Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karambol na moście w Dęblinie: Zderzyło się 14 aut

Utworzony przez porady, 14 listopada 2012 r. o 09:11
WPIS USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 14 listopada 2012 r. o 09:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście aut? Karambol? Toż to hAmerykę mamy ! Albo jak na autostradzie w Deuschland! Wow... Ja chcę zdjęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Masz zdjęcia tego wydarzenia? Przyślij je na alarm24@dziennikwschodni.pl, trafią na naszą stronę internetową!" Ja ma zdjęcie, może tylko trochę słabo widać, bo robiłem z daleka: http://warszawawobiektywie.waw.pl/wp-content/2008/04/p1160688.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśmak napisał:
Kilkanaście aut? Karambol? Toż to hAmerykę mamy ! Albo jak na autostradzie w Deuschland! Wow... Ja chcę zdjęcia!
Super zdjecie, niewiarygodna ostrosc mgly... troche zciemnione ale OK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziuha haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjmijta te łapy z kieszeni wsioki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesnioki, hameryka, ostrosc mgly... Polacy tylko krytykowac potrafia, wytykac palcami innych, nawet czytac sie nie chce komentarzy na poziomie hmmm no wlasnie na jakim! Albo komentowac z sensem, albo zamknac jadaczke! A przepraszam do pracy na budowie w garniakach sie jezdzi? Jezeli tak to chyba sami prezesi w tej Polsce powinni byc! Aby gratulowac! Nastepny madry jezeli chodzi o ostrosc mgly, wydaje mi sie ze jezeli jest most to pod mostem plynie rzeka, moze rzeczka czyli woda! A jezeli woda to znaczy, ze nad woda mgla sie dluzej utrzymuje i jest bardziej gesta niz gdzie indziej! To jak z tym przyslowiem swojego nie zobaczy, a cudze pod lasem! Gdzie pewnosc ze wiesniak nie pisal takich komentarzy? Nie ma zadnej! Gratuluje ogromnej wiedzy i inteligencji! Takie Polaczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy był cymbał z Opla LRY który strąbił mnie 500 metrów przed mostem, poczym po ciągłej mnie wyprzedził! Po tym jak zobaczyłem karambol zjechałem na bok po czym spostrzegłem tego cwaniaka i go pozdrowiłem! Szkoda że nie było jeszcze wtedy Policji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jakby wogole nie widzieli nic na drodze to by jechali conajmniej 90km/h, bo przeciez tyle wolno - tylko zaden nie zastanowi sie ze predkosc dostosowywuje sie do warunkow jazdy, a pozniej takie efekty - nikt nie winny bo ten tamten temu - "kierofcy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe który z głąbów widocznych na zdjęciu zawinił. Zapewne widoczność była znikoma, i ktoś kto jechał pierwszy - jechał powoli. Z kolei za nim pewnie jechał jakiś deb*** za szybko i nie zdążył wyhamować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...