Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, że spółdzielnia dba o lokatorów. tylko, dlaczego WY przed czasem wszystko ujawniacie? Zawsze "wpieprz...." się tam gdzie nie trzeba. Głupota "redaktorków" nie zna granic, jednym słowem: "Gdyby, głupota miała skrzydła, latalibyście jak gołębice"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę!!! Niepotrzebnie nagłasniecie sprawę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to wszystko poszło w p*********.Było się chwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale NEWS ! Śmiechu warte ...... Nawet Szwejk byłby mądrzejszy w ocenie na miejscu Redaktora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak!!! Teraz ten gostek to przeczyta w gazecie i nie bedzie juz tam szczac chodzil. I caly mysterny plan w pi***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się uśmiałem. Zrobiliście rozgłos i przeszliście do spraw dalszych myśląc, że ta kamera teraz coś da? Przecież tam teraz nawet komar nie nasra.... i w związku z tym tego brudasa nikt teraz nie złapie.... będzie srał w innym bloku? A może ten mieszkaniec, który dał cynk do DW to właśnie ten co brudził? Bo po co by miał sprzedawać newsa? Nie wiedział, że ktoś brudzi w piwnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a te czerwone światełko widoczne z korytarza piwnicy to można było czymś zakryć... przecież widać je z daleka. Szpiegów z was nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki brat patrzy i gów.. widzi. Uśmiać sie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że napisali. Ten, który sra teraz tego nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3000 zł ???? jestem instalatorem prosze zobaczyc na allegro 1000 zł - 1500 max z montazem (1 kamera u mnie 100 zł) tak poprostu sie placi w firmach panstwowych .... po co placic normalne jak mozna dac zarobic "znajomemu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ten co S R A w tej piwnicy to własnie redaktor tej gazety?? Cwaniak zwęszył kamerę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...