wydawało się jej, że zapłaciłem jej banknotem 50 zł. Szkoda gadać
0
Kurcze, a myślałam,że to tylko ja mam do nich jakiegoś pecha. Dogadać się trudno, nic nie czają, do tego opryskliwe.
0
sybil napisał:
Kurcze, a myślałam,że to tylko ja mam do nich jakiegoś pecha. Dogadać się trudno, nic nie czają, do tego opryskliwe.
Opryskliwe? One sa po prostu chamskie. Te w Lublinie, wiem bo ostatnio kupowałam bilety.
0
Tak to już jest jak chcą na nas zarobić dodatkowo, albo mylą się specjalnie albo mówią że nie mają wydać paru groszy z czego potem się robi niezła sumka...
0
a ja kupowałam bilety Lublin-Władysławowo na lipiec jeszcze w czerwcu (na dworcu w Lublinie).Pani wyszukała najtańsze połączenie- miałam do wyboru 3 możliwości,, wybrałam sobie i dzieciom miejscówki (przy oknie), dokładnie na głos sprawdzała datę , nr pociągu itp , . Zostałam załatwiona szybko i miło, ale we Władysławowie straciłam godzinę odsyłana od okienka do okienka
0
AGA napisał:
a ja kupowałam bilety Lublin-Władysławowo na lipiec jeszcze w czerwcu (na dworcu w Lublinie).Pani wyszukała najtańsze połączenie- miałam do wyboru 3 możliwości,, wybrałam sobie i dzieciom miejscówki (przy oknie), dokładnie na głos sprawdzała datę , nr pociągu itp , . Zostałam załatwiona szybko i miło, ale we Władysławowie straciłam godzinę odsyłana od okienka do okienka
Ale tu są opisane kasjerki z Puław nie z Lublina.
0
stwierdziła, że kalkulator jest zepsuty. Po czym zwróciła mi te 5 zł – wyjaśnia kobieta. - tak tak... większej bzdury nie mogła wymyślić. Naciąga suka każdego na 5 zeta i tak sobie zbiera na boku.... a poza tym niech sobie tą kasę fiskalną wsadzi w dupę.
0
Oczywiście, że mowa o paniach kasjerkach z Puław! Z takim chamstwem i nieuprzejmością nigdzie indziej się nie spotkacie. Mało tego w ogóle nie potrafią liczyć, mają problem jak wydać 1 zł z 5 zł!A co mówić o reszcie?! I do tego zawsze źle liczy kalkulator, w pamięci ani na papierze nie ma szans podliczyć. reszcie ktoś nie wytrzymał i opisał te super panie na które cierpliwości brak. Kto je tam zatrudnia? Zachowują się tak jakby nam łaskę robiły, że tam są. A co do zakupu biletu to ja robię to tak,że najpierw pytam o cenę biletu w informacji krajowej, bądź w Lublinie, a później daję im WYLICZONE PIENIĄDZE, aby nie miały problemu z wydawaniem, chociaż i tak jest problem, czy na pewno tyle ma być. Życzę cierpliwości i radzę po bilet przychodzić wcześniej, aby zdążyły go wydrukować, bo to już inna bajka...!
0
bilet trzeba sprawdzać przy okienku .każdy jest tylko człowiekiem i może się pomylić
0
Podrozny ma OBOWIAZEK sprawdzic czy bilet jest wydany zgodnie z jego zyczeniem.....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: