Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karolina bawiła się w stolicy

Utworzony przez Bartuś, 12 maja 2008 o 03:10 Powrót do artykułu
jak 15 letnia dziewczynka mogla pokonac trase +/- 125km z gory pulawskiej do warszawy na rowerze ?? Nie moge sobie tego wyobrazic
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tym rowerem do Warszawy to z pewnością ściema. Też nie wieżę, że tak sobie pojechała rowerem. No chyba że mamy do czynienia z "maniaczką" jazdy na rowerze, która nie mogła już wytrzymać, by sobie nie "wyskoczyć" nieco dalej... A pewnie chodzi jak zwykle w tym wieku o to samo - miłość do jakiegoś chłopaka, emocje, przeżycia, zakazy, nakazy, bunt.... i takie tam...
0
Olo..polskiego w szkole nie miałeś? jak się pisze "wierzę" ..
0
NO mogła pokonać nie wiesz ona jeździ w zawodowym klubie kolarskim "LZS Goń go po wsi" żal mi tej gówniary bo nie wie co robi a potem jeszcze pisze ze jest slawna na cala europe i byla na komendzie i ze nie przezyjemy tego co ona .. to powiem ci tak mloda damo... hahah taka slawe to mozesz miec jak zwykla jagoda ktora dzien w dzien chodzi z gory do puław...
0
proste - pojechala sie pieprz... z kims... wiadomo - glupie laski mysla ze w wawie sa najfajniejsi faceci ; )) hehe .. a nie wiedza ze tamten motloch naprzyjezdzal z pobliskich wiosek... ja na miejscu rodzicow sprawdzic czy sie nie puszczala. pozdrawiam wszystkie zdrowe na umysle dziewczyny ; )
0
powinna byc jakas opdowiedzialnosc za tak nieodpowiedzialne zachowanie. koszty jakie zostały poniesione bo nastolatka miała "kaprys" mogły by w przyszłosci pomóc jakiejs naprawde zaginionej osobie.... może nie teraz (ma 14 lat) ale jak bedzie starsza powinna odrobic społecznie te kwote... jakby nazagrabiała sie trawników nie miałaby ochoty na takie numery..
0
Za odrobienie pracy tylu poszukujących jej ludzi, powinna wysprzątać wszystkie psie kupy z puławskich trawników. Wtedy miałaby sie czym chwalić!!! Ja to bym jej tak wpier..... w domu, że by przez trzy dni nie mogła chodzić! Czy to cielę pomyślało co przeżywali rodzice i rodzina, czy wie że przez jej wybryk kiedy naprawdę ktoś zaginie, policja powie: "ot następna głupia małolata zwiała z domu - nie ma się czym przejmowac" podczas gdy może ona rozpaczliwie potrzebować pomocy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: