Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny: Akustyczny spacer po miasteczku

Utworzony przez Zosia, 6 lipca 2011 o 19:41 Powrót do artykułu
Co z tego wynika dla odwiedzających Kazimierz? Kiedy będzie można pospacerować w ten sposób? Ile to kosztuje czy może za free? Czy to jednorazowa akcja czy taki sposób zwiedzania będzie dostępny?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy rusza ten sposób zwiedzania? Można już pospacerować z zestawem? Czy to oznacza jakieś wydatki dla turystów, którzy chcieliby zwiedzić akustycznie miejsca w Kazimierzu, o których mowa w art.?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po II wojnie światowej społeczność żydowska bezpowrotnie zniknęła --- I BARDZO DOBRZE!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką". Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami... Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki": 1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy. A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa ! 4.Pedofilia-skandale w kościele katolickim. Wcale też bym się nie zdziwił tematem: nadzwyczaj spokojna brzoza zaatakowała agresywny samolot w Smoleńsku. A możeby tak panienka wzieła w łapki pędzel i pokazała co potrafi bez chwytów typu penis na krzyżu ? Nie umie ? TO DO DZIECI,KUCHNI I GARÓW !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Jaśmino po takich wpisach trochę odechciewa się dalszych komentarzy.Ale może dla małej równowagi szacunek za pomysł akustycznego spaceru. daje to namiastkę tamtego klimatu. Pozwala choc na chwilę odciąć się od świata "gofrów, szpilek i pitego piwa". Myślę,że wpisy w książce wypełnianej po spacerze są inne w wymowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lef napisał:
I oto następna "artystka" co to potrzebuje odpowiednich tematów by ktokolwiek zainteresował się jej "sztuką". Beznadziejne,brudne mazidła wielkości kamienicy które wywiesiła w Kazimierzu mówią że "artystka" może chyba zabłysnąć jedynie kontrowersyjnymi tematami... Nie trudno zgadywać jaki będzie następna myśl przewodnia działań tej "artystki": 1.było czyj żydowski dom mają teraz Polacy. A teraz: 2.Wolność dla homoseksualistów ! 3.Aborcja-mój brzuch-moja sprawa ! 4.Pedofilia-skandale w kościele katolickim. Wcale też bym się nie zdziwił tematem: nadzwyczaj spokojna brzoza zaatakowała agresywny samolot w Smoleńsku. A możeby tak panienka wzieła w łapki pędzel i pokazała co potrafi bez chwytów typu penis na krzyżu ? Ty masz człowieku jakieś problemy z sobą, więc może pomyśl gdzie się to leczy..... Pomysł jest przedni, że czegoś już nie ma, to nie znaczy, że trzeba o tym zapomnieć.... Nie umie ? TO DO DZIECI,KUCHNI I GARÓW !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LENARTOWICZ Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: