Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Życzę tv aby się uwolniła od bzdurnych i miliony razy powtarzanych reklam. Na te gęby sprzedajne już nie mogę patrzeć ,ani słuchać. Wyciszam i idę do kuchni lub łazienki.Działają na mnie akurat przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę tv aby się uwolniła od bzdurnych i miliony razy powtarzanych reklam. Na te gęby sprzedajne już nie mogę patrzeć ,ani słuchać. Wyciszam i idę do kuchni lub łazienki.Działają na mnie akurat przeciwnie.
Szydło załatwi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo jeszcze przy drogach głównych krajowych należy zrobić porządek z tym nasranym reklamami otoczeniu ... człowiek nie może się skupić na drodze tyle bodźców z otoczenia płynie ku kierowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z niewłaściwym gospodarowaniem przestrzenią publiczną dotyczy już większości miast - w tym miejscu narodził się projekt serwisu dedykowanego wyłącznie reklamie: UniversalBillboard.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...