Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz pora na panią dyrektor co z lubelskiego muzeum robi dom kultury
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja bym jeszcze kilka teatrów w lublinie skontrolował
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie nic a nic wspólnego nie ma to z konfliktem związków zawodowych. Kobieta chciała zrobić coś dobrego a tłuki ze związków protestowali. Biedni związkowcy musieli pracować ... szkoda tyle lat nikt od nich nic nie chciał. Zbliżają się wybory i decyzje polityczne są widoczne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od lat przyjeżdżam do Kazimierza i będąc ostatnio szukałem Muzeum Złotnictwa...ale nie znalazłem, bo teraz ma ono nową nazwę - gmach główny. Udałem się następnie promem do Janowca - a tam na dziedzińcu rozstawiona scena, ponoć od maja i tak ma stać do września...rzeczywiście ta kobieta chciała coś zrobić, ale nie wyszło bidulce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak zwykle po polsku! Trąbią o nieprawidłowościach ale oficjalnych dokumentów nie ma! Więc o co tu chodzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kontrolerzy mieli ostre starcie z p.Strojnowskim , który tuszował sprawę. Chyba zbyt dużo się wylało na raz, a sprawę komplikuje wszczęte śledztwo CBA w tej sprawie.Układ S-G-S jest zagrożony, zwłaszcza, że S szykuje się na posła.Gdzieś w tle szykują się duże pieniądze dla Muzeum, które są łakomym kąskiem przytoczonej grupy. Wyobraźmy sobie co dzieje się w wymiarze globalnym? Mocna grupa wysokich urzędników pod ochroną własnych kontrolerów może osiągnąć praktycznie wszystko.Sęk w tym, że kontrolerzy okazali się nielojalni wobec matactw kierownictwa. Ryzykowali utratą pracy, ale nie odpuścili. P. Strojnowski otrzymał nagrodę, a kontrolerzy nagany i kary finansowe.Pani Zadura dawno otrzymała protokół pokontrolny ale gra głupa- chyba tek łatwiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak długo jeszcze ludzie uczciwi będą karani, a matactwo nagradzane ? W Nadwiślańskim wiele osób zostało skrzywdzonych przez dyrektorkę, kto ich teraz za to przeprosi ? Kilka osób straciło pracę! To odwołanie powinno być dużo wcześniej, mniej krzywd byłoby wyrządzonych porządnym ludziom. Czy Marszałek będzie miał odwagę spotkać się teraz z Pracownikami, docenić ich lojalną postawę wobec publicznych pieniędzy i szacunek do Narodowego Dziedzictwa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak zawsze pismacy rzucają "błotem " coś się zawsze przyczepi ,pózniej napiszą wprost przeciwnie i też zarobią wierszówkę :(((((
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pracownicy muzeum to skostniałe i skorumpowane towarzystwo. A. Zadura przyszła z zewnątrz, chcąc wprowadzić zmiany, przemieniajac to muzeum w instytucje na europejskim poziomie. Miałem nadzieję, że zaczęły się lepsze czasy dla muzeum... ale poziom naszych marszałków jest tragiczny. Nie maja poczucia odpowiedzialności za dziedzictwo kulturowe, za zaniedbania, które miały miajsce już od nastu lat. Najłatwiej zwalić teraz wszystko na jedną, niewinną osobę. No i od wielu już miesięcy słychać plotki, ze o posadę walczy były burmistrz Kazimierza Dolnego - Grzegorz Dunia, który ukończył politologię w Wyższej Szkole Puławskiej czy czymś takim podobnym. Dunia, który ze sztuką ma tyle wspólego, co i nic
Zaloguj się, aby oddać głos
0
związkowcy tzw.solidarności nie przebierają w środkach i słowach aby pozbyć się dyrektora który wymaga kompetencji uczciwej pracy i lojalności ,nie jest wygodny zasiedziałym nierobom !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nareszcie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to wstyd ze do tej pory nikt nie zauwazyl po co ta pani przyszla do muzeum
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wstyd to pisać bzdury nie znając sprawy ,mam nadzieję że pani dyrektor się obroni i będzie dalej rozwijać muzeum ,a związkowcy zajmą się pracą anie intrygami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z informacji podanych przez rzeczniczkę UM wynika, że wykryto nieprawidłowości. Jak dyrektorka naruszyła dyscyplinę funduszy publicznych, to powinna ponieść konsekwencje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo! Brawo! Brawo! "wstyd to pisać bzdury nie znając sprawy ,mam nadzieję że pani dyrektor się obroni i będzie dalej rozwijać muzeum ,a związkowcy zajmą się pracą anie intrygami" Znasz sprawę? To co pani Z. zrobiła w celu rozwoju muzeum? "związkowcy tzw.solidarności nie przebierają w środkach i słowach aby pozbyć się dyrektora który wymaga kompetencji uczciwej pracy i lojalności ,nie jest wygodny zasiedziałym nierobom !" Mało który lojalny jest kompetentny, w tym konkretnym przypadku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe kto tak zaciekle broni Pani Zadury? Prawda jest taka, że Pani Zadura położyła to muzeum na łopatki, oddając najbardziej dochodowe elementy działalności muzeum firmie zewnętrznej, niemal zniszczyła działalność merytoryczną i wystawienniczą muzeum. Jedyne co Pani Zadura rozwinęła w tym muzeum to biurokrację i administrację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słuchy chodzą, że zrobiła Nadwiślańskie Święto pstrąga o puchar ministry Muchy, technotrans, wesele syna jednego z byłych wicemarszałków,( a ostatnio modne imprezy pod przykrywką urodzin...jakieś urzędasy ostatnio tańcowały w Janowcu)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dyrektorka na bruk bez dwóch zdan co tam sie wyrabialo glowa boli powinni jeszcze oddawac zmarnowane pieniadze widze iz pisza poplecznicy p dyrektor czyzby grunt im umykal i boja sie o swoja dupe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo ,brawo ,brawo tylko związek zawodowy jest w stanie odpowiednio pokierować Muzeum Nadwiślańskim ! I o to wnioskujmy do Marszałka i jego" urzędasów " kto myśli inaczej tego na pal przed zamkiem w Janowcu !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale jaja...   Wpływ afery taśmowej na Kazimierz Dolny ;) Nieoczekiwane ruchy byłego ministra po powrocie na prowincję ;)   To "muzeum" już dawno powinno zostać rozwiązane i zawiązane na nowo na tym samym majątku, ale z innymi zupełnie ludźmi - wszystkimi! Patologia goni tam patologię, a kolejni dyrektorzy od kilkunastu lat, po odejściu J. Żurawskiego, który to wszystko stworzył i przez lata rozwijał, osadzani politycznie bez pomysłów na to muzeum, których jedyną troską jest tyko utrzymać się jeszcze chwilę na stołku, pracownicy zajmujący się przede wszystkim wewnętrznymi kłótniami lub romansami, a to wszystko na tle walących się zabytków będących własnością muzeum (czyli publiczną, jakby ktoś nie zauważył). Jakby z tego zrobili serial, to by nikt nie uwierzył, że tak może być naprawdę.   A jeszcze jak były burmistrz zostanie dyrektorem - to związki z muzeum będą miały oczekiwanego fachowca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: