Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny: Parasol ochronny nad kolegą-radnym

Utworzony przez Zasadniczy, 9 czerwca 2009 o 09:59 Powrót do artykułu
W ich pobieraniu w czasie przebywania na zwolnieniu lekarskim nie ma nic niezgodnego z prawem - podkreśla Dunia. Coś mi się zdaje że kolega Duna plecie bzdury. Jak ktoś nie może pracować to przebywa na zwolnieniu. A w radzie wykonywana jest praca. Powinien tym zainteresować się A\ZUS.\ To się nazywa wyłudzenie zwolnienia kekarskiego i tyle. A leniów mamy pod dostatkiem o jednego lenai będzie mniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jeszcze nic w porównaniu z tym co z radnymi nadleśniczymi (oczywiście tymi o poglądach innych niż zwierzchnik) wyprawia lubelski dyrektor regionalny Kraczek. To jest takie T K M w wykonaniu obecnie zarządzających.
0
To jeszcze nic w porównaniu z tym co z radnymi nadleśniczymi (oczywiście tymi o poglądach innych niż zwierzchnik) wyprawia lubelski dyrektor regionalny Kraczek. To jest takie T K M w wykonaniu obecnie zarządzających.
0
Szanowny Panie Zasadniczy - Pan pierniczy! Zanim zaczniesz oceniać i wydawać wyroki proponuję dowiedzieć się jak stanowią przepisy. Otóż: Fakt, iż radny uczestniczy w obradach rady i pobiera z tego tytułu diety co do zasady nie może stanowić przesłanki do pozbawienia go prawa do otrzymania zasiłku chorobowego i to tyle!
0
Niezła firma co tak pracuje najstarszego pracownika, a kręgosłup to od czego mu wysiadł? Jasna sprawa, że od pracy za kierownicą. Nie rozumiem jak może blokować etat, skoro płąci mu już ZUS. Modlę się, żeby mnie ktoś tak nie potraktował
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: