Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podoba mi się ten Małolepszy ma pomysły i nie chodzi taki ważny jak większość tych PRZEDSIĘBIORCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mamy zbyt dobrych doświadczeń z dzierżawą Jatek"...... To piękne stwierdzenie chociażby w kontekście b.galerii Jurka Krzysztoporskiego któremu urząd co rusz podnosił czynsz, aż artysta miał dość i zrezygnował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małolepszy to facet z inicjatywą i wielkim wsparciem swojej rodziny. Wszyscy są bardzo zaangażowani w to co robią a robią niemało. W dodatku tak jak napisał ktoś powyżej - są bardzo blisko ludzi - przyjaźni, otwarci i kulturalni. Ciekaw jestem jakby to wyszło, gdyby mogli zagospodarować teren Jatek. Jestem raczej przekonany, że mogłoby wyjść tylko na lepsze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małolepszy jest Najlepszy. Od kiedy Małolepsi są w KD to tam się coś dzieje :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam za Korzeniową, to miejsce unikalne w skali całego kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małolepsi to cudowni ludzie! Spójrzmy na Korzeniową genialne miejsce z pieknym klimatem! Jestem całym sercem za Małolepszymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oba Przystanki to klimatyczne miejsca, w których spędzamy wiele czasu podczas każdego z naszych pobytów w Kazimierzu Dolnym. Mam nadzieję, że zostaną na zawsze. Podczas naszych podróży op kraju ciągle spotykamy ludzi, którzy znają i lubią te miejsca a to co od razu się nasuwa to fakt, że znają także przemiłych gospodarzy a to jest przecież takie rzadkie. Życzymy dalszych sukcesów w rozsławianiu kazimierskiej gościnności, regionalnych twórców, lokalnych produktów i kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy kciuki za pomysł! Korzeniowa to cudowne miejsce do którego chce się wracać. Czekamy na więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...