Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kiedy wreszcie otwarcie Biedronki w kol.Bochotnica

Utworzony przez krzych, 7 marca 2010 r. o 16:07
Czy ktoś wie kiedy będzie otwarcie biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem !!! Dla mnie nigdy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Ja wiem !!! Dla mnie nigdy !!!
Przynajmniej okoliczni mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy taniej... I to boli niektórych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przynajmniej okoliczni mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy taniej... I to boli niektórych???
Co masz na myśli mówiąc "taniej"??? Czy taka sieć jak BIEDRONKA jest dla ciebie wyznacznikiem taniości? Bo dla mnie osobiście jest znakiem tandety i towarów niskiej jakości za takąż cenę... Foliowanych wędlin z rocznym terminem przydatności do spożycia, takich również nopojów robionych ze zlewek (np. firma HOOP), rozmrażanego pieczywa, mrożonego mięsa z którym jest jest zamrożone 30% wody, tandetnych wyrobów RTV made in china, odzieży rodem z ciuchlandów !!! To Cię tak rajcuje, że nie możesz się doczekać otwarcia tego brzybytku !!!??? Żal mi Ciebie... Ale cóż i tacy jak Ty są potrzebni na tym świecie... Bez nich taka BIEDRONKA by nie istniała... Więc czekaj na otwarcie swojego żółtego sklepiku i biegnij szybko po jego otwarciu utopić w tandecie swoje zarobione pieniążki, bo na nic pożądnego Cię nie stać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Co masz na myśli mówiąc "taniej"??? Czy taka sieć jak BIEDRONKA jest dla ciebie wyznacznikiem taniości? Bo dla mnie osobiście jest znakiem tandety i towarów niskiej jakości za takąż cenę... Foliowanych wędlin z rocznym terminem przydatności do spożycia, takich również nopojów robionych ze zlewek (np. firma HOOP), rozmrażanego pieczywa, mrożonego mięsa z którym jest jest zamrożone 30% wody, tandetnych wyrobów RTV made in china, odzieży rodem z ciuchlandów !!! To Cię tak rajcuje, że nie możesz się doczekać otwarcia tego brzybytku !!!??? Żal mi Ciebie... Ale cóż i tacy jak Ty są potrzebni na tym świecie... Bez nich taka BIEDRONKA by nie istniała... Więc czekaj na otwarcie swojego żółtego sklepiku i biegnij szybko po jego otwarciu utopić w tandecie swoje zarobione pieniążki, bo na nic pożądnego Cię nie stać...
...przesadzasz kolego... W każdym sklepie jest "łajno" i dobry wyrób... Tylko trzeba te dobre umieć znaleźć... W samoobsługowych kupuję masło extra ze SM, a nie gównianego zakładu mleczarskiego poniżej 3 zetów... Bułki, warzywa, owoce... proszki do prania, papier toaletowy(markowe w dobrych cenach). Nie mam za dużo kasy i średnio lubię okolicznych handlarzy. Może oni nauczą się żyć z jednocyfrowej marży.... Dziękuję, ze pozwoliłeś mi żyć... i robić zakupy gdzie mam ochotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziękuję, ze pozwoliłeś mi żyć... i robić zakupy gdzie mam ochotę
... i obyś miał z tego satysfakcję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Co masz na myśli mówiąc "taniej"??? Czy taka sieć jak BIEDRONKA jest dla ciebie wyznacznikiem taniości? Bo dla mnie osobiście jest znakiem tandety i towarów niskiej jakości za takąż cenę... Foliowanych wędlin z rocznym terminem przydatności do spożycia, takich również nopojów robionych ze zlewek (np. firma HOOP), rozmrażanego pieczywa, mrożonego mięsa z którym jest jest zamrożone 30% wody, tandetnych wyrobów RTV made in china, odzieży rodem z ciuchlandów !!! To Cię tak rajcuje, że nie możesz się doczekać otwarcia tego brzybytku !!!??? Żal mi Ciebie... Ale cóż i tacy jak Ty są potrzebni na tym świecie... Bez nich taka BIEDRONKA by nie istniała... Więc czekaj na otwarcie swojego żółtego sklepiku i biegnij szybko po jego otwarciu utopić w tandecie swoje zarobione pieniążki, bo na nic pożądnego Cię nie stać...
Nie siej popeliny.Są w "Biedronce" również artykuły dobrej jakości.Owoce takie jak banany,winogrona są o wiele tańsze od tych niby extra w sklepikach prywaciarzy.Proszek do prania taki sam jak w sklepach chemiczno-kosmetycznych.Ptasie mleczko z Wedla czym się różni.Kawy lepszych gatunków itp.Może masz jakiś cel ,żeby obrzydzać "Biedronkę",ale nic nie wskórasz bo portfele są u ludzi coraz cieńsze i nie będą ludzie kabzy nabijać zachłannym cwaniakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Co masz na myśli mówiąc "taniej"??? Czy taka sieć jak BIEDRONKA jest dla ciebie wyznacznikiem taniości? Bo dla mnie osobiście jest znakiem tandety i towarów niskiej jakości za takąż cenę... Foliowanych wędlin z rocznym terminem przydatności do spożycia, takich również nopojów robionych ze zlewek (np. firma HOOP), rozmrażanego pieczywa, mrożonego mięsa z którym jest jest zamrożone 30% wody, tandetnych wyrobów RTV made in china, odzieży rodem z ciuchlandów !!! To Cię tak rajcuje, że nie możesz się doczekać otwarcia tego brzybytku !!!??? Żal mi Ciebie... Ale cóż i tacy jak Ty są potrzebni na tym świecie... Bez nich taka BIEDRONKA by nie istniała... Więc czekaj na otwarcie swojego żółtego sklepiku i biegnij szybko po jego otwarciu utopić w tandecie swoje zarobione pieniążki, bo na nic pożądnego Cię nie stać...
Tobie by się przydał porządny słownik poprawnego pisania.O pieniążki czyje nie martw się .Pilnuj swojego interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadurszczak napisał:
Tobie by się przydał porządny słownik poprawnego pisania.O pieniążki czyje nie martw się .Pilnuj swojego interesu.
Czy znalasłeś jakieś błędy w mojej wypowiedzi sadurszczaku przez małe "s" jak się sam nazwałeś? Widzę, że włożyłem kij w mrowisko z tą BIEDRONKĄ... Przepraszam, jeśli uraziłem czyjeś uczucia patriotyczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Czy znalasłeś jakieś błędy w mojej wypowiedzi sadurszczaku przez małe "s" jak się sam nazwałeś? Widzę, że włożyłem kij w mrowisko z tą BIEDRONKĄ... Przepraszam, jeśli uraziłem czyjeś uczucia patriotyczne...
Nie kolego...po prostu piszesz głupoty. W tych sklepach są i markowe produkty, ale w swoim zacietrzewieniu tego nie dostrzeżesz. Ile razy w mięsnym powiedzieli Ci, jaki jest wkład mięsny w np w parówkach? A tu wiesz - poniżej 10zł niewielki, powyżej 12 większy... Ktoś kto tam świadomie trafi i umie czytać to zrobi niezłe zakupy. Sklepikarzy szlag trafia, że ubędzie klientów... To dobrze, tak ma być - niech się boksują, albo zmienią zawód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tych sklepach są i markowe produkty, ale w swoim zacietrzewieniu tego nie dostrzeżesz.
Tak są, szczególnie renomowanej i sławnej z wędlin firmy Constar o przedłużonym terminie przydatności do spożycia...) Dla mnie taka sieć sklepów jak BIEDRONKA nie istnieje i wyraziłem to na tym forum, a że niektórym się to niezbyt spodobało... Cóż mamy wolność słowa i każdy może wyrazić swoją opinię... Nie bronię tu żadnych okolicznych zdzierców sklepikarzy, bo z ich usług staram się nie korzystać... Kupujcie więc sobie te produkty z BIEDRONKI- NA ZDROWIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej Gogus jak jesteś taki przeciwny Biedronce i ogólnie obcemu kaopitałowi to ciekawe czy jeżdzisz do tesco e leclerca championa, carrefoura czy media marktu na zakupy??? a może sam se wszystko w domu potrafisz "wyhodować".....i nie potrzebujesz większych sklepów. a tam dla Twojej nie wiedzy też możemy trafić na lipny produkt , oraz na ten lepszy i smaczny, jak to bywa wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Tak są, szczególnie renomowanej i sławnej z wędlin firmy Constar o przedłużonym terminie przydatności do spożycia...) Dla mnie taka sieć sklepów jak BIEDRONKA nie istnieje i wyraziłem to na tym forum, a że niektórym się to niezbyt spodobało... Cóż mamy wolność słowa i każdy może wyrazić swoją opinię... Nie bronię tu żadnych okolicznych zdzierców sklepikarzy, bo z ich usług staram się nie korzystać... Kupujcie więc sobie te produkty z BIEDRONKI- NA ZDROWIE !!!
Ta sieć to tylko pośrednik - towary robią jakieś firmy, też polski(ludzie mają pracę). Poza tym, ciekaw jestem gdzie robisz zakupy? Obce beee, sklepikarze beee - to gdzie??? Na targu??? Życzę zdrowia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Czy znalasłeś jakieś błędy w mojej wypowiedzi sadurszczaku przez małe "s" jak się sam nazwałeś? Widzę, że włożyłem kij w mrowisko z tą BIEDRONKĄ... Przepraszam, jeśli uraziłem czyjeś uczucia patriotyczne...
A no "znalasłem" tzn.prawidłowo znalazłem,a porządny to sobie zobacz jak napisałeś i jeszcze pytasz gdzie te błędy wzrok masz słaby ,że nie widzisz co piszesz.Ja nie jestem z Sadurek to nie muszę pisać dużą literą.Źle coś skojarzyłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadurszczak napisał:
A no "znalasłem" tzn.prawidłowo znalazłem,a porządny to sobie zobacz jak napisałeś i jeszcze pytasz gdzie te błędy wzrok masz słaby ,że nie widzisz co piszesz.Ja nie jestem z Sadurek to nie muszę pisać dużą literą.Źle coś skojarzyłeś.
Jak jesteś taki polonista, to rób odstępy pomiędzy zdaniami (przynajmniej tak wypada po kropce na końcu zdania) i używaj znaków interpunkcyjnych w odpowiednim miejscu swoich "wypocin"... Nigdzie nie napisałem, że kojarzę Twój nick z tak zacną miejscowością jak Sadurki... Źle coś skojarzyłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Jak jesteś taki polonista, to rób odstępy pomiędzy zdaniami (przynajmniej tak wypada po kropce na końcu zdania) i używaj znaków interpunkcyjnych w odpowiednim miejscu swoich "wypocin"... Nigdzie nie napisałem, że kojarzę Twój nick z tak zacną miejscowością jak Sadurki... Źle coś skojarzyłeś.
Kropek to Ty się nie czepiaj.Moje kropki to pikuś przy Twoich "bykach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Kropek to Ty się nie czepiaj.Moje kropki to pikuś przy Twoich "bykach".
Widzę, że masz problemy z tzw. czytaniem ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...PRASY/449500998 Przeczytajcie i nadal kupujcie w BIERDONCE, gdzie pracownika traktują jak śmiecia, a Kodeks Pracy mają głeboko w d..pie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...PRASY/449500998 Przeczytajcie i nadal kupujcie w BIERDONCE, gdzie pracownika traktują jak śmiecia, a Kodeks Pracy mają głeboko w d..pie.
Nikt na siłę nie zmusza do pracy w "Biedronce".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Widzę, że masz problemy z tzw. czytaniem ze zrozumieniem...
Problem to masz sam ze sobą.Wszystko negować to jeden z twoich problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...