Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PSL-owskie bydło. Po cudownym rozmnożeniu głosów w wyborach samorządowych chłopkom zupełnie odbiło. Miejmy nadzieję, że to ostatnie podrygi wiejskich cwaniaczków i posadki sejmowe będą oglądać w walonkach w telewizorze.
PIS-owskie bydło chciała zawładnąć sceną. Polityczna gra wyborcza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla gumo filcowych/PSL/ nic już się nie liczy,tylko aby utrzymać się przy korycie i to za wszelką cenę.Stąd uwaga,aby mieć o0czy i uszy otwarte w czasie wyborów,bo oni już przekręty wyborcze dobrze przećwiczyli.W naszym województwie PSL ma wszędzie swoje "macki" i będą chcieli zrobić przekręt.To faryzejskie ugrupowanie musi w wyborach być skasowane.Dość tych oszustów i tajnych współpracowników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a po co pozwalać na listy od prezydenta który za granicą sra do własnego gniazda z regularnością kałacha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza w wykonaniu PIS. Tak pan mojego głosu nie zdobędziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celem rządzących jest dyskredytować nowego prezydenta.Chodzi im o to aby znieważać i obniżać jego autorytet.Tak w ogóle to nie budują autorytetów,bo w mętnej wodzie łatwiej łowić.O tym doskonale wiedzą PSL-owcy i złodzieje z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się narobilo...szokujące...aż mi się futro podniosło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pieniacze na tej pseudoprawicy, przecież odczytał ten arcywaźny list od przywódcy jedynie słusznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowcy wszędzie widzą sPISek! jak nie smoleńsk to sfałszowane wybory. grunt Wam sie pod nogami pali i próbujecie opluwać PSL, czy PO. Tyle niewykorzystanych okazji już mieliście, tyle razy mogliście rządzic, tylko zrobiliście wówczas z naszego pięknego kraju wielką ruinę. Za takie rządy podziękujemy. Precz z sektą rydzyka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z pisem. Sadurska stara panna nie bedzie decydować o mojej macicy. Precz z oszołomami dla których liczy się tylko zasr...kościół. Wolę islamistów, przynajmniej pogodni tych bydl....kościelnych i tych zboczuchów w sutannach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Szulowski przewidując co się będzie działo zabrał ze sobą BOR - czyli jakieś przestraszone dzieciaczki, którym założył PISowskie koszulki. Niewiele brakowało, a te biednie dzieci musiałyby wtargnąć na scenę i podtrzymywać trzęsące się ręce panu Szulowskiemu, bo przecież "nigdy w życiu nie był tak zdenerwowany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS-owskie bydło chciała zawładnąć sceną. Polityczna gra wyborcza!
Bydlaku peowski , 8 lat dzięki takim lemingom jak ty ten kraj jest doprowadzony do poziomu Grecji. Jakbyś nie pluł jadem to i tak dacie dupy 25 października i będziesz w końcu w długoletniej HA HA HA ...opozycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobają mi się te wszystkie wypowiedzi przeciwko pisowi,to oddaje prawdziwe odzwierciedlenie temu jak wszyscy sie boją pisu i bardzo dobrze ,bo ci co mają coś za paznokciami to mają się czego bać.A te wszystkie komentarze sa pewnie od osób które za pośrednictwem Peowców zdobyło pracę i siedzi teraz w biurze, niema co robić tylko pisze głupoty na porządny PIS  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po komentarzach ruszyliście do boju. Nie jakiś Duda, a Prezydent naszego Państwa to po pierwsze. Boli was jak widać, to, że nie namawia młodych, aby wrócili do Polski, gdy wiadomo, że nie znajdą pracy, a jak nawet się im uda, to dostaną za to jałmużnę. To właśnie dowodzi w jakiej kondycji jest nasz Kraj. A tak swoją drogą to poplecznicy jedynie słusznej partii powinni być wdzięczni Prezydentowi za to, że dzięki braku nawoływania do powrotu, nadal będziemy mogli słuchać, że bezrobocie nie jest tragiczne. Partie wyżarły niektórym rozum i rozsądek.
Widzisz frajerze? Ja wróciłem z wysp do Polski za Tuska. Wielu moich znajomych także i wszyscy mamy się dobrze choć dziwnym trafem wyjeżdzaliśmy za Jarka. A ta duda to mi lata koło krawata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobają mi się te wszystkie wypowiedzi przeciwko pisowi,to oddaje prawdziwe odzwierciedlenie temu jak wszyscy sie boją pisu i bardzo dobrze ,bo ci co mają coś za paznokciami to mają się czego bać.A te wszystkie komentarze sa pewnie od osób które za pośrednictwem Peowców zdobyło pracę i siedzi teraz w biurze, niema co robić tylko pisze głupoty na porządny PIS
  Tak. PiS jest porządny. To piszę ja: Bierecki, Hofman, Kamiński, Rogacki, Pawłowicz, Karski i reszta jedynych słusznych prawdziwych polskich patriotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobają mi się te wszystkie wypowiedzi przeciwko pisowi,to oddaje prawdziwe odzwierciedlenie temu jak wszyscy sie boją pisu i bardzo dobrze ,bo ci co mają coś za paznokciami to mają się czego bać.A te wszystkie komentarze sa pewnie od osób które za pośrednictwem Peowców zdobyło pracę i siedzi teraz w biurze, niema co robić tylko pisze głupoty na porządny PIS
A ty pewnie z kancelarii piszesz? Tylkko nie zapomnij poinformować, że wysyłasz pachołka z listem na wiejska potańcówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wyprawia Duda to się w pale nie mieści. Dawno nie było prezydenta który by sobie robił z kancelarii wiec wyborczy a za granicą żalił się i skarżył się na własny kraj wszystkim dookoła, że ci aż oczy ze zdumienia przecierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstaje pytanie ! Co ma duduś do dożynek z obleśną tow. dyr. biura miłośniczką kobiet sadurską - rodzina spokrewniona z sadurskimi, którzy nabrali od chłopów świn i krów i ogłosili bankructwo ! I ta babsko jeszcze pyszczy ! Powinni przeczytać u sadurskiej na podwórku jak byli tacy co chcieli te dyrdymały słuchać ! No i znów duduś błysnął ! Zwykły hamuś bez ogłady i kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezagłosuje już wiecej na PIS i na ich prezydenta. Nie potrafią uszanować żadnej tradycji ani  kościoła, ani funnkcji Prezydenta RP. Wszedzie kampania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wyborach 25 pażdzernika oddam głos na PSL. Trzeźwo patrzący na polskie rolnictwo i ziemie, bez chorych wizji i straszenia wyborców. Pis to Zachłanna PARTIA, już zawłaszczyli sobie funckje Prezydenta RP i wysyłaja kandydatów na posłów w imieniu Głowy państwa wszystkich polaków (STANDARDY BIERUTA).   Prezydent zgodnie z konstytucją jest apolityczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszytsko pis zniszy. W swojej gazetce propagande sieją.. Stop populizmowi PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...