Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny: Turyści nie wjadą do centrum i nie zaparkują. Mieszkańcy się skarżyli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 09:15 Powrót do artykułu
To trzeba turystom zapewnić parkingi a nie zamknąć miasto. Naklejki to może i dobry pomysł przez pierwszy tydzień, później będą już dostępne w internecie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze. Jako mieszkaniec gminy, ale również często odwiedzający Kazimierz popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze cos sie dzieje nie mieszkam w kazimierzu ale jak ktos jest turysta to nie musi jezdzic autem po miescie zostawic docelowo turysta to turysta piechota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie dobra zmiana. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to warszafka się wścieknie. To buractwo ma zwyczaj wszędzie wjeżdzać samochodem pod same drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię przyjeżdżać do Kazimierza na spacer, lody, obiad lub kawę. Od maja nie będę przyjeżdżał. W Polsce jest dużo urokliwych miejsc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię przyjeżdżać do Kazimierza na spacer, lody, obiad lub kawę. Od maja nie będę przyjeżdżał. W Polsce jest dużo urokliwych miejsc... No to teraz na lody i kawe do mc'drive...samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zarobi jeszcze dodatkowo na płatnych parkingach i chyba o to głównie chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lubię przyjeżdżać do Kazimierza na spacer, lody, obiad lub kawę. Od maja nie będę przyjeżdżał. W Polsce jest dużo urokliwych miejsc...
łoo super - nie będzie już tak śmierdziało w końcu :) uff.. w końcu jakiś pożytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co tam jechać oglądać te stare chałupy. Jeździłem tam 30 lat temu i parkowałem na rynku i nikomu to nie przeszkadzało. A teraz chodzić uliczkami i oglądać tłumy ludzi , po co. Zostawić to gówniane miasteczko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna decyzja. Nie można pozwalać na rozjezdzanie miasta przez auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniej samochodów, mniej turystów, mniej kasy, powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie jakieś konkrety w tym temacie. Mam nadzieję, że Gmina zrealizuje te postanowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienasyceni! To tylko przykrywka, by wzmocnić miejską kasę. Ja i zapewne wielu turystów wybierze choćby nieodległy Nałęczów gdzie panuje przychylna atmosfera dla gości - i z kokosów nici!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Górę Trzech Krzyży opodatkowali, nic więc dziwnego. Wystarczy 10% mniej turystów w długi weekend, proszę sobie policzyć straty mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś każdy musi dojechać pod próg, a przejście 100 m jest wyzwaniem, w takiej sytuacji wprowadzanie restrykcyjnych ograniczeń to poroniony pomysł, który odbije się na mieszkańcach w przecież krótkim sezonie turystycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze parkowałem i płaciłem zgodnie z przepisami, a kasę w restauracjach zostawiałem, może i Ty dzięki temu masz pracę. Ale jak cimoja obecność śmierdzi to faktycznie. MOJEGO SMRODU JUŻ NIE POCZUJESZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tnym niestrzeżonym i nawet nieutwardzonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze parkowałem i płaciłem zgodnie z przepisami, a kasę w restauracjach zostawiałem, może i Ty dzięki temu masz pracę. Ale jak cimoja obecność śmierdzi to faktycznie. MOJEGO SMRODU JUŻ NIE POCZUJESZ !!! No i focha strzelił....hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem całkiem dobre rozwiązanie. Miasteczko jest małe i zwyczajnie się dusi pod naporem samochodów. W sezonie trzeba lawirować pomiędzy samochodami i tłumami ludzi. To żadne wywrotowe rowiązanie, bo tak bywa - choćby w Wenecji, Asyżu, Sirmione, Pals i w wielu innych urokliwych, małych miasteczkach. Toż po to jedziemy tam, żeby pospacerowac, podziwiać widoki. Rozmiar miasteczka jest taki, że nikomu korona z głowy nie spadnie, jak się przejdzie:) Ale włodarze miejscy powinni zainwestować w przyzwoite parkingi, a nie klepiska bez toalety za cenę jak z kosmosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...