Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co robiłeś Siroto jak byłeś w POkracznym "rzundzie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robiłeś siroto jak byłeś w POkracznym "rzundzie" ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha- był ministrem i nie przywrócił siedzimy do Puław, ale teraz będzie patrzył na ręce PiS-owi w tej sprawie, hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być dopisek: a mnie i moim posady prezesów i dyrektorów z płacą min. 25 tys/m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO ZDRADZIŁ PUŁAWY ze swoim POwskim rządem ? Teraz to dopiero BOHATYR !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch*j z Polską Wschodnią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byłeś dupku przez te wszystkie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpinski to szuja jakich mało - pcha się oknami i drzwiami do władzy, bo musi mieć kasę na liczne dzieci których narobił na boku. Dla Puław nic dobrego nie zrobił, wręcz przeciwnie. Nie wiem co za ludzie na niego głosowali - karierowicz i zdrajca, który za kasę zrobi wszystko i dla każdego - efekt mamy w Puławach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, niech się teraz PiS wykaże. Albo niech się przyzna, że składali obietnice bez pokrycia. W końcu to był główny postulat Kruk. Zaraz po "ekologicznej" elektrowni węglowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARINSKI,,,to taki prymitywny cwaniaczek,,,,chce sie podpiąć pod pomysł pisu o utworzeniu koncernu w pulawach,,,i przypisac sobie póżniej zasługę że sie niby starał a do czego staran nie dolożył,,,mogł przeciez tworzyc koncern jak był ministrem ,,,dlaczego sam nie utworzył, tylko chce rozliczać innych,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch*j z Polską Wschodnią!
Czy to teraz hasło przewodnie działaczy PiS? Oj współczuje wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, niech się teraz PiS wykaże. Albo niech się przyzna, że składali obietnice bez pokrycia. W końcu to był główny postulat Kruk. Zaraz po "ekologicznej" elektrowni węglowej...
Pełna zgoda!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie kolega Nowak, czy już w pis ? Prezes i taki fachowiec w Puławach byłby wskazany Panie Karpiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch...j tam z Karpińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to teraz hasło przewodnie działaczy PiS? Oj współczuje wyborcom.
To jest odpowiedź przestroga dla każdego parlamentarzysty... Mam w nosie i PiS i PO ale jak trzeba być bezczelnym żeby po takiej wpadce ruszać do wyborów z hasłem "dotrzymałem słowa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na pewno głosy na tego Pana dobrze zostały policzone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest odpowiedź przestroga dla każdego parlamentarzysty... Mam w nosie i PiS i PO ale jak trzeba być bezczelnym żeby po takiej wpadce ruszać do wyborów z hasłem "dotrzymałem słowa"
Radzę przeczytać materiał źródłowy zrozumieniem, a nie rzucać oskarżenia. No chyba że kolega maturę z polskiego zawalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół, a odezwą się nożyce. Niewinny nie potrzebuje obrony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie długo "Mikołaj" poproszę o zaprzestanie publikacji wizerunku tego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie jest to pan, który ma Polskę Wschodnią gdzieś schowaną w czterech literach? Gratuluję w takim razie rozmiaru d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...