Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To trzeba turystom zapewnić parkingi a nie zamknąć miasto. Naklejki to może i dobry pomysł przez pierwszy tydzień, później będą już dostępne w internecie ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i bardzo dobrze. Jako mieszkaniec gminy, ale również często odwiedzający Kazimierz popieram!
0
Bardzo dobrze ze cos sie dzieje nie mieszkam w kazimierzu ale jak ktos jest turysta to nie musi jezdzic autem po miescie zostawic docelowo turysta to turysta piechota
0
Wreszcie dobra zmiana. Gratuluję!
0
No to warszafka się wścieknie. To buractwo ma zwyczaj wszędzie wjeżdzać samochodem pod same drzwi.
0
Lubię przyjeżdżać do Kazimierza na spacer, lody, obiad lub kawę. Od maja nie będę przyjeżdżał. W Polsce jest dużo urokliwych miejsc...
0
Lubię przyjeżdżać do Kazimierza na spacer, lody, obiad lub kawę. Od maja nie będę przyjeżdżał. W Polsce jest dużo urokliwych miejsc... No to teraz na lody i kawe do mc'drive...samochodem
0
Miasto zarobi jeszcze dodatkowo na płatnych parkingach i chyba o to głównie chodzi.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lubię przyjeżdżać do Kazimierza na spacer, lody, obiad lub kawę. Od maja nie będę przyjeżdżał. W Polsce jest dużo urokliwych miejsc...
łoo super - nie będzie już tak śmierdziało w końcu :) uff.. w końcu jakiś pożytek
0
I po co tam jechać oglądać te stare chałupy. Jeździłem tam 30 lat temu i parkowałem na rynku i nikomu to nie przeszkadzało. A teraz chodzić uliczkami i oglądać tłumy ludzi , po co. Zostawić to gówniane miasteczko.
0
Bardzo słuszna decyzja. Nie można pozwalać na rozjezdzanie miasta przez auta
0
mniej samochodów, mniej turystów, mniej kasy, powodzenia!
0
No nareszcie jakieś konkrety w tym temacie. Mam nadzieję, że Gmina zrealizuje te postanowienia.
0
Nienasyceni! To tylko przykrywka, by wzmocnić miejską kasę. Ja i zapewne wielu turystów wybierze choćby nieodległy Nałęczów gdzie panuje przychylna atmosfera dla gości - i z kokosów nici!
0
Nawet Górę Trzech Krzyży opodatkowali, nic więc dziwnego. Wystarczy 10% mniej turystów w długi weekend, proszę sobie policzyć straty mieszkańców.
0
Dziś każdy musi dojechać pod próg, a przejście 100 m jest wyzwaniem, w takiej sytuacji wprowadzanie restrykcyjnych ograniczeń to poroniony pomysł, który odbije się na mieszkańcach w przecież krótkim sezonie turystycznym.
0
Zawsze parkowałem i płaciłem zgodnie z przepisami, a kasę w restauracjach zostawiałem, może i Ty dzięki temu masz pracę. Ale jak cimoja obecność śmierdzi to faktycznie. MOJEGO SMRODU JUŻ NIE POCZUJESZ !!!
0
tnym niestrzeżonym i nawet nieutwardzonym.
0
Zawsze parkowałem i płaciłem zgodnie z przepisami, a kasę w restauracjach zostawiałem, może i Ty dzięki temu masz pracę. Ale jak cimoja obecność śmierdzi to faktycznie. MOJEGO SMRODU JUŻ NIE POCZUJESZ !!! No i focha strzelił....hehe
0
Moim zdaniem całkiem dobre rozwiązanie. Miasteczko jest małe i zwyczajnie się dusi pod naporem samochodów. W sezonie trzeba lawirować pomiędzy samochodami i tłumami ludzi. To żadne wywrotowe rowiązanie, bo tak bywa - choćby w Wenecji, Asyżu, Sirmione, Pals i w wielu innych urokliwych, małych miasteczkach. Toż po to jedziemy tam, żeby pospacerowac, podziwiać widoki. Rozmiar miasteczka jest taki, że nikomu korona z głowy nie spadnie, jak się przejdzie:) Ale włodarze miejscy powinni zainwestować w przyzwoite parkingi, a nie klepiska bez toalety za cenę jak z kosmosu.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: